Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
فک کنم یکی اکانت امیر آکیبا رو هک کرده و داره باهاش پست میده.... :D
چون محاله که یه نفر انیمه بخواد و بهش نگه "وان پیس" رو ببین :))
گفته برای شروع:D
اولی رو ببینه، بعدش انیمه های بلند پیشنهاد میشن:D
ولی همون F/Z و DN خودش نشون میده لیست منه:-"

+شرم بر من! FMA:BH فراموش گشت:|

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
دوستان یکی بخواد تازه انیمه رو شروع کنه با چه انیمه ای شروع کنه جذب میشه؟

بنظرم اول از همه شما Death Note رو تماشا کن چون من خودم با این انیمه شروع کردم.

بعدش دیگه خودت به ترتیب شروع کن ببین چه سبکی خوشت میاد همونارو تماشا کن. من چندتا معرفی میکنم زیر نظر داشته باش:

برای شروع انیمه فانتزی بنظر خودم و شاید خیلی های دیگه Demon Slayer گزینه خوبیه و خیلی ها رو دیدم که طرفدار انیمه نیستن ولی این انیمه رو دیدن (نمیدونم فقط من بودم که اولین بار با دیدنش یاد آواتار آخرین باد افزار افتادم یا بقیه هم اینطوری بودن؟ :-s).

اگر اهل فانتزی نیستی و داستان جدی و کاملا واقع گرایانه میخوای بشین 91days رو ببین (غیر ممکنه من یه نفرو ببینم اینو بهش معرفی نکنم :D).

اگر علاقه مند به سبک کمدی از نوع حق :D هستی دوستمون اینجا معرفی کرده:
به طور قطع Prison School و Grand Blue.

رومنس هم میتونم Kaguya-sama: Love is War رو معرفی کنم.

اگر دنبال چیز بامزه و حال خوب کن میگردی بشین Spy x Family ببین.

در آخر اگر اهل درام و داستان های آروم هستی 2019 Fruits Basket رو تماشا کن.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
به طور قطع Prison School و Grand Blue.
می خوای همون اول اوردوز کنه طرف؟ :D این کمدی های سنگین انیمه ای رو حداقل 10-15 تا انیمه سبک باید اول ببینی آشنا بشی با سبک کمدی انیمه بعد بری سراغش اگه نه طرف فکر می کنه داره هنتای میبینه جای انیمه :-" :D

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
می خوای همون اول اوردوز کنه طرف؟ :D این کمدی های سنگین انیمه ای رو حداقل 10-15 تا انیمه سبک باید اول ببینی آشنا بشی با سبک کمدی انیمه بعد بری سراغش اگه نه طرف فکر می کنه داره هنتای میبینه جای انیمه :-" :D
حرف شما درسته ولی بستگی به شخصش داره. من دومین انیمه ای که دیدم توکیو غول بود. خوب برای دومین انیمه یکم سنگینه ولی با این حال دیدمش. اتفاقا Prison School هم جزو اولین انیمه هایی بود که دیدم :)).

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من نمیشه هر هفته در مورد قسمت جدید گاندام صحبت نکنم
خیلی خوبه این لامصب :D

1686569510490.png

قشنگ اول قسمت این جوری بود که اتحادیه فضایی با افتخار میاد میگه گروه بنریت رو جر میدیم و میورینه استرس میگیرتش عین چی
بعد آخر قسمت پروسپرا این جوریه که : LOL, this will be a fun experiment :D
و میزنه کل یگان شون رو نابود می کنه با Quiet Zero... و دوباره میورینه استرس میگیرتش عین چی :D

و این که پسر چقدر موسیقی ای که موقع اجرای عملیات آزمایشی Quiet Zero پخش می شد خوف بود.

خیلی دوست دارم بدونم سولتا چجوری جلوی مادرشو میگیره
داریم به کلایمکس کل سری نزدیک میشیم و ابعاد درگیری واقعا سنگینه. >:) >:)

=======================

قسمت 11 tengoku diamyaku هم خیلی خوب بود ولی چیز خیلی قابل بحثی نداره، چون گویا بیشتر قسمت پیش زمینه است برای اتفاقات اصلی که قراره قسمت بعد رخ بده
ولی پسر تو ایجاد حس تعلیق این انیمه خداست

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
من نمیشه هر هفته در مورد قسمت جدید گاندام صحبت نکنم
خیلی خوبه این لامصب :D

View attachment 296908

قشنگ اول قسمت این جوری بود که اتحادیه فضایی با افتخار میاد میگه گروه بنریت رو جر میدیم و میورینه استرس میگیرتش عین چی
بعد آخر قسمت پروسپرا این جوریه که : LOL, this will be a fun experiment :D
و میزنه کل یگان شون رو نابود می کنه با Quiet Zero... و دوباره میورینه استرس میگیرتش عین چی :D

و این که پسر چقدر موسیقی ای که موقع اجرای عملیات آزمایشی Quiet Zero پخش می شد خوف بود.

خیلی دوست دارم بدونم سولتا چجوری جلوی مادرشو میگیره
داریم به کلایمکس کل سری نزدیک میشیم و ابعاد درگیری واقعا سنگینه. >:) >:)

=======================

قسمت 11 tengoku diamyaku هم خیلی خوب بود ولی چیز خیلی قابل بحثی نداره، چون گویا بیشتر قسمت پیش زمینه است برای اتفاقات اصلی که قراره قسمت بعد رخ بده
ولی پسر تو ایجاد حس تعلیق این انیمه خداست
سید این گاندام چند قسمت دیدم کار خوبیه فقط یه مشکلی باهاش دارم ، شخصیت اصلی حرف که میزنه من استرس میگیرم ، این چه صداگذاری بوده دیگه :|
شخصیتشو از قصد این سبکی صدا گذاریش کردن؟ مثلا همش استرس داره یا لکنت زبان داره؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سید این گاندام چند قسمت دیدم کار خوبیه فقط یه مشکلی باهاش دارم ، شخصیت اصلی حرف که میزنه من استرس میگیرم ، این چه صداگذاری بوده دیگه :|
شخصیتشو از قصد این سبکی صدا گذاریش کردن؟ مثلا همش استرس داره یا لکنت زبان داره؟

آره از قصده. وقتی استرسی میشه لکنت زبون می گیره
بعد چون اول داستان یه جورایی پرت میشه تو یه محیط جدید مخصوصا با اتفاقاتی که می افته خیلی لکنت اش مشهود تره. جلوتر کمتر میشه لکنت اش.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
jn.JPG

میدونم اینجا اکثریت انیمه میبینن و کارتون رو مخصوص بچه ها میدونن
اما بزارید یه چیزی بگم, سریال های کارتونی اگه خوبش رو پیدا کنید از انیمه هم بیشتر حال میده, هم بچه میتونه ببینه و هم شما :D.
همه اسم بزرگشون رو میدونن که باب اسفنجیه, البته فقط سه فصل اولش, بقیش برای بچه هاست و الانم تا جایی که اطلاع دارم احتمالا رفته باشه سراغ اون داستانا :-".

بعد از اون بهترین انیمیشن سریالی ای که دیدم .the adventures of jimmy neutron boy genius, شاهکاره این سریال, جدی میگم :D
کمدی عالی, کرکترا عالی, ساینس فیکشن, دیگه چی هست که از یه انیمیشن سریالی بخواید؟ :D, برید یوتوب و چندتا ویدیو از کرکتراش ببینید میفهمید چی میگم :D.

اولش فکر مکیردم کلا واسه بچه ها باشه و خوابمون ببره, ولی یکی دو قسمت رفت جلو و همچین جا افتاد که هنوز از ساخته نشدن فصل آخرش غمگینم :(
اگه فیلمش رو قدیم دیدید و فکر میکنید زیادی بچه گانه هست در اشتباهید, منم همین فکر رو میکردم ولی وقتی که دیدمش اصلا دیگه نتونستم ادامه ندم :D
یه اخطاریم بدم, هیچ وقت فارسی نبینیدش, من بچه بودم فارسی دیدم و برای همین تا یکی دو سال پیش دیگه سراغش نرفتم :D.

تو این دوره زمونه چیزایی مثل جیمی نترون دیگه ساخته نمیشه, بیخود نیست که طرفداراش بعد از این همه سال فصل 4 رو میخوان
که البته ساخته نشه بهتره چون میدونیم که حتی با خالقاشم ممکنه بزنن جاده خاکی.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1686952903105.png

چند روز پیش اخوی بزرگتر گرامی دوان دوان از اتاقش زد بیرون اومد دم میز کامپیوتر من و گوشی اش رو کرد تو چشمم و عکس بالا رو بهم نشون داد و گفت "حسین بیا این فیلمه رو دانلود کن با هم ببینیم" :-bd من هنوز نمی فهمم چرا خودش فیلم و سریال ها رو دانلود نمی کنه

خلاصه که در آنی از لحظه من متوجه شدم عکس گربه سیاه ناز روی پوستر روی قلب رئوف برادر من اثرساز بوده و چپ بیایم راست بریم باید هر کوفتی که این فیلم هست رو ببینیم :|
خلاصه که رفتم پی اش گرفتم و رسیدم به یه فیلمی به اسم The Legend of Hei
این خیلی طومار نیست. کلا میخوام یخورده خلاصه در موردش بنویسم اگه خوشتون اومد شما هم برید ببینید اگه هم نیومد که هیچی

1686953836088.png

The Legend of Hei یه انیمیشن چینی 2 ساعته است که سال 2019 اکران شده و سبکش اکشن ماجراجوییه. من که اینا رو فهمیدم زدم رو دانلود. چون اصولا اگه یه پروژه چینی اسمش خارج از چین بپیچه یعنی یه چیزی بوده پشم ریزون
و خب حدس من اون قدرها هم اشتباه نبود، میگم چرا ولی یه سری چیزها رو نمیدونستم من قبل دیدن فیلم که بعدش فهمیدم

مهم ترین نکته در مورد این فیلم اینه که The Legend of Hei یه فیلمه از یه فرنچایز تقریبا 10 ساله چینی که کارش از وبتون و انیمیشن کوتاه شروع شده. فیلم این جوری نیست که ازت بخواد کارهای قبلی این فرنچایز رو خونده باشی یا دیده باشی و خیلی نرم و روون فضای داستان و دنیاشو بهت نشون میده و تو هم باهاشون آشنا میشی. چیز خیلی گنگی نیست. منتها از نیمه دوم فیلم سر و کله کلی شخصیت فرعی پیدا میشه که با این که حضور ناگهانی شون تو فیلم به خاطر وقایع پلات منطقیه ولی از یه طرف دیگه هم خیلی واضح و مشخصه که این شخصیت ها این جا نیومدن که معرفی کامل بشن، بلکه بیشتر این هستن تا برای طرفدارای قدیمی تر فرنچایز حکم فن سرویس رو داشته باشن و از اون جا که من رسما هیچ آشناییتی با این فرنچایز نداشتم و ندارم و نخواهم داشت حقیقتا نمیتونم درست حدس بزنم کدوم شخصیت ها و چیزهایی که نشون دادن فن سرویسه و کدوم ها نه. ولی خلاصه اینو مد نظر داشته باشید.

داستان فیلم چیه؟
گویا دنیای داستان یه دنیاییه که تمدن آدم ها همین جوری که ما میشناسیم توش درجریانه ولی در عین حال یه جامعه مخفی ای از هیولاها وجود دارن که میتونن شکل انسان بگیرن. اینا موجودات افسانه ای اند که خونه شون که طبیعت باشه طی قرن ها توسط بشریت به فنا رفته و حالا بعضی هاشون با ادم ها همزیستی می کنن و بعضی هاشون هم از سر کینه یه جورایی مثل تروریست ها عمل می کنن. داستان ما روایتگر یکی از همین هیولاهای کوچیکه به اسم لو ژیائوهی ـه (یا همون Hei) که ظاهر اصلی اش یه گربه سیاه کوچولوئه (و البته مثل همه هیولاها یه ظاهر انسانی هم داره که مثل پسربچه هاست). ژیائوهی خونه شو از دست داده و دنبال خونه میگرده و از شروع داستان این پسر با شخصیت های مختلف آشنا میشه و سفرش برای پیدا کردن خونه اش شروع میشه.

hei-xiaohei.gif

خیلی خلاصه نقد کنم، از منظر انیمیشن این فیلم خداست. هم استایل بامزه اش، هم وقتی کار به اکشن میرسه که اوج چینی بازی ها تو هنرهای رزمیه. چیزهایی که اگه تو فیلم ها و منهواهاشون دوست داشته باشید این جا تو بهترین حالتش ارائه شده و دقیقا سر همین هم هست که فیلم خارج از چین مطرح شده. کامل نشون میده چینی ها وقتی نوبت به انیمیشن سازی برسه برای خودشون قطبی شدن
منتهای امر موسیقی کار اون قدره موندگار نیست و از طرف دیگه هم داستان با این که جریان منسجم و خوبی داره در نهایت چیز خیلی خاصی نیست و پلات واقعا معمولی ایه. با این حال جوری نیست که حس کنید وقتتون هدر رفته ولی خب هیچ نکته به خصوص و لحظه به یاد موندنی ای هم نداره. یه جورایی مثل یه سفر معمولیه که ازش میشه کلی عکس خفن گرفت

اورآل بهم چسبید ولی می شد خیلی بهتر باشه و در نهایت بیشتر از هر چیزی نون استایل و طراحی شخصیت های محشر و انیمیشن خفن شو میخوره
حداقل اخوی آخرش راضی اومد بیرون و خدا رو شکر این پوستره این قدرها هم غلط انداز نبود و نتیجه نهایی چیز خوبی بود باز :D

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
تریلر سرطان اومد.
من این سم رو به جون خریدم و دیدم.

دیالوگا در حد بچه پنج ساله، لوفیشم که اصلا لوفی نیست...همه چی افتضاح!!!

مخاطب این دقیقا کیه؟
انقدر ترسناکه عکس رو تریلر که اصلا خ ا م ه نکردم ببینمش فرار کنید جونتون رو نجات بدید

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چقدر خوب بود 😍😻

در کل از همین تریلرم معلومه که به شدت به مانگا وفاداره، بازیگر ها هم همگی به نقششون میخورن و خوب انتخاب شدن.
صبر کردن براش سخت شد 8->

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
تریلر سرطان اومد.

دیالوگا در حد بچه پنج ساله، لوفیشم که اصلا لوفی نیست...همه چی افتضاح!!!

مخاطب این دقیقا کیه؟

فن بیس وان پیس تو غرب هنوز از فاجعه دوبله 4Kids بیست سال پیش به طور کامل احیا نشده
این چه بلای آسمونی ایه که قراره سر ما نازل شه آخه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر