Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
حالا اکیبا جان چند تا انیمه از همین شیپ هایی که بهم نمیرسنو قراره آدم رو روانی کنه معرفی کن
من اسم نمیبرم چون توی لیستای بچه ها هست و خوب میتونه اسپویل باشه الان چیزی بگم:-"

ولی گزینه رومنس مورد علاقه خودم رو دوستان ملعون نام نبردن :( :-"
در فرصتی دیگر میچپونم تو پیشنهادات انشاالله:-"

---

کمدی سخیف هم Great Teacher Onizuka و Grand Blue فراموش نشود:-"
اگر کمدی گینتامایی ترجیح میدی...اکر گینتاما دیده باشی:-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,984
نام
احمد
حالا اکیبا جان چند تا انیمه از همین شیپ هایی که بهم نمیرسنو قراره آدم رو روانی کنه معرفی کن
خدا بیامرزای قبلی که از @Akiba پیشنهاد انیمه گرفتن روایت هست که بعد دیدن هر موقع اسم انیمه می شنیدن جیغ می کشیدن و فرار می کردن :D دیگه خود دانی :-"

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
خدا بیامرزای قبلی که از @Akiba انیمه پیشنهاد انیمه گرفتن روایت هست که بعد دیدن هر موقع اسم انیمه می شنیدن جیغ می کشیدن و فرار می کردن :D دیگه خود دانی :-"
حالا نمیخوام بگم یه زمانی نصف بچه های این تاپیک رو در یک برهه زمانی من انیمه بین کرده بودما :p

برو انقدر کذب تحویل ملت نده:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
آقا من چرا هروقت میام اینجا یا صحبت درباره وان پیسه یا برج خدا (که از قضا هردوشون آثار فاخری به نظر نمیان :-" )

این amv ها رو چند ماهی هست میخوام به اشتراک بزارم، حوصله نداشتم😅🤗

اما اگه یه چیزی تو این دنیا اصل جنس باشه اون وان پیسه 🌟

واکنش ها به وان پیس هم دو دسته است

اونایی که عاشق وان پیس هستن 😍
اونایی که وان پیس ندیدن 😅

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272

این amv ها رو چند ماهی هست میخوام به اشتراک بزارم، حوصله نداشتم😅🤗

اما اگه یه چیزی تو این دنیا اصل جنس باشه اون وان پیسه 🌟

واکنش ها به وان پیس هم دو دسته است

اونایی که عاشق وان پیس هستن 😍
اونایی که وان پیس ندیدن 😅
حقیقتش اگه وان پیس اثر فاخری هم باشه... دیدن ۱۰۰۰ قسمت از نظر فیزیکی برای من غیر ممکنه :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,130
نام
محمد علی
یه سوال برام پیش اومده
آیا مانگا خوندن هم کتاب خوندن حساب میشه یا نه ؟ :-?
آره. طبیعتاً مانگا هم یه جور کتابه.
هم اره هم نه
دیگه حساب کن بعد از 1984 جورج اورول بشینی جوجوتسو کایسن بخونی
مانگا برا من حس کتاب خوندن نداره مثل فیلم و انیمه دیدن میمونه تا کتاب خوندن
به نظرم جواب کاملاً آره است.
اگه جلوی ۱۹۸۴ به جای جوجوتسو کایسن، مثلا Annarasumanara یا oyasumi punpun رو بذاری احتمالا کم که نمیاره هیچ، ممکنه به نظرت یه چیزهایی هم زیادی بیاره:D
اگه مانگا بهت حس انیمه یا فیلم میده هم طبیعیه. داستان‌های مصور این خاصیت رو دارن.
حالا من از این فرصت استفاده می‌کنم و تلاش ابلهانه‌ای می‌کنم تا دوباره Trace یا «منهوایی که هیچ کس آن را نخواند» رو معرفی کنم.
این بزرگوار یه جاهاییش از شدت کوریوگرافی صحیح و هم‌زمان تعلیق اکشن‌ها، طوری به نظر میاد که نه تنها حرکت پنل‌ها رو می‌بینید، بلکه موسیقی اون رو هم در ذهن‌تون می‌شنوید.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,327
Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic با گذر از Fullmetal Alchemist: Brotherhood رتبه 1 اه MAL از لحاظ امتیاز شده.

View attachment 261767

----
Shingeki کی شد Most popular anime :(
من از وقتی یادمه این مقام در اختیار Death Note بود :( =((
Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic
که واقعا ترکونده اون اوایلش زیاد تاپ نبود من گفتم این فصل گند زدن ولی کم کم کشید بالا خودشو
فصل بعدی در کار هست؟ کی پخش میشه ؟

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آره. طبیعتاً مانگا هم یه جور کتابه.

به نظرم جواب کاملاً آره است.
اگه جلوی ۱۹۸۴ به جای جوجوتسو کایسن، مثلا Annarasumanara یا oyasumi punpun رو بذاری احتمالا کم که نمیاره هیچ، ممکنه به نظرت یه چیزهایی هم زیادی بیاره:D
اگه مانگا بهت حس انیمه یا فیلم میده هم طبیعیه. داستان‌های مصور این خاصیت رو دارن.
حالا من از این فرصت استفاده می‌کنم و تلاش ابلهانه‌ای می‌کنم تا دوباره Trace یا «منهوایی که هیچ کس آن را نخواند» رو معرفی کنم.
این بزرگوار یه جاهاییش از شدت کوریوگرافی صحیح و هم‌زمان تعلیق اکشن‌ها، طوری به نظر میاد که نه تنها حرکت پنل‌ها رو می‌بینید، بلکه موسیقی اون رو هم در ذهن‌تون می‌شنوید.
شیخ من اون تریس رو تا وسطای فلش بک موریون جین خوندم. هلم بده برم سراغ ادامه‌ش.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
که واقعا ترکونده اون اوایلش زیاد تاپ نبود من گفتم این فصل گند زدن ولی کم کم کشید بالا خودشو
اومدنش که میاد و ادامش تایید شده ولی کی اش فعلا معلوم نیست.
ولی گفتن مانگا اش آخراشه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
کاگویا از همون اپنینگ فصل اولش طوفانی شروع کرد:(

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,130
نام
محمد علی
شیخ من اون تریس رو تا وسطای فلش بک موریون جین خوندم. هلم بده برم سراغ ادامه‌ش.
فکر کنم میشه قسمت سوم فصل اول که اسمش رز ـه.
قسمت چهار و پنج فصل اول (که قسمت پنج دو بخشیه) یعنی شورش و روز قیامت، مغز ذوب کن میشن.
به خصوص آرک حمله به آزمایشگاه قسمت چهارم یه جوریه که انگار داری فیلم می‌بینی.

قسمت پنجم هم کلا از فاز رنگی تغییر میده و طراحی سیاه و سفید طوری میشه که البته با اتمسفر داستان هم سازگاره.
---
فصل یک رو که تموم کردی می‌رسی به فاکدعاپ ترین فصل کل تریس بین سه فصلی که تا حالا اومده.
تریس ۱.۵ یه داستان جدید با شخصیت‌های جدیده که جهان تریس رو به صورت غیرمنتظره‌ای گسترش میده.
احتمالا غیرعادی‌ترین شخصیت اصلی کل منهواها و مانگاها رو هم داره. یه آدمی که عرق بدنش قوی‌ترین ماده مخدر و روان‌گردان دنیاست.
دیگه ببین چه داستان روانی میشه با این ستینگ نوشت.

فصل دوم هم باز داستان یه عده شخصیت جدیده اما ماجرای تریس رو تموم می‌کنه و همه سوالات فصلهای قبلی رو هم جواب میده
منتهی به انگلیسی ترجمه نشده.
البته مشکلی در خوندن داستان دو فصل قبلی (۱ و ۱.۵) ایجاد نمی‌کنه چون داستان هر فصل مستقله و سرنوشت شخصیت‌ها معلوم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر