Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
مانگای وان پیس با قدرت میره جلو:|
خدا رحم کنه ادامش رو.
پ.ن:این وسط با احساسات امیر آکیبا بیشتر از همه بازی شد:#

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
نابود کرد:| ... و من همچنان نمیخوام قبول کنم و با خودم میگم اینا همه نقشه ست:| :| :|
این آرک هم واقعا پیچیده شده! هیچ ایده ای ندارم قراره چه اتفاقی بیفته! و حتی میشه ازش انتظار یه تراژدی هم داشت!!!:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این tokyo ghoul خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی خوب بود.
فصل بعدش معلوم نیست کی میاد؟
بنظرتون یکم کم نبود؟باید بیشترش میکردن.
انیمه ی Tokyo Ghoul و مخصوصا فصل دومش خیانتی به مانگا کردن که.... :|
پیشنهاد میکنم انیمه رو فراموش کنید و مانگا رو بخونید :d
چون به نظرم فصل 3 هم دیگه نمیسازن، حتی تصور اینکه چطور میخوان برای اون گندی که توی فصل 2 زدن ادامه بسازن برام سخته :/

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این tokyo ghoul خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی خوب بود.
فصل بعدش معلوم نیست کی میاد؟
بنظرتون یکم کم نبود؟باید بیشترش میکردن.
تایید میشه حرف دوستمون مانگا بخون تا بفهمی چه گندی تو انیمش زدند !

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
چون به نظرم فصل 3 هم دیگه نمیسازن، حتی تصور اینکه چطور میخوان برای اون گندی که توی فصل 2 زدن ادامه بسازن برام سخته :/

تایید میشه حرف دوستمون مانگا بخون تا بفهمی چه گندی تو انیمش زدند !
اخ اخ اخ... جدی گفتین اینارو؟!:|
از اول بخونم؟!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
Attack On Titan Shingeki No Kyojin Season 2 Trailer Official English Subbed
720p

تو تریلر اون زنه بود عشق بررسی تایتان ها بود (انقدر دیر شده فصل 2 همه اسم ها یادمون رفت) میگفت تمام این مدت تایتان ها داشتن از ما در برابر نوع دیگه ای از تایتان ها محافظت میکردن! اون تایتان غولپیکره شبیه yeti و گوریل بود تو مانگا هم بوده ؟ اون تایتان ریزه میزه که خیلی فرض و سریع بود اون چی ؟

اون موضوعی که راجع به خواستگاه غول ها توش گفتن راست بود ؟ یعنی تو مانگا اومده بود ؟ همون برنامه ارتش بودن و ساخت ابرسرباز و از دستشون در رفته و . . .

Last edited by a moderator:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
تو تریلر اون زنه بود عشق بررسی تایتان ها بود (انقدر دیر شده فصل 2 همه اسم ها یادمون رفت) میگفت تمام این مدت تایتان ها داشتن از ما در برابر نوع دیگه ای از تایتان ها محافظت میکردن! اون تایتان غولپیکره شبیه yeti و گوریل بود تو مانگا هم بوده ؟ اون تایتان ریزه میزه که خیلی فرض و سریع بود اون چی ؟

اون موضوعی که راجع به خواستگاه غول ها توش گفتن راست بود ؟ یعنی تو مانگا اومده بود ؟ همون برنامه ارتش بودن و ساخت ابرسرباز و از دستشون در رفته و . . .

تریلر رو ندیدم ولی بله، در مانگا هستن
در خصوص خواستگاه غول ها هم توی مانگا همین چند چپتر اخیر راجع بهش صحبت شده و بحثش باز شده. طبق برنامه ارتش و از دستشون دررفته و اینا نبوده
مانگای وان پیس با قدرت میره جلو:|
خدا رحم کنه ادامش رو.
پ.ن:این وسط با احساسات امیر آکیبا بیشتر از همه بازی شد:#
تا حد خوبی این آرک شبیه CP9 بود واسم (شباهت رفتن رابین و (..اسپویل..) ) ولی خب حالا داستان فرق میکنه!!
گند زدن ولی چرا نسازن؟ می تونن راحت جمعش کنن و فصل سه رو از اول tg: re استارت بزنن

Last edited by a moderator:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
دوستان گرامی برا انیمه Ghost in the shell من اون دو فصل 26 قسمتی و فیلمی که سال 95 میلادی ساختن رو دان کردم ، حالا میخواستم بدونم از بقیه قسمتهایی دیگه که داره کدومها ارزش دیدن داره و مهمه دیدنش؟

راستی سه تا فیلم برسرک رو هم دیدم و ناخودآگاه بعدش بدون وقفه رفتیم تو مانگاش و از اول :-":D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اخ اخ اخ... جدی گفتین اینارو؟!:|
از اول بخونم؟!
بلی :|
اول اینکه کلا فصل 2 انیمه ( root A ) رو فراموش کن :|
پیشنهاد میکنم که از چپتر 1 بخونی چون با اینکه فصل یک انیمه به مانگا وفادار بود ولی خیلی چیزهای مهم رو جا انداخت. (مثلا حدود نصف آرک Aogiri tree رو )
ولی اگه اصلا وقت ندارید و ... اگه درست یادم باشه انیمه دودوبر چپتر 44-45 مانگا تموم شد.
+
گند زدن ولی چرا نسازن؟ می تونن راحت جمعش کنن و فصل سه رو از اول tg: re استارت بزنن
تنها راه حل ممکن اینه که از ادامه فصل یک دوباره شروع کنن، چون توی root a اصلا توضیحی برای کاراکتر های جدید ندادن و انقدر کات کردن که در حق مانگا خیلی ظلم شد :| بخوان از :re ادامه بدن با میشه همون اش و همون کاسه که خیلی چیز ها بی توضیح میمونه.
+
جا داره اشاره کنم از :re زیاد راضی نبودم ولی این چپتر های اخر داره خوب میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر