Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
بحث ناروتو میباشد! :(
من دقیقا آخر خفن ترین جای ناروتو و اونجایی که باید تموم میشد،رسیدم به هفتگی! (این وضعیت دقیقا برای بلیچ هم برقراره! کاملا هم ناخواسته اتفاق افتادن:-" :d ) یعنی قسمت 175 شیپودن.
اولین قسمت هفتگی هم که ... مصادف شد با شروع فیلرهای مضخرف تاریخ کونوها! :| شترمرغ و این چیزا :-" (پا قدم من نبوده ها :-" باور کنید من بی گناهم :d )

خدایی تا اون 175 شیپودن،انیمه شاهکار بود! :(( حتی فیلرهاشم من دوست داشتم! :( حتی تا خیلی بعدتر هم فیلرها رو میدیدم...اما اون فیلر سفر با کشتی...گند زد به همه چی! اولین باری شد که من چند قسمت ناروتو رو کلا رد کردم! :( و آخرم توی قسمت 323 شیپودن دراپ کردم انیمه رو و فعلا فقط مانگا میخونم :| :(

و ... بقیه ـش بعد از تموم شدن:-" میام از مبارزات و کاراکترهای محبوب میگم:-" (میدونید البته :p )

فقط این AMV رو که قبلا هم گذاشتم رو پیشنهاد میکنم بازم ببینید! با اینکه خیلی ها با این مبارزه حال نکردن! ولی من به شدت باهاش حال کردم! :x
Naruto Shippuden AMV - The Two Disciples
مخصوصا سر قضیه ی هیناتا و وحشی(غیرتی:-") شدن ناروتو! :x
خدا رو شکر کیشیموتو بهترین انتخاب رو کرد که هیناتا رو اورد اینجا(گرچه دردناک بود:(( ) اگر ساکورا بود،گند میزد به کل مبارزه! :|

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان این fate/stay night و fate/zero چه فرقی باهم دارن ؟ کدوم رو باید اول دید ؟
fate/stay night پریکوئله ولی باید اول fate/zero رو دید.:D
------------------------
تصحیح میکنم سکوئله اصلا حواسم نبود چی دارم میگم:|

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
سکوئله و پریکوئله یعنی چی ؟
سکوئل یعنی اثری که از نظر داستانی بعد از سری اصلی که مدّ نظر ماست(Fate/Zero مثلاً تو این جا)اتّفاق میفته
پریکوئل یعنی برعکسش،از نظر داستانی قبل از سری اصلی ـه که مدّ نظر ماست اتّفاق میفته

F/SN UBW یه سکوئل واسه F/Z ـه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بحث ناروتو میباشد! :(
من دقیقا آخر خفن ترین جای ناروتو و اونجایی که باید تموم میشد،رسیدم به هفتگی! (این وضعیت دقیقا برای بلیچ هم برقراره! کاملا هم ناخواسته اتفاق افتادن:-" :d ) یعنی قسمت 175 شیپودن.
اولین قسمت هفتگی هم که ... مصادف شد با شروع فیلرهای مضخرف تاریخ کونوها! :| شترمرغ و این چیزا :-" (پا قدم من نبوده ها :-" باور کنید من بی گناهم :d )

خدایی تا اون 175 شیپودن،انیمه شاهکار بود! :(( حتی فیلرهاشم من دوست داشتم! :( حتی تا خیلی بعدتر هم فیلرها رو میدیدم...اما اون فیلر سفر با کشتی...گند زد به همه چی! اولین باری شد که من چند قسمت ناروتو رو کلا رد کردم! :( و آخرم توی قسمت 323 شیپودن دراپ کردم انیمه رو و فعلا فقط مانگا میخونم :| :(

و ... بقیه ـش بعد از تموم شدن:-" میام از مبارزات و کاراکترهای محبوب میگم:-" (میدونید البته :p )

فقط این AMV رو که قبلا هم گذاشتم رو پیشنهاد میکنم بازم ببینید! با اینکه خیلی ها با این مبارزه حال نکردن! ولی من به شدت باهاش حال کردم! :x
Naruto Shippuden AMV - The Two Disciples
مخصوصا سر قضیه ی هیناتا و وحشی(غیرتی:-") شدن ناروتو! :x
خدا رو شکر کیشیموتو بهترین انتخاب رو کرد که هیناتا رو اورد اینجا(گرچه دردناک بود:(( ) اگر ساکورا بود،گند میزد به کل مبارزه! :|

شاید باورت نشه ولی منم دقیقا وضعیت تو رو داشتم. دقیق دقیق همین وضع رو. البته بلیچ رو یادمه وقتی رسیدم به هفتگی اینجاش بودم:
مبارزه نهایی ایچیگو و آیزن که می زنه از وسط نصف می کنه آیزن رو :D

در کل ناروتو خیلی تو اوج بود. مخصوصا تا 177 شیپودن (حالا شما معادل مانگاش رو هم در نظر بگیری همینه) ولی بعد از اون با فیلر ها و داستان کمی یکنواختش یه کم کل ماجرا بهم ریخت ولی به نظر میاد این آخرا دوباره خوب شد ولی باز هم نه در حد آکاتسوکی.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم
آخه یه دونه هم fate/stay night خالی هم داریم اون چیه ؟
اون FSN قدیمیه که به لعنت خدا هم نمی ارزه:p تا قسمت 15 هم فقط خاله بازی میکنن:-"
شما فکر کن اون اصلا وجود خارجی نداره و فقط همین FSN 2014 رو که داره پخش میشه رو بعد از دیدن F/Z ببین;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آرک پین هنوزم محبوب ترین آرک انیمه ای من هستش. دقیقا بعد از اون سرازیری ناروتو شروع شد.
به هر حال 5 هفته مونده. بیایم این 5 هفته رو با نیکی یاد کنیم و خوب قضیه رو تموم کنیم. انیمه ای بود که یه زمانی توی تاپ5 من هم امده بود و با تمام خوبی بدی هاش، خیلی بیشتر از وان پیس دوسش داشتم. 2 بارم سره ناروتو گریم گرفت و به نظرم همین کافیه تا ناروتو یه جای ویژه واسه من داشته باشه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جفت مانگاهای این هفته خارقالعاده بودن!
ناروتو 695
آرت این چپتر بی نظیر بود. با وجود فلش بک، خیلی pace عالی داشتش!

وان پیس 763
فَکم روی زمینه. شاهکار بود این چپتر. شاهکار!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر