Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا اینجا کسی در مورد فوتبالیست ها (Captain Tsubasa) اطلاعات جامع داره ؟! :D
قضیه دو سری از این فوتبالیست ها که عین هم هستن ولی طراحیشون فرق داره چیه ؟!!
یه سری بود که زمانی که ما دبستان میرفتیم پخش میشد ، همون داستان سوباسا و کاکرو و اینا ! بعد چند وقت پیش دیدم توی تلویزیون داره یه فوتبالیست هایی پخش میکنه که داستانش عین همون هست ولی طراحیش متفاوته و جدیدتره. یعنی همون قسمت میزوگی بود ، عین همون قدیمیه هم بارون می اومد و قلبش میگرفت و اینا ، ولی طراحیش جدید بود. کلآ نشستن همون رو از اول با طراحی جدید ساختن ؟! :D

بهت گفتم یه بار که :| فکر کنم سیزن های اولش رو دوباره ساختن با گرافیک بهتر. برو Road to 2002 رو دانلود کن جوان :D

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
با سلام خدمت دوستداران انیمیشن.
بنده تو یه زمینه دیگه از انیمیشن علاقمند هستم اونم انیمیشنهای شرکت معظم والت دیسنیه
الانم زدم تو کار دانلود تک تک انیمیشن های ساخته شده توسط والت دیسنی (فعلا حدود 70 گیگ از انیمیشن های والت دیسنی رو دانلود کردم)

ارادت ویژه به تمام دوستداران انیمیشن :x

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
-------------------------------------------------
دوستان هر چی انیمه با تم تاریک میشناسین معرفی کنین.
راستش من چون دی،گری من رو ندیدم، هیچ پیشنهادی نداشتم که بدم. اما چون سعید کلیمور رو گفته، خواستم بگم که برسرک رو دیدی ؟ برسرک از این نظر که یه داستان تاریک شخصیت محوره، به کلیمور نزدیکه. به جز اون، مانستر، فانتوم، گانگریو و کلی انیمه دیگه هم هستن.
اما اگر فقط میخوای تاریک باشه، مثلا تکسنولایز و بوگیباپ فانتوم رو ببین. اینا تیریپشون داستانای پیچیده تر هستن و خیلی رو شخصیتای عمیق و داستانای کشش دار تمرکز ندارن.
Honey and Clover
Love Hina
Texhnolyze
Samurai 7
Darker Than Black
Shigurui
House of Five Leaves
Rainbow - Nisha Rokubō no Shichinin
True Tears
Bakemonogatari
KuroShitsuji

نظرتون در مورد این انیمه های بالا چی هستش؟ کدوم بیشتر ارزش سریعتر دانلود کردن رو داره که بزارم بالای لیست؟

P.S
در مورد Shigurui، نمیدونم برای این انیمه بودش یا نه، یکی دو سال پیش صحبت ـش تو این تاپیک بودش که به مانگا پایبند نبوده و پایان نامفهومی داشته که برای فهمیدن جزئیات دقیقتر باید مانگای اون رو خوند؟! (درسته)
خلیل لیست خیلی خوبیه!
Honey and Clover - فوق العاده ست. بهترین جوسی که تا حالا دیدم. فصل دومش حتی بهتره.
Love Hina - ندیدم!
Texhnolyze - خیلی انیمه ی خوبیه اما مسلما برای همه ی سلیقه ها نیست! فوق العاده تاریک و فلسفی، به معنای واقعا کلمه!
Darker Than Black - شاهکار نیست ولی کار سرگرم کننده ایه. بخصوص فصل اولش!
Shigurui - یکی از خشن ترین چیزایی که به عمرم دیدم! من مانگاش رو نخوندم، پایان انیمه اش هم یجورایی هول هولکی به نظر می رسید، خیلی هم داستان و یا اکشن ویژه ای نداره، ولی به نظر من اینا دلیل نمیشه یکی از یونیک ترین انیمه ها رو نبینی!
House of Five Leaves - ندیدم.
Rainbow - بی ایراد نیست ولی از اون انیمه های نفس گیره! پیش بینی می کنم از این خیلی خوشت بیاد.
True Tears - ندیدم.
Bakemonogatari - انیمه خوبیه. خیلی خیلی هم محبوبه. اما فکر نمی کنم تو زیاد خوشت بیاد. به شدت دیالوگ داره! به نظر من ببینش ولی اول لیستت نذار.
KuroShitsuji - اتفاقا منم اینو دارم الان می بینم. 4 قسمت دیدم تا الان. کاملا معمولی بوده به نظرم.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
Bakemonogatari - انیمه خوبیه. خیلی خیلی هم محبوبه. اما فکر نمی کنم تو زیاد خوشت بیاد. به شدت دیالوگ داره! به نظر من ببینش ولی اول لیستت نذار.
محمد علی من سیزن اول این انیمه رو عید پارسال دانلود کردم و چند قسمت اولش رو که دیدم Drop کردم:d خیلی مسخره بود بنظرم جوری که لذت D.Gray Man رو که اون زمان با دیدنش یک دو هفته ای شارژ بودم رو گرفت:|! :d

خلیل بنظرم من به لیست بالات Legend of Legendery Heroes رو اضافه کن ! از لحاظ بصری کار خیلی خوبی هست.:d

mehdi_iron : راستی یادم اومد :dهمین Legend of Legendery Heroes هم در ظاهر یکم شاد میزنه اما در باطن صحنه های بسیار خشن با اتمسفری تاریک داره ! طراحی شخصیت هاش هم خوبه

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
mehdi_iron : راستی یادم اومد :dهمین Legend of Legendery Heroes هم در ظاهر یکم شاد میزنه اما در باطن صحنه های بسیار خشن با اتمسفری تاریک داره ! طراحی شخصیت هاش هم خوبه
این رو دیدم. خیلی جالب بود.

راستش من چون دی،گری من رو ندیدم، هیچ پیشنهادی نداشتم که بدم. اما چون سعید کلیمور رو گفته، خواستم بگم که برسرک رو دیدی ؟ برسرک از این نظر که یه داستان تاریک شخصیت محوره، به کلیمور نزدیکه. به جز اون، مانستر، فانتوم، گانگریو و کلی انیمه دیگه هم هستن.
اما اگر فقط میخوای تاریک باشه، مثلا تکسنولایز و بوگیباپ فانتوم رو ببین. اینا تیریپشون داستانای پیچیده تر هستن و خیلی رو شخصیتای عمیق و داستانای کشش دار تمرکز ندارن.
برسرک رو دیدم. الان هم دارم مانگاش رو میخونم. باید بگم که مانگاش شاهکاره...
کلیمور هم دارم میبنم. خیلی قشنگه!!!

ممنون دوستان@};-@};-

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
همین الان Fate/Zero رو تموم کردم.چقدر فوق‌العاده بود این انیمه!خیلی وقت بود چنین داستان سنگین و تاریکی رو تو هیچ انیمه‌ای ندیده بودم.اینجوری عطشم برای Psycho-Pass دو برابر شد:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,294
نام
امیر حسین
کایجی تاریک حساب نمیشه ؟ :-" :d کلا خیلی انیمه ی منفیی بود :d
---
Black Lagoon : :coolgun:
بسیار حال نمودم :d
---
راستی چندین صفحه پیش بحث انیمه بین کردن آریا بود :-" ، من که هرچی زور زدم نتونستم راضیش کنم F/Z رو ببینه :d البته قرار بود تا قبل تموم شدن تابستون ببینه که یادم رفت که یادش بندازم :-" دوباره باید برم راضیش کنم بشینه F/Z رو ببینه :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
راستی چندین صفحه پیش بحث انیمه بین کردن آریا بود :-" ، من که هرچی زور زدم نتونستم راضیش کنم F/Z رو ببینه :d البته قرار بود تا قبل تموم شدن تابستون ببینه که یادم رفت که یادش بندازم :-" دوباره باید برم راضیش کنم بشینه F/Z رو ببینه :d

فعلا ایشون در حال نگاه کردن فوتبالیست ها هستند :D می تونه شروع خوبی باشه برای یک اعتیاد بلند مدت. اون هم به ماده فوق مخدر انیمه :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
از دوستان کسی زیرنویس انگلیسی ـه Code Geass Boukoku no akita رو داره :-/ هیچ جا پیدا نمیشهه :(
=================
راستی انیمه خینی مثل , Gantz ,Deadman wonderland , elfen lied دیگه چی هستش :-/

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
محمد علی من سیزن اول این انیمه رو عید پارسال دانلود کردم و چند قسمت اولش رو که دیدم Drop کردم:d خیلی مسخره بود بنظرم جوری که لذت D.Gray Man رو که اون زمان با دیدنش یک دو هفته ای شارژ بودم رو گرفت:|! :d
خوبه. این یعنی اینکه هنوز Otaku نشدی :d
همین الان Fate/Zero رو تموم کردم.چقدر فوق‌العاده بود این انیمه!خیلی وقت بود چنین داستان سنگین و تاریکی رو تو هیچ انیمه‌ای ندیده بودم.اینجوری عطشم برای Psycho-Pass دو برابر شد:d
یه لطفی در حق خودت بکن و Fate/Stay Night رو نبین :D
از دوستان کسی زیرنویس انگلیسی ـه Code Geass Boukoku no akita رو داره :-/ هیچ جا پیدا نمیشهه :(
=================

واقعا نسخه ی خامشو دانلود کردی ؟؟ واقعا ؟ زیرنویس انگلیسی نداره فعلا و احتمالا تا وقتی که یه نسخه رسمی ازش نیاد هم زیرنویس انگلیسی پیداش نمیشه.
=================
Berserk
Shigurui

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
واقعا نسخه ی خامشو دانلود کردی ؟؟ واقعا ؟ زیرنویس انگلیسی نداره فعلا و احتمالا تا وقتی که یه نسخه رسمی ازش نیاد هم زیرنویس انگلیسی پیداش نمیشه.
=================
Berserk
Shigurui
اره اولین بارم بودش :d خواستم ببینم چطوری ـه :d
=================
من Berserk رو تا قسمت 4 دیدم ولی چون زیرنویس ـش ناهماهنگ بودش و کیفیت انیمه اصلا خوب نبود drop ـدمش :(
اون یکی رو هم گذاتم واس دانلود :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خلیل لیست خیلی خوبیه!
Honey and Clover - فوق العاده ست. بهترین جوسی که تا حالا دیدم. فصل دومش حتی بهتره.
Love Hina - ندیدم!
Texhnolyze - خیلی انیمه ی خوبیه اما مسلما برای همه ی سلیقه ها نیست! فوق العاده تاریک و فلسفی، به معنای واقعا کلمه!
Darker Than Black - شاهکار نیست ولی کار سرگرم کننده ایه. بخصوص فصل اولش!
Shigurui - یکی از خشن ترین چیزایی که به عمرم دیدم! من مانگاش رو نخوندم، پایان انیمه اش هم یجورایی هول هولکی به نظر می رسید، خیلی هم داستان و یا اکشن ویژه ای نداره، ولی به نظر من اینا دلیل نمیشه یکی از یونیک ترین انیمه ها رو نبینی!
House of Five Leaves - ندیدم.
Rainbow - بی ایراد نیست ولی از اون انیمه های نفس گیره! پیش بینی می کنم از این خیلی خوشت بیاد.
True Tears - ندیدم.
KuroShitsuji - اتفاقا منم اینو دارم الان می بینم. 4 قسمت دیدم تا الان. کاملا معمولی بوده به نظرم.

احسنت
Honey and Clover رو شاخشه.

نمیدونم چرا هنوز Ano Natsu de Matteru رو ندیدم...همینطور داره خاک میخوره ):

محمدعلی، هر وقت فصل اول KuroShitsuji رو تموم کردی، ممنون میشم نظرت رو بگی.

راستی اینجا یه نفر فن سرسخت cowboy bebop داشتیم :d چرا بعد از دو سال من هنوز cowboy bebop رو ندیدمش (: داره خاک میخوره؟

خلیل بنظرم من به لیست بالات Legend of Legendery Heroes رو اضافه کن ! از لحاظ بصری کار خیلی خوبی هست.:d

میشه یخورده ازش بگی. با bishounen اینطوری یک خورده مشکل دارم..آخرین کاری که دیدم دو فصل Hakuoki که واقعاً کار متفاوتی بود و لذت بُردم.

blood+
Kara no Kyoukai - the Garden of sinners
Another

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر