Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
بلیچ 350:
داستانش دیگه واسم اون جذابیت قبل رو نداره. خیلی کند پیش می ره و هنوز سول سوسایتی وارد داستان نشده. اصلا انیمه بی سول سوسایتی مگه میشه؟؟!!!! اون قسمتی که شمشیره اوریهیمه رو تیکه می کنه چقدر باحال بود.
مانگا خوندن چرا اینقدر سخته!!!!!! اصلا نمی فهمم که کی داره با کی حرف میزنه. شما چه طوری می خونید؟؟(من اولین مانگام هست و vampire knight) کاش رنگی می کردن. یه سوال .
همه مانگا ها هفته نامن؟ چطوریه قضیشون؟

اوایلش اینجوری هرچی بیشتر بخونید بیشتر عادت میکنید

m.mahdavi79

کاربر سایت
Sep 22, 2010
115
نام
محمد
مانگا خوندن چرا اینقدر سخته!!!!!! اصلا نمی فهمم که کی داره با کی حرف میزنه. شما چه طوری می خونید؟؟(من اولین مانگام هست و vampire knight) کاش رنگی می کردن. یه سوال .
همه مانگا ها هفته نامن؟ چطوریه قضیشون؟
ومپایر نایت رو نخوندم ولی مانگای وان پیس پدر چشمت رو در میاره . البته بعضی مانگا ها مثه بلیچ هم که خوندنشون خیلی راحته ، تو هر صفحه دو تا شخصیت هست و دو تا دیالوگ :D

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
سلام به تمامی دوستان عزيزم¡ آقايون يک مدتی هست که دنبال چندتا انيمه ميگردم اما کسی رو پيدا نميکنم که داشته باشه تا ازش بخرم¡ مشهد هستم. دنبال انيمه های ناروتو . وان پيس و ... ميگردم اگر کسی جايی رو تو مشهد سراغ داره که ميفروشه لطفا معرفی کنه ممنون

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اوایلش اینجوری هرچی بیشتر بخونید بیشتر عادت میکنید
به نظر من اگه انیمه میبینین مانگاشو نخونین مگه خیلی خیلی بخواین . من مانگا ناروتو رو خوندم دیگه انیمش واسم مسخره شد و تمام حس و حالش رفت و دیگه مانگا نخوندم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
Bakuman-S2-E9 :

:((:((:((
غمگین گشتم! آخه چرا ؟؟؟؟ گناه داشتن! این همه تلاش کردن آخرش ...
دلم براشون میسوزه! هی زندگی ...
امیدوارم کار بعدیشون بگیره و دیگه خبری از کنسل شدن نباشه! از اجی هم محبوب تر بشن :d

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من مانگا ناروتو رو خوندم دیگه انیمش واسم مسخره شد و تمام حس و حالش رفت و دیگه مانگا نخوندم
يعنی مانگا اینقدر باحال تره¿ راستش من اول شينوبی رو ديدم برای همين از انيمه خوشم آمد حالا ميخوام برم دنبال ناروتو

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دوستان مشاوره انیمه ای ازتون میخوام! یه انیمه کمدی باحال میخوام شروع کنم گفتم نظر اساتید رو بپرسم بببنم چی شروع کنم. میخوام ته خنده باشه و زیرنویس فارسیش هم موجود باشه
تو مایه های Lovely Complex و Midori no hibi با این دوتا خیلی حال کردم
چندتا کمدی دیگه هم امتحان کردم که ازشون خوشم نیومد و بعد از چند قسمت ولشون کردم، اونا رو هم میگم تا با سلیقم آشنا بشید!
Zero No Tsukaima
Skip Beat
Toradora

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان مشاوره انیمه ای ازتون میخوام! یه انیمه کمدی باحال میخوام شروع کنم گفتم نظر اساتید رو بپرسم بببنم چی شروع کنم. میخوام ته خنده باشه و زیرنویس فارسیش هم موجود باشه
چندتا کمدی دیگه هم امتحان کردم که ازشون خوشم نیومد و بعد از چند قسمت ولشون کردم، اونا رو هم میگم تا با سلیقم آشنا بشید!
Zero No Tsukaima
Skip Beat
Toradora

انیمه ی "میتسودومویه" رو پیشنهاد میکنم که دو فصل هستش با نام های Mitsudomoe و Mitsudomoe Zouryouchuu و یه اسپیشال Mitsudomoe Special که همگی زیرنویس فارسی شدند.
ته خندس،...شاید اولش بگی که تم ـش برای بچه های 5سالس، ولی بعد از دیدن چند قسمتش، میگیری که اصلاً نمیشه با خانواده دیدش (: یه مشت هنتای تو مدرسه جمع شدند :q

• Like
Reactions: .: Darkness :.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
Zero No Tsukaima
Skip Beat
Toradora
واقعا از اینا خوشت نیومد, توی کمدی اینا چیزای خوبین

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
واقعا از اینا خوشت نیومد, توی کمدی اینا چیزای خوبین
من نتونستم با اینا ارتباط برقرار کنم، سلیقست دیگه:d بیشتر با این تیریپ کمدی هایی که قیافه شخصیت ها رو در مواقع حساس به صورت اغراق شده نشون میده حال میکنم؛
مثلا Lovely Complex یا Ouran High School Host Club>:d<
مثل عکس های زیر:
21698550994d01f9c5f0e15319b69ace1271349444_full.jpg
1f8c2b23114d30_full.jpg

راستی از فصل سوم Code Geass خبری نشده؟؟

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
اتفاقا خیلی وقت بود می خواستم گینتاما رو شروع کنم. این چند وقته این قدر سرم شلوغ شده بود که یادم رفته بود اصلا همچین انیمه ای دارم!:-o امشب شروع میکنمش:d مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر