Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آخه تو بیثوات که اصلا اونجلین رو ندیدی چی میگی؟:D

فیت زیرو دقیقا چیش خوبه؟ انو روشن کنید!:D اولش خیلی خوب بود اما بعد همینطور افت کرد و در نهایت خیلی بد تموم شد. حتی میشه بگی تموم نشد, ول شد! من اولاش خیلی جذبش شدم. خصوصا لنسر رو قشنگ دوست داشتم. اما فصل دومش عملا چرت و پرت بود!:D

پ.ن: پس با این تفاسیر خدا فیت استی رو به خیر کنه!:D

به این میگن سندرم لنسر :d
تجربه ثابت کرده کسایی که از اول از یه سری از شخصیتا (مخصوصا لنسر ) خوششون میاد، در اواخر انیمه از شدت غم حاصل از مرگ فجیع این شخصیت ها، کلا بقیه انیمه درنظرشون بد جلوه می کنه و از فضایل این انیمه استفاده نمیبرن :d
گفتن خوبی های این انیمه هم در زمان خودش بسیار انجام شده، و پیشنهاد میشه به پستای چندسال اخیر مراجعه کنین :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,017
نام
Farshad
بهشون بر خورده که ماکان گفته F/Z چرت بوده حالا دارن برا مقابله چه چیزایی که نمیگن :d

سبک مکا هم که یه بنده خدایی چرت کرد رفت :d

(آکیبا با تو بودما :d )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,306
نام
ماکان
ماکان تو هم کلا بار و بندیلت رو جمع کن و برو! :bighug:

نمیرم!:D

به این میگن سندرم لنسر :d

من نیک به فضایل فیت زیرو آشنا هستم!:D مرگ لنسر هم انقدر برام فاجعه نبود. هرچند نحوی مرگش خیلی تکان دهنده بود. منتها از نظر من اینجا بیش از اندازه اور ریت شده! همونطور که الکی تو سر اونجلین میزنن!

- - -ویرایش - - -

اون که مسیح نبود که، لیلیث بود:d

خوب بلواقع مسیح بود!:D اسمش رو عوض کرده بودن و شکلش هم شبیه هیولا بود!:D باقی اینجل ها هم حواریونش. برای همین وقتی میمردن و منفجر میشدن آتش به شکل صلیب قرمز بود.

کلا اونجلین ها عین مهدویت ما میمونه. منتظران بازگشت مسیح موعود یا مسیا. اینجا گفته میشه مسیح موعود همین ربات ها هستن.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
حالا که بحث Evangelion شده منم اظهار نظر میکنم :d
شخصا Evangelion جزء بهترین انیمه هایی هست که تاحالا دیدم (تو لیستم رتبه دوم رو داره ) ، به همه چیز تو این انیمه فوق‌العاده پرداخت شده . از داستان گرفته تا شخصیت پردازی و روابط بین شخصیتها و...
از معدود آثاری هست که هیچوقت ازشون خسته نمیشم ، دو-سه بار تا حالا دیدمش اما هر بار برام تازگی داشت و چیزی از جذابیتش کم نشده بود . کارگردانیش هم که یه چیزی ماوراءالطبیعه-س :d
در کل یه چیزیه که شدیدا به هرکسی پیشنهاد میکنم بشینه و بادقت ببینه ، من خودم وقتی دیدمش تا یه مدت ذهنم رو درگیر خودش کرده بود .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,321
کسی که بیاد به Evangelion بگه چرت کلا .... :D
یعنی اصلا انیمه شناس نیستا:D
انیمه ای که خیلی در حقش کم لطفی میشه MeMeMe هست به نظرم، کوتاه و شیک و پر محتوا
:d:x
رسما بهترین انیمه ی 2-3 سال گذشته بوده این MeMeMe :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
بهشون بر خورده که ماکان گفته F/Z چرت بوده حالا دارن برا مقابله چه چیزایی که نمیگن :d

سبک مکا هم که یه بنده خدایی چرت کرد رفت :d

(آکیبا با تو بودما :d )
من که کلا با سبک مکا مشکل دارم! :d 457بار هم همینجا گفتم! :d
ولی این عشق ماکان دیگه رسما ... :|
حیف وقت آدم بشینه پای این:-" یک ذره جذابیت نداشت جان من! :d (و همچنان میگم! مکا مسخرست:-" فقط وقتی این مسخرگیش خوب میشه که با یک جو قاطی پاطی مثل Gurren Lagann قاطی بشه! :d )

پ.ن : خوبه بردیا نیست! وگرنه الان بلک لیستش میرفتم:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,137
نام
محمد علی
ما دو دنیا دو دسته آدم داریم. اونایی که اونگلیون رو درک می کنن....

بقیه...

دسته ی دوم زیاد مهم نیستن:D
----------------
به تفسیرهای ح.ع. گونه ی ماکان از اونگلیون هم توجه نکنید. داستان در مورد این چیزا نیست:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
What I imagine in the situtations like this:arrowu::-"
9vxi__soulreaperzone.com_sraph_of_the_end_-_08_sd_hs.mkv_20150524_170615.781.jpg

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,497
نام
محمد
مهمترین اتفاقی که این قسمت افتاد پیوستن بانو فرنگیس:x به ارسلان بود....بعدش مرگ کارلان و مشخص شدن هویت مرد نقابداربود!:dاین اخرا دیگه دلم واسه کارلان سوخت!:-" بخاطر وفادار بودن به پادشاه قبلی و به قدرت رسوندن فرزندش این کارا رو میکرده..... آخر هم نه شرفی براش مونده بود و هم اونقدر بدبخت و بد شانس بود که با نیزه خودش مرد:)) البته چیزی از بیشعور بودنش کم نمیکنه:|(کشتن مردمش وخیانت به همرزماش). مرد نقاب دار هم پسر خسرو پادشاه قبلی (فکر کنم همون هرمز خودمون میشه!:d)بود! پس معلوم شد فقط از لوستانیایی ها استفاده میکرده وخودش میخواد پادشاه بشه! ا از صحنه ای هم که ارسلان به بانو فرنگیس(:x) گفت واسه مرده ها دعا بخونه خوشمان آمد!:d
این آرتم قشنگ بود!

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
معمولا پدیده Binge کردن سریال ها و انیمه ها وقتی اتفاق می افته که ادم واقعا و ناگهانی ازشون خوشش بیاد، ولی بعضی وقتا هم یه چیزی پیش میاد به اسم Binge Drop :d
بدین صورت که وقتی میبینی یه انیمه ارزششو نداره که هفتگی دنبالش کنی، در عین حال اونقدر هم داغون نیست که دراپش کنی، صبر می کنی تا تموم بشه، بعد همشو یه جا دانلود می کنی، یه روزه میبینی و خلاص :d
الان برای یه سری انیمه ها مثل Highschool DxD یا Owari no Seraph یا Gunslinger Stratos و مخصوصا Triage X همچین سیستمی رو بنده استفاده می کنم. کسی خبر نداره قراره چند قسمتی باشن؟ :d

پ.ن: Denpa Kyoushi و Hibike! Euphonium تو سبک خودشون و در مجموع خوب هستن؟ کسی دنبال می کنه؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
معمولا پدیده Binge کردن سریال ها و انیمه ها وقتی اتفاق می افته که ادم واقعا و ناگهانی ازشون خوشش بیاد، ولی بعضی وقتا هم یه چیزی پیش میاد به اسم Binge Drop :d
بدین صورت که وقتی میبینی یه انیمه ارزششو نداره که هفتگی دنبالش کنی، در عین حال اونقدر هم داغون نیست که دراپش کنی، صبر می کنی تا تموم بشه، بعد همشو یه جا دانلود می کنی، یه روزه میبینی و خلاص :d
الان برای یه سری انیمه ها مثل Highschool DxD یا Owari no Seraph یا Gunslinger Stratos و مخصوصا Triage X همچین سیستمی رو بنده استفاده می کنم. کسی خبر نداره قراره چند قسمتی باشن؟ :d

پ.ن: Denpa Kyoushi و Hibike! Euphonium تو سبک خودشون و در مجموع خوب هستن؟ کسی دنبال می کنه؟
Denpa Kyoushi یه جوری بود.یعنی به نظرم مانگاش تو این مدل انیمه های اوتاکویی کار بدی نبود ولی انیمه‌ش خیلی خوب درنیومده.یکی دو قسمت اولش رو ببینی میفهمی چی میگم.
Hibike! Euphonium این بدک نیست ولی کار خیلی بهتر ازش هست که مثلا K-On! به نظرم خیـــلی بهتر از اونه.

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
Denpa Kyoushi یه جوری بود.یعنی به نظرم مانگاش تو این مدل انیمه های اوتاکویی کار بدی نبود ولی انیمه‌ش خیلی خوب درنیومده.یکی دو قسمت اولش رو ببینی میفهمی چی میگم.
Hibike! Euphonium این بدک نیست ولی کار خیلی بهتر ازش هست که مثلا K-On! به نظرم خیـــلی بهتر از اونه.
کلا تو سبک موسیقیایی من بی تجربه ام، چی توصیه میشه؟ :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,137
نام
محمد علی
کلا تو سبک موسیقیایی من بی تجربه ام، چی توصیه میشه؟ :d

Shigatsu wa Kimi no Uso یا همون Your Lie in April رو من دیدم و خوشم اومد:D

اینُ از زبون آدمی بشنو که Hibike! Euphonium رو وسط قسمت اول و K-ON رو آخر قسمت اول Shif+Delete کرده:D

برای من که اصلاً از ژانر موسیقی و این چیزا هیچ انیمه ی قابل دیدنی وجود نداشت، برادران و خواهران ژاپنی این انیمه رو ساختن.

-------------------
آقا این تویکو غول + Kill la Kill + اونگلیون چه قدر خوبن.
با تشکر از آکیبا:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر