Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
~X(

با هیچ چیز انیمه مشکلی ندارم فقط با یه چیز مشکل دارم با کاراکتر اوروهیمه اینوئه :|
کلا این شخصیت تو کت من نمیره، کلا وقتی میبینمش زجر میکشم تا وقتی بره، خیلی رو اعصابمه ~X(
میزان تنفرم نسبت بهشو اگه بخوام بگم از ساکورا تو ناروتو بیشتره :|
خب این چیه گذاشتن تو انیمه، کاش میشد کلا همچین کاراکترهایی رو از دنیای انیمه حذف کرد ( البته برای من اینجوریه ) شاید یکی باهاش حال کنه ولی من اصلا دوسش ندارم %-(
الانم که داستان داره میره حول محور این شخصیت دیگه بدتر :((

مرسی که به درد دلم گوش کردید :D
پس بهتره انیمه رو بزاری کنار چون وضع خیلی بدتر میشه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
با توجه به نزديك شدن به تابستان ميخوام پروژه اي رو كه هميشه ازش ترس داشتم شروع كنم ، ناروتو... :D
دوستان بگيد از كجا شروعش كنم كلا با سينمايي ها و همه چي
به نام خدا ... از قسمت اول سری اول،تا آخرین قسمت سری شیپودن!
فیلم ها مهم نیستن،به سری دوم هم که رسیدی،اون موقع بیا لیست فیلرهاش(بیخود ها!) رو بگیر:D
سری اول فیلرهاش خوب بودن،به حال و هواش میخورد:-"

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان تفاوت انیمه با کارتون چیه ؟ انیمه ای داریم که اون فضای ژاپنی رو نداشته باشه ؟
الان این samurai jack انیمه حساب میشه ؟ چند روز پیش تمومش کردم و شدیدا از این کارتون یا انیمه خوشم اومد :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,085
نام
Ali
دوستان تفاوت انیمه با کارتون چیه ؟ انیمه ای داریم که اون فضای ژاپنی رو نداشته باشه ؟
الان این samurai jack انیمه حساب میشه ؟ چند روز پیش تمومش کردم و شدیدا از این کارتون یا انیمه خوشم اومد :D
انيمه همون كارتون هست منتها به سبك و سياق ژاپني
پس انيمه زير مجموعه كارتون هست (طبق گوگل:D)
طبعا نه چون اگر سبك ژاپني رو نداشته باشه ميشه كارتون
سامورايي جك كارتون هست ، انيمه رو هم شروع كن اونهم جذابيت هاي خودش رو داره

خب يه سره ١٠ قسمت از ناروتو رو ديدم ، انصافا انتظار فضاي دارك تري داشتم ولي راضيم
نميدونم چرا همش ناروتو رو با لوفي مقايسه ميكنم :-" ميدونم اين مقايسه اشتباه هست ولي كلا ... همون ديونه بازي ها رو داره، همون هدف والا رو داره ،مثل لوفي از پيروان مكتب اول انجام بده بعد فكر كن هست ،لوفي به ناكاماهاش خيلي بيشتر توجه ميكرد، لوفي اصلا از مردن نميترسيد ، و قطعا ناروتو به اندازه لوفي شكمو نيست ، و شخصيت واقع گرايانه تري داره ، ولي هنوز هم لوفي بنظرم قابل اتكا تر مياد
اين نظرات ممكنه تغيير كنه بستگي به ناروتو داره:D

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
انیمه رو خودت باید ببینی تا متوجه بشی فرقش با کارتون چیه . مانگا هم خودت باید بخونی تا متوجه بشی فرقش با کامیک چیه . هیچ تعریف درستو حسابی وجود نداره که بگه انیمه و مانگا چی هستن. اگرم هست من بلد نیستم
انیمه های که شخصیتها مکان ها و تمش ژاپنی نباشه. داریم مثلا 91days ولی تهش همشون اون حس انیمه بودن رو منتقل میکنن

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
246
من نمی دونم چرا انقدر دوست دارم بابای ایچیگو خودشو نشون بده(که بگه شینیگامی هستم)الان تقریبا 100 قسمت از اونجا گذشته که فهمیدم بابای ایپیگو هم شینیگامی :-"با این درگیرهایی که پیش اومده بین اسپاداها وشینیگامی ها بهترین موقیت هست که خودش رو نشون بده /:)الان یه سوال داشتم از کسایی که انیمه رو دیدن!اصلا میاد تو درگیری ها یا نه؟!

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

انیمه همون کارتون هست ولی نسخه ی ساخت ژاپنش که برخلاف کارتون بچگونه نیس و صد ها انیمه ی خشن تر از فیلم های اسلشر و با مفاهیم بزرگسالانه وجود داره ( که شاید فقط 2 تا کارتون امریکایی شبیهشون بشه پیدا کرد مثل Happy Tree Friends )

انیمه ای که فضای ژاپنی نداشته باشه هم منظور شمارو نفهمیدم, اگه منظور شما محیطه که انیمه زیاد هست داستانش تو ژاپن اتفاق نیفته و حتی تو فضا باشه ! اگه منظورتون شخصیت هاس هم که تقریبا شخصیت هیچ انیمه ای شبیه مردم ژاپن و کلا کره ی زمین نیس, ادم فک میکنه یه دنیای جدیدی هستن کلا با موهای رنگی و قیافه ی بهتر

و نه سامورائی جک هم انیمه نیس اما جزو کارتون های خیلی خوبه که حتی از یه سری انیمه ها هم بهتره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
همانا یکی از مهم ترین نکات اینکه یک انیمه، انیمه هست! دوبله ی ژاپنیشه:D
انیمه با سبک های گرافیکی متفاوتی دیدیم،ولی هیچی جای دوبله ی ژاپنی رو نمیگیره! به نظر من کافیه از یک انیمه دوبله ی ژاپنی رو بگیری،تا دیگه مفتش گرون باشه:-" ( با اغراق...ولی خوب...انیمه باید دوبله ژاپنی باشه:D )
البته قبول دارم انیمه ها یک حس و حال خاصی دارن! باید دید تا فهمید منظور چیه:D میخواد وان پیس باشه، یا شینگکی،یا 91Days و یا چیزای عجیب غریبی که خلیل فقط میبینه:-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
تایید فصل سوم sidonia no kishi یکی از بهترین خبرهای ممکن بود:x امیدوارم همین روزا ی خبری هم از steins;gate 0 بیاد با اون اپیزود 23 بتا صبر کردن براش واقعا سخت شده

Steins;gate 0 رو بشین VN ـشو بازی کن عشق کنی لازمم نیست کلی منتظر انیمه بمونی :D
تو انیمه نهایت بیان یه روته True End ـشو نشون بدن ولی با VN خیلی چیزای ( روتای ) بیشتری دستگیرت میشه :>

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
Steins;gate 0 رو بشین VN ـشو بازی کن عشق کنی لازمم نیست کلی منتظر انیمه بمونی :D
تو انیمه نهایت بیان یه روته True End ـشو نشون بدن ولی با VN خیلی چیزای ( روتای ) بیشتری دستگیرت میشه :>
ظاهرا هنوز روی استیم نیومده . البته اومده بودم فرقی نمیکرد چون زیاد VN باز نیستم چندتا VN تا حالا گرفتم ولی همشونو بعد از یکی دو ساعت بازی کردن ول کردم نه اینکه اونا بد باشن من دیگه حوصله ی بازی ندارم توی 4 سال گذشته کلا 3 تا بازی انجام دادم. بنابراین ترجیح میدم منتظر انیمه بمونم و امیدوار باشم مثله فصل اول ی اقتباس عالی انجام بشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر