Android 4 available now !

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
رسمی به درد نمیخوره ... سرعت پایین و امکانات کم و ...

برید کاستوم بریزید کیف کنید
واسه ارک هم 4.0 رسمی اومده

اطلاعات کافی ندارید لطفا جو ندید . دی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من ديشب آندرويد ۴ رو با Xperia ray و برنامه رابط گوشی بر روی کامپيوتر گرفتم

امکاناتش،کار کردش و منو و نماش خيلى حرفه ای تر شده

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
یکی یه لیست درست از گوشیهایی که 4 رو ساپورت میکنند میدهید؟
در این پست قصد دارم تا لیست گوشیهای مختلفی که قرار هست به اندروید 4 آپدیت شوند برایشما قرار بدهم .Sony Ericssonسونی اریکسون این قول را به کاربران خود داده است که تمامی محصولات سال 2011 این شرکتبه اندروید 4 آپدیت خواهند شد که این محصولات عبارتند از:Xperia ARC , Xperia ARC S و Xperia Play , Xperia Neo , Xperia Neo V و Xperia Mini , XperiaMini Pro و Xperia Pro , Xperia Active و نهایتا Xperia Ray . هیچ زمان قطعی و رسمی برای اینآپدیت گفته نشده است ، اما به نظر می‌رسد این آپدیت در فوریه سال 2012 منتشر شود . که تقریبا 3 ماه دیگر خواهد بود .LGاز این شرکت گوشی‌های Optimus Black , Optimus 2X و Optimus 3D به ICS آپدیت خواهندشد، در خصوص مدل‌های قدیمی تر ، LG اعلام کرده‌ است که در حال بررسی هستیم که آیاتمامی عملکردهای آپدیت جدید بر روی این گوشی‌ها کار خواهد کرد یا خیر ، بنابراین پیشاپیشقولی نمی‌دهیم ، ضمن اینکه زمان رسمی ارائه‌ی آپدیت مشخص نیست ، اما شنیده‌ها حاکیاز این است که LG آپدیت را رسما در همین ماه ، یعنی دسامبر 2011 عرضه می‌کند .البته باید Optimus LTE را نیز در کنار 3 مدل ذکر شده قرار داد .Samsungسامسونگ متاسفانه Galaxy S خود را از لیست کنار گذاشته است . اما Nexus S پیش از هرگوشی دیگری ، با این آپدیت تست شده است که معنای آن قرار گرفتن در صدر لیست گوشیهای آپدیت شده است . سامسونگ آپدیت Galaxy S II را نیز تائید کرده است ، اما زمان رسمیبرای ارائه‌ی آپدیت مشخص نکرده است . تنها نکته‌ی مشخص این است که آپدیت وانیلا نخواهدبود و سامسونگ در حال تست رابط کاربری تاچ ویز خود روی آپدیت 4 در Galaxy S II است .همچنین آپدیت شدن Galaxy Note مورد تائید قرار گرفته است ، هر چند بدیهی بود . اما هر مدل دیگری که پایین تر از سطح گوشی‌های اعلام شده باشید، مانند Galaxy Ace از این آپدیتبی نصیب خواهد ماند و این خبر واقعا ناامید کننده است .HTCاز بین مدل‌های این شرکت ، ارائه‌ی آپدیت برای گوشی‌های Sensation , Sensation XL , Sensation XE وEvo 3D ,EVO Design 4G , Rezound , Amaze 4G و Vivid و Raider تائید شده است ، HTC در پیج رسمی فیـــس بـــوک خود اعلام کرده است ، مشغول پورت کردن آپدیت برای مدل‌هایقدیمی‌تر نیز می‌باشد ، اما این کار به زمان زیادی نیاز دارد .زمان آپدیت 3 مدل تائید شده ، اوایل سال 2012 می‌باشد .Motorolaگوشی‌های Droid Razr و Razr اوایل سال 2012 آپدیت خواهند شد . مدل‌های Motorola Xoom Motorola Droid Bionic , Motorola Xoom Family Edition و Motorola Xoom 2 نیز آپدیت خواهندشد ، اما زمان رسمی ارائه‌ی آپدیت مشخص نیست .

FORZAA

کاربر سایت
Apr 13, 2012
2
سلام دوستان من میخوام گوشیم روکه htc hd2 هست رو android کنم بهترین رم براش چی هستش بار اولم هست میخوام این کارو کنم الا روش رام گلکسی اس دو هست همه نرم افزارارو جواب داده تاحالا .اما دارم مموریم رو ارتقا میدو یه 16 گیگ میخوام بخرم اما بلد نیستم اندروید نصب کنم میخوام همین رام گلکسی اس دو رو بریزم لطفا لینک بدید و راهنمایی ممنون

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
دوستان گوشیه من موقعی که میزنم رو آپدیت واسه آندروید 4 مینویسه: cannot install software component on phone یا یه همچین چیززی:d الان باید چی کار کنم من؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر