Alpha Protocol | PC

945402_100553_front.jpg

THE ESPIONAGE RPG

Publisher:SEGA
Developer: Obsidian
Genre: Role-Playing
Release Date: Jun 1, 2010
ESRB Rating: M​

اثری از سازندگان عنوان تحسین شده ی KOTOR که بالاخره پس از دوسال تاخیر قرار است امسال به بازار بیاید.
شرکت Obsidian را به جرات می توان یکی از خلاق ترین سازندگان عناوین نقش آفرنی وبا سابقه ای روشن نامید،ولی این بازی تا کنون به علل مختلف آنچنان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته است.
به گفته ی Obsidian سبک بازی سبکی بدیع و ترکیبی به صورت اکشن مخفی کاری نقش آفرینی به اضافه ی مقدار زیادی مبارزه های نفر به نفر خواهد بود.

داستان بازي درباه يك مامور تازه كار CIA به نام Michael Thorton است.که توسط مافوق خود مورد خیانت قرار گرفته وتحت تعقیب سرویس اطلاعاتی ایلات متحده است.
وی قصد دارد بفهمد چرا این اتفاق برایش رخ داده ودر این بین متوسل به قرار داد آلفا می شود...

یکی از کلیدی ترین ویژگی های بازی سیتم دیالوگ های آن است که سه حالت حرفه ای،مودبانه و تهاجمی را پیش روی شما برای مواجه با هر NPC میگذارد.

تنها نکته ی نگران کننده در مورد بازی گرافیک نه چندان سطح بالای آن است که شاید باعث شکست تجاری بازی شود.

ولی هر چه که هست مطمئنا شاهد یک RPG حرفه ای از سوی Obsidian در سال 20101 خواهیم بود.

]
[ ]
[

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
پس یه کمکی به ما بکنید ما هم بتونیم بازی کنیم
وقتی new game رو میزنم یه دمو نشون میده همونی که هواپیما میترکه بعد از اونم یه مرده سیگار روشن میکنه بعدش که دمو تموم میشه میره تو منوی بازی و دوباره new game وبعدش دوباره دمو و.................کمکم کنید. ممنونتون میشم دوستان خوب من:x
احتمالا مشکل از کرکه.
کرکی که تو پستهای قبلی رو گذاشتن دان کن شاید درست شد.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اقا من با این بازی حال میکنم بر عکس این دوستمونن کلا من با سگا حال میکنم :laughing:......
از بازی و گرافیکش خوشم اومد به نظرم بافتهای گرافیکی تمیزی داشت و اینکه میگین گرافش بد بده به نظرم اشتباه میکنید شاید نسخه روس رو دارید و گرافیکو بالا ندادین در کل هر کسی نظری داره و نظرشم قابل احترام .
انقدر نگید وست بده روسش 3تومن انگلیش 4 تا دی وی دی 4تومن روش عوض کردن زبونشم من بهتون میگم مجانی و خیلی ساده:
1.وارد این ادرس بشوید :
C:\Users\USERNAME\Documents\Alpha Protocol\APGame\Config\APEngine
APEngine.ini را باز کنید گزینه Engine.Engine را پیدا کنید بعد Language=RUS تبدیل کنید به Language=EN
2.در هر درایوی که بازی رو نصب کردید وارد این قسمت شوید:
Alpha Protocol\Engine\Config\BaseEngine
(به عنوان مثال اگر در درایو F نصب کردین و اسم فولدرشم عوض نکردین میشه:
F:\Program Files\SEGA Corporation\Alpha Protocol\Engine\Config\BaseEngine )
BaseEngine.ini را باز کنید گزینه Engine.Engine را پیدا کنید بعد Language=RUS تبدیل کنید به Language=EN
حالا بازی کنین و حالشو ببرین.
به نظر من هم بازی خوب بود ودقیقا باید تا ته گراف بدی بعضیا فقط به فکر گرافیکن بابا پس گیم پلی چی؟
چند روز پیش داشتم فارن هایتو بازی میکردم یکی گفت که این گرافیک اشعال چیه فقط نگاش کردم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان چون جایی پیدا نکردم اینجا میپرسم:

دوستان چجوری میتونم بفهمم چقدر فریم ریت میده موقع بازی؟
مثلا برنامه ای هست که میزان فریم ریت رو موقع بازی بالای تصویر ثبت کنه؟

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
دوستان چون جایی پیدا نکردم اینجا میپرسم:

دوستان چجوری میتونم بفهمم چقدر فریم ریت میده موقع بازی؟
مثلا برنامه ای هست که میزان فریم ریت رو موقع بازی بالای تصویر ثبت کنه؟
بفرمایید همونطور که دوست عزیزمون گفت : Fraps که میتونی آخرین ورژن رو از سایت رسمی بازی دانلود کنید .
برای دانلود اینجا کلیک کنید .

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
فقط باید وقتی بازیش کنید که تمام بازی های دیگتون رو تمام کرده باشید و کمبود بازی داشته باشید!!!
یه نقد کوچک : قسمت هک بازی کاملا از Mass Effect الهام گرفته و فوق العاده مضحک تقلید شده.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
فقط باید وقتی بازیش کنید که تمام بازی های دیگتون رو تمام کرده باشید و کمبود بازی داشته باشید!!!
یه نقد کوچک : قسمت هک بازی کاملا از Mass Effect الهام گرفته و فوق العاده مضحک تقلید شده.
قابل توجه شما که همه هک هاش هم تقلیدی نیست مثلا اون قفل باز کردن هاش اصلا توی ME2 نبود یا اون مطابقت حروفش شبیه ME2 بود ولی هیجانی تر بود تازه خوبی سیستم هک این بازی این بود که اگه زمانت تموم میشد یا اشتباه میدی یه Alarm به صدا در میومد و همه رو خبر میکرد و همین جذاب ترش میکرد.
سیستم تصمیم گیری بازی هم مقداری از ME2 بهتر بود چون باید توی یه زمان محدود یکی رو انتخاب میکردی و تصمیم گیری هاش خیلی توی روند داستان موثر بودن.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
سلام ،
خب دیدم همه نظر دادن منمنظر میدم دیگــــه ! :
به نظر من بازی ارزش بازی کردن رو داره ،
اگه بی خیال هوش مصنوعی داغون و انیمیشن های دمده (؟!) بازی بشی چیز خوبی از آب در میاد و به نظرم طرف دارهای سبک RPG رو کم و بیش راضی میکنه !
من یه مشکل توی بازی دارمنمیدونم شما هم دارید یا نه !
نمی تونم از Ability ها استفاده کنم ،
وقتی Q رو میزنم آیکون Ability مورد نظر غیب و ظاهرمیشه !
عین سنجد که میگفت ( ها ! بر میگردم ) همونجوری !
ولی اتفاق خاصی نمیوفته ! شما بگید من چکار کنم ! ؟!
نه شما بگید !!!!!!

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
سلام ،
خب دیدم همه نظر دادن منمنظر میدم دیگــــه ! :
به نظر من بازی ارزش بازی کردن رو داره ،
اگه بی خیال هوش مصنوعی داغون و انیمیشن های دمده (؟!) بازی بشی چیز خوبی از آب در میاد و به نظرم طرف دارهای سبک RPG رو کم و بیش راضی میکنه !
من یه مشکل توی بازی دارمنمیدونم شما هم دارید یا نه !
نمی تونم از Ability ها استفاده کنم ،
وقتی Q رو میزنم آیکون Ability مورد نظر غیب و ظاهرمیشه !
عین سنجد که میگفت ( ها ! بر میگردم ) همونجوری !
ولی اتفاق خاصی نمیوفته ! شما بگید من چکار کنم ! ؟!
نه شما بگید !!!!!!
اگه اينايي كه گفتي رو بي خيال شيم ديگه چي مي مونه از بازي دلمون رو به چي خوش كنيم آخه.=)):))
چرا كنترل بازي اينقدر بده؟؟!!!!(خيلي بده)!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر