Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
واقعا برای منی که بیشتر از یک دهه در رویای دیدن ادامه alan wake به سر میبردم نه تنها نسخه دوم عرضه شد بلکه در کنار غول های بی شاخ و دمی مثل
baldur's gate3 و zelda با اون پیشینه legendary که دارن قد علم میکنه و صاحب بیشترین نامزدی در the game awards میشه و از مجلاتی مثل game spot و edge امتیازات دست نیافتی 10 و 9 میگیره.
قضیه وقتی جالب تر میشه که میبینیم این کار شگفت انگیز تو سبک survival horror انجام میده سبکی که تقریبا تا قبل اومدن re7 و resident evil 2 remake داشت به فراموشی سپرده میشد.
هرچند که میتونیم ادامه alan wake را تا حدی مدیون re remake 2 بدونیم ولی alan wake 2 بیشتر از اینکه به سمت
re شدن سوق پیدا کنه بیشتر به سمت psychological horror حرکت میکنه و یادمه آخرین بازی که تو این سبک منو شیفته خودش کرد silent hill 2 بود.
کاری که رمدی انجام داد میشه گفت فعلا سرمون داغ تا بتونیم کامل ابعاد این انقلاب درک کنیم بعدها که برمیگردیم به 2023 میتونیم از alan wake 2 به عنوان بازی یاد کنیم که مثل silent hill 2 تعریف جدیدی از این ژانر و قصه گویی به جامعه گیمینگ ارائه کردن.
امیدوارم در the gam awards هم سم لیک و تیمش به حقشون برسن و گوتی را ببرن.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
موقعی که اندرسون داره پازل های پرونده رو تکمیل میکنه این مردک یهو ظاهر میشه قشنگ تو هر لحظه از شبانه روز بازی کنی یه سکته ناقصی بهت دست میده :D

• Like
Reactions: FERYGAMER

miladxyz2

کاربر سایت
May 25, 2021
72
دوستان در مرحله بیمارستان والهالا یه باگی برام پیش اومده که اون پرستاره در رو برام باز نمیکنه راهی هست درست شه سیو نزدیکش هم ندارم که برگردم

Last edited by a moderator:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستان در مرحله بیمارستان والهالا یه باگی برام پیش اومده که اون پرستاره در رو برام باز نمیکنه راهی هست درست شه سیو نزدیکش هم ندارم که برگردم
شاید کسی نیست زود اومدی برو فردا بیا 😁

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
توی آپدیت های قدیمی این مشکل برای برخی پیش اومده بود، توی آپدیت های جدید فیکس شده. زیر آپدیت 1.12 بازی در مراحل مختلف امکان بریک شدنش وجود داره
برای من تو کافه اون فیلم باگ خرده فیلمش برام نمیاد تو آرشیو کسی این مشکل داشته برادران کوسکلا
نشون می ده و اضافه نمی شه؟ اون کلیپ برای چپترهای اواسط بازی باز می شه و جزو موارد از دست دادنیه فکر کنم، اگر در یک چپتر خاص نگیری دیگه نشون نمیده. باگ نداره این قسمت

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
توی آپدیت های قدیمی این مشکل برای برخی پیش اومده بود، توی آپدیت های جدید فیکس شده. زیر آپدیت 1.12 بازی در مراحل مختلف امکان بریک شدنش وجود داره

نشون می ده و اضافه نمی شه؟ اون کلیپ برای چپترهای اواسط بازی باز می شه و جزو موارد از دست دادنیه فکر کنم، اگر در یک چپتر خاص نگیری دیگه نشون نمیده. باگ نداره این قسمت
دقیقا نشون میده ولی تو ویدئو ثبت نمیشه که دیدیش بازی پاک کردم درست نشد

• Sad
Reactions: .Amirone

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
450

این باگ نیست
تا پرونده ها رو بررسی نکن نچینی و نفهمی که فلانی اونجاس نمیتونی بهش رکب بزنی تا درو برات باز کنه !

• Like
Reactions: Arash-S212

miladxyz2

کاربر سایت
May 25, 2021
72
این باگ نیست
تا پرونده ها رو بررسی نکن نچینی و نفهمی که فلانی اونجاس نمیتونی بهش رکب بزنی تا درو برات باز کنه !
اخه پرونده ها روهم بررسی کردم کل بیمارستان رو هم گشتم فایده نداره مشخص باگ شده اصلا دختره باهام صحبت نمیکنه

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
450
اخه پرونده ها روهم بررسی کردم کل بیمارستان رو هم گشتم فایده نداره مشخص باگ شده اصلا دختره باهام صحبت نمیکنه
الان شما میدونی اون بنده خدا کجاس دقیقا اسم مکان رو میدونی ؟ اگه نمیدونی یعنی پرونده ها رو باید بررسی کنی

• Like
Reactions: miladxyz2

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برو تو مایند پلیس همرو انجام بده دوباره باهاش صحبت کن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
متاسفانه بازی رو سریز اکس به باگ خورد هر کاری کردم متونستم جلو برم سیو دیگه هم نداشتم
از اول رفتن هم شدنی نبود پاکش کردم حیف پولم
همونجا که تلفن باید زنگ بزنه نزد ! عملا نابود شد بازی

• Sad
Reactions: stanley

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,884
نام
شیخ صدرا
دوستان يك مساله ايي.
من بازيو دوباره گرفتم ولى ريجنش با سرى قبل كه دانلود كرده بودم فرق داره.
حالا مقوله سيو و اينا هيچى.
اين چرا يه تروفى ست جديد برام باز كرده؟ :D
نميشه كاريش كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر