Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
دوستانی که بازی رو کامل تموم کردن به همراه New game plus ممکنه براشون فایل سیو بازی رو برای من بذارن .

فایلش تو مسیر C:\Users\[username]\AppData\Local\Remedy\AlanWake2 هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,421
نام
مــاکــان
دوستانی که بازی رو کامل تموم کردن به همراه New game plus ممکنه براشون فایل سیو بازی رو برای من بذارن .

فایلش تو مسیر C:\Users\[username]\AppData\Local\Remedy\AlanWake2 هست.
این به کارت میاد؟
Filen Drive
مال خودم نیست ولی شرایطی که گفتی رو داره.
فقط فکر کنم 100 درصد نکرده باشه.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
این به کارت میاد؟
Filen Drive
مال خودم نیست ولی شرایطی که گفتی رو داره.
فقط فکر کنم 100 درصد نکرده باشه.
ممنون اینو من دانلود کردم قبلا چپتر سلکت رو نمیاره. می خواستم ببینم دوستان ممکنه فایل سیو خودشون رو بذارن.
ویندوز عوض کردم فایل سیوش پرید :(( اواسط فاینال درفت بودم.

• Sad
Reactions: m.d.makan

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود
ممنون اینو من دانلود کردم قبلا چپتر سلکت رو نمیاره. می خواستم ببینم دوستان ممکنه فایل سیو خودشون رو بذارن.
ویندوز عوض کردم فایل سیوش پرید :(( اواسط فاینال درفت بودم.
برای چپتر سلکت فکر کنم باید بازیتون اخرین اپدیت رو داشته باشه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,206
نام
امیر محمود
بازی قرار هستش در روز 6 مارچ آپدیت جدیدی دریافت کنه برای بهبود عملکرد کارت های گرفیکی که از Mesh Shader پشتیبانی نمی کنند مثل سری GTX 10. همچنین بهبود جزیی برای کارت های سری RTX 40 وقتی PT روشن هستش.
و Alex از طرف DF نسخه preview build این آپدیت رو بررسی کرده.

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
بعد از ۲۰ سالگی سابقه نداشت به جز سیزن اول TWD یه بازی رو دوبار بازی کنم اما الان تو ۳۴ سالگی Alan Wake ۲ رو برای بار دوم دارم تموم میکنم این بار بهتر متوجه شدم که چقدر هنرمندانه ساخته شده و مشخصه خیلی زحمت کشیدن. احترام به شعور مخاطب کامل رعایت شده محیط ها واقعا شلوغ و با وسواس طراحی شده بازی که تا این حد به ریزه کاری ها دقت کرده باشه تا حالا ندیده بودم افکت های صوتی که تو این بازی استفاده شده خاص خودشه تو بازی دیگه ای نمیشه تجربه کرد همون حس منحصر به فردی که مکس پین ۱ و ۲ داشت رو موفق شدن به شکل دیگه ای دوباره به وجود بیارن که امضای خودشون باشه. درکل این بازی واقعا هنری ساخته شده چرا هنوز ۱.۳ میلیون نسخه فروش داشته عجیبه چرا گیمری نخواد همچین بازی خاصی رو تجربه کنه. سلیقه گیمرهای جدید رو تغییر دادن گیمرهای قدیم بهتر درک میکنن این بازی چقدر باارزشه

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
خب منم این فیلم سینمایی را هر زوری بود تا مرحله دنیای قهوه رفتم و یه باگ برخورد کردم اون فیلم برام نمیاد البته من روزی بیست دقیقه بیشتر نمیتونستم تحمل کنم ابن فیلم سینمایی رو و به نظر من بیشتر برای اهالی سینما ساخته شده نه جامعه گیمر و افرادی که دنبال بازی کردن هستن سراغش نیان بهتره چون من این بیست ساعتی که الافش شدم کلا شاید یکساعت گیم بود و بقیه کتاب و داستان و از این خرافات و بازیساز باید عشق سینما هست بره اونجا فعالیت کنه نه صنعت گیم رو دارن به بیراهه میبرن خدا رو شکر هنوز تنها کمپانی که گیم به معنی واقعی میسازه سونی هست و بقیه دارن فیلم میسازن خب مرد مومن کسی دنبال فیلم و سریال باشه اینجا چیکار میکنه
داداش مطمینی داری در مورد آلن ویک 2 نظر میدی؟ میگم شاید در مورد یه بازی دیگه میخاستی نظر بدی افتاده رو این تاپیک؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
بازی روی ps5 خیلی تاریکه و برایتنس تا اخر زیاد کردم ولی بازم این مورد اذیت میکنه

چهار ساعت بازی کردم بازی عالیه ولی برای بازیکنای تازه وارد یکم گونگه چون توی محیط میچرخی معلوم نیست کجا باید بری این مورد به همراه تاریک بودن بازی به فروش لطمه میزنه . بازی هایی مثل evil4 از لحاظ رنگ و آب و نور پردازی خیلی بهتر عمل میکنن .

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,415
بالاخره دیروز بازیو تموم کردم
در کل میگم با اینکه از بازی تعاریف زیادی شنیده بودم ولی من کلا از قسمت ویک اصلا خوشم نیومد
قسمت ساگا خیلی بهم حال داد ولی قسمت ویک اصلا به دلم نمینشست به خاطر محیط تاریک بازی
ای کاش بازیو تو روز روشن هم میشد بازی کرد همین محیط تاریک بازی خیلی خسته کننده میشد
قسمت خشاب بعضی وقتها اعصابمو خراب میکرد وقتی یه تاکن حمله میکرد خشاب کشی مصیبت بود اونقدر دمیج رو پایین میاورد تازه بعد 10 ثانیه خشاب میکشید
گرافیک محیط جنگل خیلی خوب بود ولی محیط شهری با ویک یکم پایین بود با اینکه داشتم با رزولیشن 3200*1800 بازی میکردم نمیدونم بخاطر اینکه ری ترسینگ رو فعال نمیکردم
در کل من به بازی نمره 7 میدم

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,528
بازی روی ps5 خیلی تاریکه و برایتنس تا اخر زیاد کردم ولی بازم این مورد اذیت میکنه

چهار ساعت بازی کردم بازی عالیه ولی برای بازیکنای تازه وارد یکم گونگه چون توی محیط میچرخی معلوم نیست کجا باید بری این مورد به همراه تاریک بودن بازی به فروش لطمه میزنه . بازی هایی مثل evil4 از لحاظ رنگ و آب و نور پردازی خیلی بهتر عمل میکنن .
منم متوجه این قضیه شدم. یخرده هم زیاد کردم روشنایی رو اما مصنوعی میشد. نمیدونم چرا اینقدر تاریکه شاید به خاطر حس وحشتی هست که میخوان القاء بکنند.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
منم متوجه این قضیه شدم. یخرده هم زیاد کردم روشنایی رو اما مصنوعی میشد. نمیدونم چرا اینقدر تاریکه شاید به خاطر حس وحشتی هست که میخوان القاء بکنند.
در کل هر چی جلو تر میرم بیشتر عاشق این شاهکار میشم مخصوصا وقتی با الن ویک شروع میکنی محیط شهری برعکس مراحل سگا که همش درخت میدیدی خیلی خیلی پر جزییات هست .
قسمتی که مکس پین رو میبینی و جایی که کشته میشه اون خیابونای تاریک به طرز دیوانه واری پر جزییات کار شده
ریمیک مکس پین با این گرافیک چی میخواد بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر