Alan Wake American Nightmare

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
منتظر نسخه دیسکی نباشید ، مایکرو و رمدی گدا و گدول تراز این حرفان ، که به خاطر یه spin off کوچیک کلی هزینه ی retail کردن بکنن ...

همین الان حتی نسخه pc بازی رو هم رو استیم عرضه کردن و retail نیست ...

ولی اگه شرکتی مثل راک استار بود ، 50 نوع مختلف رو دیسک و آنلاین ، بی لاین و ... عرضه میشد !!:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من هیچ شرکتی رو ندیدم 1 گیگ بازی رو بیاد نسخه retail بده مگه بعدا کالکشن کنه ربطی به گدا بودن نداره به شعور داره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
فن های آلن ویک بد از عرضه DLC ها خودشون تو فروم رسمی الن ویک خفه کردن ، که آقا جون مادرتون یا یه نسخه کامل بدین بیرون یا حداقل این دو تا رو دیسک بدین بیرون ، چون ما به لایو دسترسی نداریم و از این خالی بندیا !:d

هیچ کس عین خیالش نبود ، فقط یادمه یکی قاطعانه اومد گفت ، "فعلا برنامه ای برای نسخه کامل نداریم" . !!!

DLC بازی RDR -- UNDEAD NIGHTMARE کلا حجمش 1.5 گیگ میشد ، بازم با این وجود سریع راک استار نسخه RETAIL رو داد بیرون و کلی هم خرت و پرت اضافه کرد بهش .... ( پس شدیدا بستگی به گدا بودن داره !!! )

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
فن های آلن ویک بد از عرضه DLC ها خودشون تو فروم رسمی الن ویک خفه کردن ، که آقا جون مادرتون یا یه نسخه کامل بدین بیرون یا حداقل این دو تا رو دیسک بدین بیرون ، چون ما به لایو دسترسی نداریم و از این خالی بندیا !:d

هیچ کس عین خیالش نبود ، فقط یادمه یکی قاطعانه اومد گفت ، "فعلا برنامه ای برای نسخه کامل نداریم" . !!!

DLC بازی RDR -- UNDEAD NIGHTMARE کلا حجمش 1.5 گیگ میشد ، بازم با این وجود سریع راک استار نسخه RETAIL رو داد بیرون و کلی هم خرت و پرت اضافه کرد بهش .... ( پس شدیدا بستگی به گدا بودن داره !!! )

همش تقصیره مایکروسافته اصلا به این ای پی توجهی نداره چون فروشش زیاد نبوده.خدا پدر سونی رو بیامرزه که طرفداره ایده های نویه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا کسی اینجا راجع به خود بازی هم بحث می کنه؟
اسپویلل داستان:
آقا من همین الان مرحله ی اول سه شهر رو تموم کردم که دوباره برمی گردونه اول زمان....الان دقیقا آلن چیکار می خواد بکنه؟اصلا چجوری رفته تو اون بعد زمانی که حالا می خواد دربیاد ازش؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
همش تقصیره مایکروسافته اصلا به این ای پی توجهی نداره چون فروشش زیاد نبوده.خدا پدر سونی رو بیامرزه که طرفداره ایده های نویه.

کاملا حرفت رو قبول دارم .
با اینکه هیچ کنسولی از شرکت سونی ندارم . ولی واقعا به خاطر اینکارهاش به سونی احترام میزارم .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آقا کسی اینجا راجع به خود بازی هم بحث می کنه؟
اسپویلل داستان:
آقا من همین الان مرحله ی اول سه شهر رو تموم کردم که دوباره برمی گردونه اول زمان....الان دقیقا آلن چیکار می خواد بکنه؟اصلا چجوری رفته تو اون بعد زمانی که حالا می خواد دربیاد ازش؟

نه:d.چون خود بازی در دسترس نیست و تعداد خیلی کمی دارنش که اونا هم نمیان.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

این بازی قراره قسمتی باشه احتمالا اخرین قسمتش پک می شه

بعد مقایسه بازی red dead با alan wake اصلا درست نیست داخل همین ایرانشم با همین اینترنت له خیلی ها بازی رو خریدن حالا کی گدا؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
مطمعن باشید به زودی شاهد complet edition هاین بازی خواهیم بود مگه کل بازی این american nightmare هست ! دوتا÷ک دیگه هم اومده که داستان را افزایش میده هرکی هم شک داره این ÷ست را سیو کند

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بهتر از لیست تاپیک های مهم در بیاد :D کسی می دونه به این طریق فروختن بازی فروش خوبی هم داشته یا نه؟چون اگه معمولی بفروشه و کمتر انتظارشو فکر کنم فقط رو دیسک بدن بیرون

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
عجب !!!
ای رمدی ـه گدا که راههای دزدی رو بر ما ملت همیشه در صحنه دریغ کردی
نمیدونم آقا، پول که عوض بازی ندادی تا حالا، لااقل طلبکار نباش ! مالشه، دوست داره دیجیتالی بفروشه

بازی شدیدا امیدوار کننده ـست و مطمعنم AW2 خیلی بیشتر از اونچه که فکرشو بکنیم موفق میشه
گیم پلی خیلی پیشرفت داشته مخصوصا وضعیت بدن و راه رفتن Alan، البته هنوز بی نقص نیست و یه جورایی حس کم وزنی به آدم دست میده، البته میشه با یه برهان دیگه استنباط کرد که Alan بدن خیلی آماده ای داره :d
محیط بازی فوق العاده ـست و من اصلا نمیخوام با محیط AW مقایسه ـش کنم چون دو محیط هیچ ربطی به هم ندارن، یکی یه محیط کاملا سرسبز جنگلی و یکی دیگه یه محیط بیابانی ـه خشک ـه نفتی
تجربه ی AN رو از خودتون نگیرین

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چه عجب بالاخره یکی بازی رو خریده....
محیط ها از لحاظ بزرگی و پویایی خیلی خوب شده<ولی من جنگل رو بیشتر می پسندیدم...کاشکی همون حنگل اوپن ورلد بود....
هنوز موندم چجوری بازی با این گرافیک با این مود های اضافه با 5 ساعت گیم پلی رو تو یک گیگ و خورده ای چپوندن...گیم پلی هم خیلی جذاب شده<به خصوص با عنکبوت ها حال کردم.....و این تیکت هایی که تبدیل به کلاغ می شن,خیلی شبیه زامبین...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
دوستانی که بازی رو خریدن منو اد کنن که تو لیدر برد ببینیم کی بهتر کار کرده چون فقط سه تا از دوستان من بازی رو خریدن.گیمر تگ من Bahram B

---------- نوشته در 09:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

هورا بالاخره همه ی achievements های بازی رو گرفتم هرکی راهنمایی خواست بگه تا کمک کنم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر