Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من یه ارشیو از کل تریلرهای alan wake دارم با کیفیت hd!!!
امروز داشتم تریلرهای گیم پلی ش رو نگاه میکردم که متوجه یه چیز جالب شدم!!!

اگه بگیم این تریلرهای گیم پلی جدید که تو سایتها قرار گرفت و سایتها از رزولوشنش عیب گرفتن,واقعی باشه هنوز امید هست!!!
اگه یادتون باشه بعد از e309 گیم تریلرز رفت شرکت remedy و یه گیم پلی از همون ورژن دموe3 تهیه کرد و تو سایتش گذاشت!!(دیگه تو هیچ سایتی نیومد!)
رزولوشن ورژن دمو شرط میبندم که 720p هست!!
یه روش ساده هست که میشه رزولوشن رو باهاش امتحان کرد!!
هر ویدئویی رو که با ویندوز مدیا پلیر بیارید حداکثر رزولوشن ویدئو رو برای شما باز میکنه!!
رزولوشن مانیتور من900* 1440 هست!!
هر دو ویدئو با حداکثر کیفیت ممکنه هست که remedy بیرون داده!!
حالا نتیجه:

87897.jpg

البته یه روش ساده تره دیگه هم هست که امیدوارتون میکنه!!!

87897544.jpg
همون طور که تو properties ویدئوها میبینید رزولوشن تریلر جدید همون 960x540 ولی قدیمیها 1280*720 هست!!!

البته بازم میگم این فقط در حد یه نظریه هست!!!لطفا نزنید!!:biggrin1:

ویرایش:دیگه این دفعه مطمئن شدم که بازی رو 720p هست!!!
شماها مثل اینکه یادتون رفته!!قبلا همین تریلرهای جدید به صورت تیکه تیکه با عنوانهای مثل:welcome to brightfalls و ithoughtwecouldbehappyhere و... پخش شده بود!!!نمیدونم چرا یادتون نیست ولی قبلی ها 1280*720 بودن و حالا که کامل ترشون اومده شدن 960x540 ؟؟!!!مگه میشه؟؟!!!

پس مطمئن باشد و شک به دل خودتون راه ندید که alan wake 960x540 هست!!!

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
کسی نمیگه که سایز ویدئو ها 960x540 نبوده بلکه همه میگن هست ولی این سواله که واقعا این روزولیشن را بازی داره یا نه ؟
چون الان خیلی از سایتها همین ویدئو ها را دارن با این رزولیشن . سوال مهم اینه که چرا این رزولیشن 960x540 داره ؟ چرا remedy این رزولیشن را داده دست سایتها ؟

درسته که remedy تکذیب کرده ولی یه جای حرفش میلنگه و جواب قطعی نداده چون گفتن 720p کافی نیست باید بگه به صورت native .
RMD هم گفته ما نمیتونیمن رزولیشن بازی را کنترل کنیم . این یعنی چی ؟

تو فروم beyond3d گفتن که هیچ دست کاری و UPSCALE روی ویدئو نشده و همش به صورت NATIVE در 960x540 است . همین کار را خراب کرده و الان بحث سر اینه که REMEDY تکذیبش نمیکنه .

و جریان دوم اینکه تمامی تصاویر گذشته فاقد HUD بودند و الان توسط REMEDY چندتا شات از همون شات گذشته با HUD نسخه ژاپنیش منتشر شده که قضیه را بدتر کرده و با زوم روشون فهمیدند رزولیشن HUD با خود عکس همخوانی نداره .

و نکته دیگه اینه که من الان تریلر alan wake - building a tralers را هم دیدم که همین اواخر منتشر شد اونم حتی به نظرم بلوری میزنه و hd کامل نیست خودتون اگه hd دانلود کنید نگاه کنید کاملا مشخص میشه سعی میکنم ازش تصویر بگیرم تا متوجه بشید.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من این 12 دقیقه اول بازی رو دیدم...تقریبا جواب تمام انتظاراتی که داشتم رو داد...بازی واقعا عالی به نظر میرسه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
سلام!
به نظر من که اصلا این خبر با عقل جور در نمیاد! یعنی Remedy میاد و این بازی را با این رزولوشن عرضه میکنه؟! البته اگه واقعا درست باشه رکورد پایین ترین رزولوشن بین تمامی بازیهای X360 را از آن خودش میکنه :D هر جوری حساب می کنم غیر ممکنه که رزولوشن بازی 576*900 باشه، اگه اینجور باشه رزولوشن بازی از Perfect Dark Zero که سال 2005 عرضه شد هم کمتره!!! من که کاملا به Remedy اعتماد دارم و چون یه بار تایید کردند که بازی 720P هست برای من کافیه. در ضمن هر خبری که تکذیب نمیشه دلیل نمیشه که حتما درست باشه. بهترین کار صبر کردن هست، کمتر از یک ماه دیگه بازی منتشر میشه و اون موقع میشه فهمید که Remedy واقعیت را گفته یا نه.

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
درسته که remedy تکذیب کرده ولی یه جای حرفش میلنگه و جواب قطعی نداده چون گفتن 720p کافی نیست باید بگه به صورت native .
توی فروم خودشون گفتند ما بازی را با رزولئوشن 720 تهیه کردیم. دقیقا سره همین شایعه هم این جواب دادند.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش اونا واقع به نفع خودشونه که بیان تکذیبش کنن!

مگر اینکه اتفاقی تو راه باشه!مثل قضیه FFXIII که تکذیب نشد و در نهایت فهمیدیم چی هست!

-در کل یکجای کار میلگنه!وگرنه تا الان تکذیب میشد!اینئ همه انتظار ،الافی !الانم میخوایم تهیه کنیم!
هر چند برای من یکی خیلی مهم نیست!ولی خوب بود راستش رو میگفتن!
مطمئنن بازی دیگه غیر قابل تغییره!بهتره بیان پاسخگو باشن

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من یه ارشیو از کل تریلرهای alan wake دارم با کیفیت hd!!!
امروز داشتم تریلرهای گیم پلی ش رو نگاه میکردم که متوجه یه چیز جالب شدم!!!

اگه بگیم این تریلرهای گیم پلی جدید که تو سایتها قرار گرفت و سایتها از رزولوشنش عیب گرفتن,واقعی باشه هنوز امید هست!!!
اگه یادتون باشه بعد از e309 گیم تریلرز رفت شرکت remedy و یه گیم پلی از همون ورژن دموe3 تهیه کرد و تو سایتش گذاشت!!(دیگه تو هیچ سایتی نیومد!)
رزولوشن ورژن دمو شرط میبندم که 720p هست!!
یه روش ساده هست که میشه رزولوشن رو باهاش امتحان کرد!!
هر ویدئویی رو که با ویندوز مدیا پلیر بیارید حداکثر رزولوشن ویدئو رو برای شما باز میکنه!!
رزولوشن مانیتور من900* 1440 هست!!
هر دو ویدئو با حداکثر کیفیت ممکنه هست که remedy بیرون داده!!
حالا نتیجه:

87897.jpg

البته یه روش ساده تره دیگه هم هست که امیدوارتون میکنه!!!

87897544.jpg
همون طور که تو properties ویدئوها میبینید رزولوشن تریلر جدید همون 960x540 ولی قدیمیها 1280*720 هست!!!

البته بازم میگم این فقط در حد یه نظریه هست!!!لطفا نزنید!!:biggrin1:

ویرایش:دیگه این دفعه مطمئن شدم که بازی رو 720p هست!!![/COLOR]
شماها مثل اینکه یادتون رفته!!قبلا همین تریلرهای جدید به صورت تیکه تیکه با عنوانهای مثل:welcome to brightfalls و ithoughtwecouldbehappyhere و... پخش شده بود!!!نمیدونم چرا یادتون نیست ولی قبلی ها 1280*720 بودن و حالا که کامل ترشون اومده شدن 960x540 ؟؟!!!مگه میشه؟؟!!!

پس مطمئن باشد و شک به دل خودتون راه ندید که alan wake 960x540 هست!!!

اون جاهارو یه توضیح میدی؟؟
بعد شما هر تریلری که از گیم تریلرز بگیری و hd باشه رزولیشینشن همونه
اگه اسپلینتر سل یا کال او رو ببینی متوجه میشی;)

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
کسی نمیگه که سایز ویدئو ها 960x540 نبوده بلکه همه میگن هست ولی این سواله که واقعا این روزولیشن را بازی داره یا نه ؟
چون الان خیلی از سایتها همین ویدئو ها را دارن با این رزولیشن . سوال مهم اینه که چرا این رزولیشن 960x540 داره ؟ چرا remedy این رزولیشن را داده دست سایتها ؟

RMD هم گفته ما نمیتونیمن رزولیشن بازی را کنترل کنیم . این یعنی چی ؟

تو فروم beyond3d گفتن که هیچ دست کاری و UPSCALE روی ویدئو نشده و همش به صورت NATIVE در 960x540 است . همین کار را خراب کرده و الان بحث سر اینه که REMEDY تکذیبش نمیکنه .

و جریان دوم اینکه تمامی تصاویر گذشته فاقد HUD بودند و الان توسط REMEDY چندتا شات از همون شات گذشته با HUD نسخه ژاپنیش منتشر شده که قضیه را بدتر کرده و با زوم روشون فهمیدند رزولیشن HUD با خود عکس همخوانی نداره .

و نکته دیگه اینه که من الان تریلر alan wake - building a tralers را هم دیدم که همین اواخر منتشر شد اونم حتی به نظرم بلوری میزنه و hd کامل نیست خودتون اگه hd دانلود کنید نگاه کنید کاملا مشخص میشه سعی میکنم ازش تصویر بگیرم تا متوجه بشید.
مگه من گفتم بوده؟؟؟!!
من میگم همین تریلرهایی که همه سایتها دارن میگن خراب کردن قبلا تیکه تیکه ش اومده که اصلا به این صورت نیست!!!همین تریلر قبلا 1280*720 بوده ولی حالا تو تریلر جدید شده 960x540؟؟؟!!!
من میگم این تریلرهای جدید با حداکثر کیفیت ممکن نیستن!!!شاید remedy ده دقیقه اول بازی یا گیم پلی کامل بعضی مراحل میخواسته به صورت کامل لو نره و بازیباز خودش موقع اومدن بازی از نهایت گرافیک بازی لذت ببره!!!!
چرا این hud هایی که گذاشتن,ماموریت رو به زبون ژاپنی نوشتن؟؟!!بازی که فقط یه زبون داره!!!از کجا مطمئنید خود remedy گذاشته؟!!!؟؟!

اصلا شما به این توجه کردید که تو تریلرهای جدید رنگبندی مثل قبل نیست؟؟!!!
alan.jpg
alan2.jpg

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اون جاهارو یه توضیح میدی؟؟
بعد شما هر تریلری که از گیم تریلرز بگیری و hd باشه رزولیشینشن همونه
اگه اسپلینتر سل یا کال او رو ببینی متوجه میشی;)
دوسته من همه تریلرهای قبلی این طور بودن!!!چه از گیم تریلرز و چه از هر سایت دیگه!!!
فقط تریلرهای جدید رزولوشنشون کم شده!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,797
والا منم جای ADM فروم Remedy بودم نمیامدم واسه هرچيزی الکی و پوچی که به وجود مياد دليل و برهان بيارم..
يه بار گفته رو 720p هست..حالا بهونه سره اينه که نگفته native هست؟ اينا بهانه گوييهايی هست که منشأ اصليش fan های ps3 هستند که تو اینترنت رواج میدن که بتونن يه جوری اين بازی بزرگ رو کوچيک بشمرن.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اوّل اينکه امکان نداره اين رزولوشن پايين رو برای بازی بزارن(اگه بشه که خاک... )

دوم هم اينکه با upscale ميشه تا 720 هم بازی کرد!

سوم هم اينکه در هر صورت من اين بازيو ارجينال ميخرم!

منشأ اصليش fan های ps3 هستند که تو اینترنت رواج میدن که بتونن يه جوری اين بازی بزرگ رو کوچيک بشمرن.
فن های مورد نظر همچین مونده این بازی نیستن!

------------------------------------------

سر دلايلی هم که دوستان سر تريلر های قبلی ميآرن اينو توجه کنن ممکنه remedy دروغ گفته باشه که از سازندگان مکس پين بعيده! پس انقدر بحث نکنيد بزاريد بازی بياد که اونوقته يه سری پستا سر رزولوشن خوندنيه که remedy رو تهديد ميکردن!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
متاسفانه باید بگم همون قدر که احتمال داره حرف Remedy درست باشه (یعنی 720p)، همون قدر هم احتمال داره حرف Quaz51 (شخصی که اول این مسئله رو مطرح کرد) درست باشه!

میدونید این شخص، همون کسی است که برای اولین بار گفت رزولوشن Halo 3 720p نیست؟! و نهایتا بانجی به این موضوع اعتراف کرد؟! حالا ایشون همین مسئله رو برای AW هم مطرح کرده.

به هر حال هنوز منتظرم، ولی اگه واقعا این رزولوشن باشه، به طرز وحشتناکی باعث تاسفه و تقریبا تمام این افکتهای پر زرق و برقی که بازی داره به هدر میره!
امیدوارم اشتباه کرده باشن...

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
متاسفانه باید بگم همون قدر که احتمال داره حرف Remedy درست باشه (یعنی 720p)، همون قدر هم احتمال داره حرف Quaz51 (شخصی که اول این مسئله رو مطرح کرد) درست باشه!

میدونید این شخص، همون کسی است که برای اولین بار گفت رزولوشن Halo 3 720p نیست؟! و نهایتا بانجی به این موضوع اعتراف کرد؟! حالا ایشون همین مسئله رو برای AW هم مطرح کرده.

به هر حال هنوز منتظرم، ولی اگه واقعا این رزولوشن باشه، به طرز وحشتناکی باعث تاسفه و تقریبا تمام این افکتهای پر زرق و برقی که بازی داره به هدر میره!
امیدوارم اشتباه کرده باشن...
پس این یارو کلا تو کار رزولوشنه!:biggrin1:
----------
اون کسانی که میخواستن اوریجینال تهیه کنن مطمئن هستم به خاطر این چیزا نبوده که تصمیم به همیچی کاری گرفتن بلکه به خاطر داستانش بوده...
حداقل من سر حرفم هستم و بازی رو اوریجینال تهیه میکنم.
البته خوب کار رمدی هم یه مقدار نامردی بود.(البته اگه واقعیت داشته باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر