Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من با نظر دوستمون موافقم.زياد مطمئن نباشيد كه نمره كامل خواهد گرفت.ممكنه نمرش پايين بشه اونوقته كه همه مي ميريم.اينو ميگم چون براي splinter cellهم انتظار بيشتري داشتم.اما خوب نشد.
اخه عزیزم sc خیلی مشکلات ریزو درشت داشت با اون گرافیک ضایعش.اینو اصلا با اون مقایسه نکن.من دارم فکر میکنم چه ایرادی میخوان از این شاهکار بگیرن؟؟؟:confused::-"

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خدای نکرده توهینی به شما شد . من اون حرف را هم به شوخی گفتم !
بوده ؟[/SPOILER]

من واسه اين گفتم يهو ديدی همين باعث دعوا شد چون بچه ها پتانسيلشون بالاس!
اخه عزیزم sc خیلی مشکلات ریزو درشت داشت با اون گرافیک ضایعش.اینو اصلا با اون مقایسه نکن.من دارم فکر میکنم چه ایرادی میخوان از این شاهکار بگیرن؟؟؟:confused::-"

ميگيرن اينا کارشون همينه مثلا اومدن ميگن آخر GOW3 مشکل داره!! آخه چه مشکلی؟؟؟ يا ميگن داستان گیرز فلانه آخه بازی شوتر مگه بايد داستانش مثل godfather باشه؟؟؟؟؟ يا ميگن داستان MGS4 خيلی علمی شده بعضی قسمتاش که اگه نبود ميگفتن بی محتواس گيراشون به GOW3 سر نبود پيشرفت تو گيم پلی LOL و Forza 3 بماند!
من با نظر دوستمون موافقم.زياد مطمئن نباشيد كه نمره كامل خواهد گرفت.ممكنه نمرش پايين بشه اونوقته كه همه مي ميريم.اينو ميگم چون براي splinter cellهم انتظار بيشتري داشتم.اما خوب نشد.

اون یکم هایپش بالا بود منتقدین حساس شده بودن!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
دقیقا....sc هم کمی امید بهش بود ولی....
یه سیب رو وقتی میاندازی هوا 1000تا چرخ میخوره!!!
خدا رو چه دیدی شاید تو مراحلی که نمایش ندادن مشکلی وجود داشته باشه!!!( همیشه زیباترین مراحل رو قبل از عرضه نشون میدن!!)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اخه عزیزم sc خیلی مشکلات ریزو درشت داشت با اون گرافیک ضایعش.اینو اصلا با اون مقایسه نکن.من دارم فکر میکنم چه ایرادی میخوان از این شاهکار بگیرن؟؟؟
کم کم دارین میرین رو اعصاب!
اخه پروفسور این تاپیک چه ربطی به اون بازی داره؟!
کسی نخواد شما در مورد گرافیک اون بازی نظر بدی باید چی کار کنه؟!
همه جار رو به گند کشیدین به خدا!
مگه بازی 1080p نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ نگید 720P عرضه میشه؟؟؟
برادر با اون حجم گرافیکی بازی انتظار فول اچ دی بودن هم داری؟!
این انتظار شما نسل اینده بر اورده میشه نه با سخت افزار سال 2005...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
OMG
بابا بیخیال!
1080p کجا بوده؟! شما چندتا بازی کنسولی با گرافیک عالی میشناسی که 1080p باشه!
Gears of War 1080P بود دیگه؟
خیر! کی گفته همچین چیزی رو؟! اونم 720p بود.
MGS4 بود كه اونم مال 2 سال پيشه . (1080ـي كه من بازي كردم)
اینم فکر کنم (تازه فکر کنم) به صورت Native رو 720p بود!

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بازی روی 720P به صورت Native اجرا میشه ! البته فکر کنم با UpScale میشه تا 1080 بالا برد !

به هر حال بازی گرافیک خیلی خوبی داره ! برای من بیشتر فریم ریت مهمه تا رزولوشن !

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72

ما میخوایم تازه ثابت کنیم 720P هست :biggrin1: شما حوس 1080P کردید ؟!

MGS4 بود كه اونم مال 2 سال پيشه . (1080ـي كه من بازي كردم)

ها ها :biggrin1:
MGS4 حتی در رزولیشن 720p نبود و UPSCALE میشد روی 720 و رزولیشن واقعیش همون 576Pp بود فکر کنم یعنی کمتر از 720! وتا 1080p هم میتونست upscale بشه .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
هرچی از اون ذهن خلاق و نابغه تون میاد بیرون لطفا روی کاغذ مکتوب کنید نه اینکه تو BC کامنتش کنید.
ممنون از همکاریتون.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فک کنم اخرین بازی 1080P بازی Top Spin 3 بود ! بازیی که در اینده 1080P خواهد بود فک کنم فقط GT5 هست ! دیگه بازی دیگه ای اعلام نشده !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ها ها :biggrin1:
MGS4 حتی در رزولیشن 720نبود و UPSCALE میشد روی 720 و رزولیشن واقعیش همون 576Pp بود فکر کنم . وتا 1080p هم میتونست upscale بشه .

يه سوال ميپرسم مرد و مردونه جواب بده ! تو MGS4 رو با PS3 رو HDTV 1080p بازي كردي ؟!؟!؟ جان من بگو !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر