Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فقط همین رو میگم که تو خماریش بمونید!
بازی شما رو ز ثانیه 1 در گیر خودش میکنه تا دقیقه دهمی که تو اون تریلر دیدیم!حتی ثانیه اخر هم میترسونتتون!واقعا خیلی حس قوی به ادم القا میکنه!
یکچیزی میگم نخندینا!:D

من خودم کنترلر رو برداشتم!و تریلر رو تا الان 3 بار تموم کردم:D -اگه بازی بیاد مرحله اول رو حفظ هستم:D
حتما این کار رو تجربه کنید!:love:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
شاهکار REMEDY داره 1 ماه دیگه میاد ! نتیجه 5 سال زحمت را REMEDY داد کوچکترین ادعایی این شرکت واسه گرافیک بازی نداشت هیچ تبلیغی در این مورد نکرد ! ولی ببینید اینا چیکار کردند همه را و تمام رقباش را رسما خجالت زده کردند !
این خیلی مهمه! Remedy هیچ وقت ادعای بهترین گرافیک 360 هم نکرد! و از میزان استفاده کنسول درصدگیری نکرد! همیشه از داستان میگفت. دیگه ببینید داستان چیه که فقط از اون صحبت میکرد:D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فروی میگم!نمیشه بازی رو زودتر تهیه کرد:D GOLD که شده!حالا چی میشه برای ما ایرانیها 10-20 روز زودتر عرضه کنن:D همین 10-20 دقیقه تریلر رو باید هی بازی کنیم(به روش ذکر شده:D)
تا عرضه بازی!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام
متاسفانه لینک تریلر HD پاک شده! نمیدونم چرا ! به هر حال کسی لینک HD ش رو داره بزاره! من خودم SD ش رو دانلود کردم...
نخواستم کل تریلر رو ببینم که واسم اسپول بشه فقط خواستم ببینم این اقا حمید که این همه از بازی تعریف میکنه چیه جریانش واسه همین تیکه تیکه دیدمش...در یک کلام بی نظیره :eek: جو گیر نشدم مطمئنم هر کسی این تریلر رو ببینه همین رو میگه! به طرز عجیبی گرافیک محیط بالاست! Draw Sistance فوق العاده ! با یه ابر شاهکار طرفیم :love: گرافیک آب رو تو هیچ بازی ندیدم:D کرایسیس بره بوق بزنه:D!!! از دستش ندین...

اوه اوه.با این حرف آخرت که گفتی کرایسیس بره بوق بزنه .pc بازها شب نیان بکشنت خوبه.
اما خوب نظر منم مثل شماست:biggrin1:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب تریل HD که ما دانلود کردیم چیزی در حدود 300 مگ بود ! خوشبختانه با حداکثر سرعت به ما داد و دنلودش 40 دقیقه طول کشید ! الان که تست کردم کلیه لینکها خراب بود و دانلود نمی داد !!! در کل بازهم میگم به انتظار بازی زیبایی باشید ! من که الان سر کار هستم داشتم لینکها رو تست میکردم که لینک HD رو برای دوستان بزارم ! ولی متاسفانه چیزی پیدا نشد ! هنوز هم میگردم ببینم چی میشه !این بازی به احتمال بسیار زیاد قدرت X360 رو به رخ همه خواهد کشید و بر شایعاتی مبنی بر ضعیف بود سخت افزار این کنسول نرم و عالی پایان خواهد داد! طی خبری که من تازه شنیدم 2K هم اعلام کرد که C-COM عنوان جدید هم بر روی X360 و PC تایید شده ! این یعنی باز هم قدر و برتری X360 !!! چیز دیگه این هست که گیم پلیر بازی بسیار قدرتمند کار شده ! در خصوص گرافیک هم باید گفت که این عنوان دارنده بهترین گرافیک و نو پردازی بسیار عالی (چیزی که شرکتهای سازنده گیم بسیار عالی میتونن رو X360 ازش استفاده کنن) هست !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جالبه تو این یکی 2 روزه کلی دمو از گیم پلی review copy بازی در اومده و احتمال اینکه این بازی به زودی لیک بشه و روی نت پخش بشه بسیار بالاست:cheesygri

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
تریلر شبش که واقعا فراتر از انتظار بود !! :biggrin1:
اون روزش هم که تا 95 % رفت و گفت اجازه دانلود نداری و موندیم تو خماری !! :(
اما واقعا دست و پر و بال و پک و پاشون درد نکنه با این بازیشون ! :biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
امیدوارم زحمات یک تیم 45نفری که با تمام حساسیت 5سال تمام صرف ساخت همچین شاهکاری کردن با تنگ نظری چندتا سایت عقده ای در نمره دهی خراب نشه.
اگر افت فریم نداشته باشه و باگ هم نداشته باشه و روند روایت داستان و ارتباط شخصیتها و روانشناسی بازی خوب با هم ارتباط داشته باشه gamespot مطمئنا میتونه نمره 10 رو بده.
هنوزم فکر میکنم بهترین امتیازات تاریخ گیم رو میگیره:-"

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شاهکار REMEDY داره 1 ماه دیگه میاد ! نتیجه 5 سال زحمت را REMEDY داد کوچکترین ادعایی این شرکت واسه گرافیک بازی نداشت هیچ تبلیغی در این مورد نکرد ! ولی ببینید اینا چیکار کردند همه را و تمام رقباش را رسما خجالت زده کردند !
به شدت تایید میشه! هنوزم حرفای اون یارو یادم نرفته که اومد گفت فلان بازی روی فلان کنسول "غیر ممکن" ـه...

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
باگ هم نداشته باشه
دوستان دقیقا نمیدونم باگ بود یا چشمام اشتباه دید !فقط نزنیدا!چیزی از بزرگی بازی کم نمیکنه!
اونجا که الان میره کلید به در بندازه! 5-6 سانتی سمت راست کلید میندازه(تو دیوار:D)!البته دقیق معلوم نیست!شاید من اشتباه میکنم:D(حتما همینطوره:D)ولی اینجور چیزا رو نمیشه باگ گفت!پیشه باگهایی که دیدیم زیر سفره!:-"

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
Alan Wake not just raising the bar for Xbox360 in term of visuals, it’sraising the bar for this whole generation
این یعنی یه چیزی فراتر از این نسل
:lol:
تصحیح میکنم: این یعنی ارتقاء دادن سطح گرافیکی در نسل حاضر!
تو اول تگ زیر یوزرت رو تصحیح کن،بعد رفتارت رو !بعدا اگه تونستی اون دوتا کار رو انجام بدی!بیا پست بده!با این تفاسیر میتونیم یک عدد لعنت بزاریم برای افراد دو رو:D (چطوره احمد رضا؟)یعنی حق بازی نداری دیگه:D
یوزر تایتلم عالیه! :D به شما ربطی نداره! :D فقط اومدم حرف جناب u.s.a رو توی این تاپیک تصحیح کنم و برم! حالا اگه گذاشتی! :D

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:lol:
تصحیح میکنم: این یعنی ارتقاء دادن سطح گرافیکی در نسل حاضر!
تو اول تگ زیر یوزرت رو تصحیح کن،بعد رفتارت رو !بعدا اگه تونستی اون دوتا کار رو انجام بدی!بیا پست بده!با این تفاسیر میتونیم یک عدد لعنت بزاریم برای افراد دو رو:D (چطوره احمد رضا؟)یعنی حق بازی نداری دیگه:D
دوستان از الان بگم، انقدر هایپ برای امتیازهاش راه نندازید! چون ممکنه بعدا بدجوری ضد حال بخورید!

خدایش راست میگه بابک!منم کلا به متا بالای 92-93 راضیم!ولی کلا برام اهمیت نداره!
همه رقمه بازی رو تهیه میکنم و بازی میکنم :love: کلا داستان جذاب!طرز بیان داستان فوق العاده-گرافیک خوب!شخصیت پردازی عالی!30 فریم!همه و همه کمک میکنه که با یک بازی عالی طرف باشیم!

من یکی انصافا برام مهم نیست کی میخواد بهش 1 بده!کی میخواد 10 بده!ولی تقریبا حدس میزنم روی 92،93 باشه میانگین بازی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر