Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نه بابا حرفش رو گوش ندین چیزی نداره:D همش رو تو تریرهای قبلی دیدین! همون تریلرهای کوتاه قبلی بود که 30 ثانیه اینا بود همش چسبیده شده کنار هم و شده اپیزود 1 !! :D
اخه 10 دقیقه ی اول بازی اسپویلر داره؟:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
دیدن 10 دقیقه میتونه عطش رو جوری ببره بالا که از خواب و خوراک بیافتین. به حرف امین گوش ندید، گرفتار میشید :D.
از ما گفتن بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نه اینجا بحث اسوپل شدنه نکات داستانیه فری:D اسپویلری نداره همون تریلرهلی قبلی هست اینکه نبینین و اینا که بازی براتون جزابیت بیشتری داشته باشه یه بحث دیگست...

کسی با کیفیت پایین تر و حجم کمترش رو نداره؟

به به اقا:D
100مگ کمتر از اونیه که تو صفحه ی قبله:D

http://rs354l33.rapidshare.com/file...ish-Gameplay-Episode-1-Nightmare-Gamestar.mp4

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
اولا يه چيزي را بگم لطفا ps3 فن البته از نوع چشم بستش وارد تاپيك نشه ! خدايي كاري نكنيد ايم بشه تاپيك gears of war 3 .

اول از همه بگم اين 10 دقيقه اول اسپويل نداره يعني قبلا تيريلر ها كه ديده بوديم ديگه بخش بخش نيست و طرف داره يكسره بازي ميكنه . ولي اين طرفه كه بازي ميكرد خدا وكيلي گاگول بود! خيلي خنگ بود ! نميدونم كيه داره بازي ميكنه؟
گرافيك بازي بنظر من تا به اين جا حداقل روي كنسولها تكنيكي ترين گرافيك را داره نورپردازي تا حد توان با اصول واقع گرايي ساخته شده سايه هاي محيط و تاثير گذار با مقدار ابجكت محيطي در يه محيط بزرگ و دايناميك . همچنين تكسچرها واقعا بسيار عالي از اب دراومده . بازي هم واقعا سليس و روان اجرا ميشه ! اتمسفر بازي هم خارق العادست از لحاظ بصري واقعا بي رقيبه .
صدا گذاري هم يكي از نكات قوت بازي يعني در يك كلام حرف نداره .

واقعا ناامید شدم!!!خیلی ضایع میدوه!!!!قبلا خیلی قشنگتر و واقع گرایانه تر میدوید!!
!!! برعكس الان برو تو فروم neogaf همه دارن از انيميشن فوق العاده بازي تعريف ميكنند ! عكس العمل هاي alan واقعا بينظيره وقتي ضربه ميخوره يا چيزي طرفش پرت ميشه با جاي خالي دادناش و همچنين وقتي پايين ميپره خيللي قشنگ حالتها را به خودش ميگيره .
همچنین دوربین هم به الن بسیار نزدیک شده که اون لذت قبلی رو از نظر من نداره!!!چون دید محیط متر میشه!!!
شما مثل اينكه اصلا از بازي خبر نداري ؟! اگه يكم نقد ها و توضيحات سايتها را ميخوندي ميدونستي كه دوربين بازي در طي مسير بازي كاملا متغييره در حين روند بازي كه داري ميري جلو نماي دوربين هي عوض ميشه و بهترين حالت را براي خودش ميگيره بعضي وقتها تمام بدن و يا نصف بدن و چپ و راست ميكنه . يعني فكر نكن كه كل بازي همين نما دوربين ميري جلو .دوربين بازي چيزيه كه مورد تحسين تمام سايتهايي هست كه نيم ساعت اول بازي را تست كردن و همين مورد شاهكار دونستند !

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
اوه اوه چقدر وحشتناک قشنگ بود اون قسمت توی خونه که یه چشم از تلویزیون بهت نگاه میکنه و تو خونه گیر افتادی فوقالعاده بود انگاری منو گذاشته بودن اونجا احساسش کردم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا فوق العاده بود-هرچی تلاش کردم-نتونم دانلود کنم نشد:((!و باید میدیدم!خدا رو شکر چیز اسپویلی نداشت!:biggrin1:

توصیه میشه-ببینید با جو بازی اشنا بشی!من که نمیتونم تا 1 ماه دیگه صبر کنم:((

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
فوقوالعاده بود...مطمئن باشيد اين بازی برای ساليان دراز زبان زد خواهد بود...

هيچ چيز بازی رو نميشه پيشبينی کرد که الان چه اتفاقی ميخواد بی اوفته...گرافيک و فيزيک بازی بی نظير بود..من همينجا اين قول رو به شما ميدم اين بازی ميانگين امتياز هاش بالای 92 هست..:biggrin1:

اين دوستون که از دويدن بازی انتقاد کرده فکر کرده داره resident evil 5 میبينه و فک کرده alan کريس هست و بايد مثل اون بودوه..

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
خیلی عالی بود :love:
دویدنش هم بهتر شده و بدتر نشده (الکی ایراد نگیرید);)
گرافیکش هم خیره کننده بود:eek:یه لحظه احساس کردم برای ps3 بازی:biggrin1:(شوخی)

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
تصاویر جدید :
Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_30.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_45.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_38.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_44.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_29.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_27.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_14.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_07.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_15.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_17.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_22.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_34.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_39.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_40.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_49.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_52.jpg

Alan_Wake_Screenshots_Xbox_360_55.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
لطفا ps3 فن ها عکس ها رو نبینن مسئله ناموسیه:D!!!
بی شوخی مرسی هادی جان !
عکس ها واقعا عالی هستن! بی صبرانه منتظرش هستم!
این عکس اخریه(تنه درخت ها) واقعا بی نظیره...

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
وای خدا ! اینبار 10 دقیقه تریلر روز . بازی وحشتناک گرافیک داره !!! اصلا باور کردنی نیست ! اینبار میتونه جدا اسپویل باشه مربوط به همون تصاویر بالا که گذاشتم هست ! اگه میخواین نبینید !
بازی very very very ریلستیک هست !

ویرایش :

باور نمیکنم ! تا نصف الان رفتم ! این نمیتونه واسه ی این نسل باشه واقعا خارق العادست !
از اینجا میتونید hd و sd ببینید :

http://www.videogameszone.de/Alan-W...ngsvolle-Spielminuten-im-Video-Stream-745277/

واقعا تصاویر حیرت انگیزه!تریلر هارو ندیدم و نمیخوامم ببینم تا واسم بازی تازگی داشته باشه!!!الان مثل سگ پشیمونم که هرچی تریلر از Conviction میومد سه سوت دانلود میکردم و میدیدم!موقع بازی کردن همه جا یه جورایی تکراری بود واسم!نمیخوام این اشتباه رو اینجا هم تکرار کنم!

نترس اسپویل نمیشه ! من الان تا 70 درصد دیدم چیزی از داستان اصلا رو نمیشه . این تریلر روز را ببین تا اشکات در بیاد ! اینا خود remedy گذاشته تا ملت ببینند شاهکارش را وگرنه remedy را اسپویل ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر