Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
واقعا چی میشه گفت؟!!!
:eek::biggrin1:
7d3df9ed48.jpg

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
در مورد گرافیک این بازی این جور که مشخص هست x360 و alan wake این جور که میگن گرافیک نور پردازی و سایها بسیار بالا کار شده حتی میگن بهتر از god of war !!! :eek: اما مبنای بحث اینکه که یه مدت عنوان شده بود که کنسول x360 روزهای آخرش رو میگدرونه ! اما یه خورده که گذشت متوجه شدیم که این کنسول در تمام بازیهای مولتی یا حداقل 85 % بهتر از ps3 هست ! این بود که گفتن تو بازیهای انحصاری ps3 خیلی سرتر است و x360 حرفی برای گفتن نداره ! حالا ماکرو با این بازی میخوات ثابت کنه که x360 نه تنها آخره عمرش نیست بلکه خیلی هم در خیلی از گیمها سرتر هست ! این راز هم میمونه که کنسول x360 چقدر قدرت داره ! البته سازندگان بازی "گرز آف وار " برای تهیه نسخه 3 این بازی اعلام کردن که پتانسیل این کنسول برای نسخه 3 این بازی به پایان رسیده ! حالا همچیز بر میگرده به ایم بازی !! و مهمتر از هم اینکه ماکرو این بازی رو برای مقابه با god of war ps3 ساخته ! باز هم میگم که x360 قدرت و برتری خوبی داره و با این بازی همه جیز روشن میشه !

اینم به حرفات اضافه کن که xbox گرافیکش دارای پهنای باند 257 هست که در مقام دوم یه کنسول سیاه رنگ هست(...ps برای حذف نشدن پاسخ).هنوز فقط از 76 تا از این مقدار استفاده میشه.در آینده نه چندان دور منتظر شاهکارهای زیاد انحصاری مثل همین الآن ویک روی xbox باشید که هیچ کنسولی توانایی اجرای اون رو نداره:biggrin1::biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینم به حرفات اضافه کن که xbox گرافیکش دارای پهنای باند 257 هست که در مقام دوم یه کنسول سیاه رنگ هست(...ps برای حذف نشدن پاسخ).هنوز فقط از 76 تا از این مقدار استفاده میشه.در آینده نه چندان دور منتظر شاهکارهای زیاد انحصاری مثل همین الآن ویک روی xbox باشید که هیچ کنسولی توانایی اجرای اون رو نداره:biggrin1::biggrin1:

جان هرکی را دوست دارید این بحثها را نکنید تاپیک بزارید سالم بمونه این بحث موند واسه گذشته و خیلی پیش پا افتاده شده !

گیم پلی بازی در مزرعه
http://www.eurogamer.net/videos/alan-wake-harvester-of-sorrow?size=hd

چندین بار تو سایت گذاشته شده !

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
حالا بابا این تصاویر به خدا چیزی نیست ویدئو را ببینین با این که خیلی کوتاهه ولی بسیار قابل درک تر از حتی این تصاویر !
این remedy فکر کنم گوشه گرافیک بازی را هم نشونمون نداده .

اين عكس ها خيلي فراتر از اون چيزيه كه قبلا ديده بوديم ! فكر كنم خود بازي بياد يه چيز غير قابل باوري باشه .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
-ویدئو رو دیدم- داشت گریم در میومد!واقعا ، هیچ گرافیکی به این عظمت تا الان روی هیچ کنسولی نیومده.

سرخط

-تا قبل دیدن ویدئو فکر میکردم روز بازی مضخرفه!الان فکر میکنم از شبش هم قشنگ تره!!!نور پردازی در بالاترین سطح ممکن!تشعشع نور خورشید رو بین درختان و روی لباس ALAN منو دیوانه کرد!

Last edited by a moderator:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
به این فکر کنید که remedy چقدر فروتنه که مثل بعضی از شرکتها دائم تو بوق نمیکنه که ما فلان کردیم و میترکونیمو از این حرفا.اولین بای هست که به معنای واقعی جو ترسو میشه توش حس کرد اونم نه با جینگولک بازیهای رایج دنیای گیم بلکه با ایجاد حس ترس به بهترین شکل ممکن.اولین بازی هست که همچین نورپردازیه فوق عالی درش دیده میشه.اولین بازی هست که ارتباط لباس با بدن بصورتی نیست که احساس چسبندگی کنی و لباس کاملا بر بدن سوار شده.اولین بازی هست که همچین جزییاتی و وسعتی رو با بهترین گرافیک ممکن(گرافیک نه فیلم سینمایی:biggrin1:) به معرض نمایش میزاره.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
این لینک دانلود مستقیم:
Download

خیلی ممنون از توجه و لطفت ...

ولی این هم مثل لینک های قبلی پیغام میده که من اجازه dl ندارم !!....

ولی بالاخره با تلاش بسیار و تست کردن کلی نرم افزار تونستم با نرم افزار Xilisoft flv player

اجراش کنم ...

البته این تریلر رو من خیلی وقت پیش تو gamespot (اگه اشتباه نکنم) دیده بودم , و فوق العاده کفم برید !

واقعا نمیدونم دربارش چی بگم ....

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آیا alan میتونه چیزی مانند مسلسل دستش بگیره ؟!

دیروز براتون پیشنهاد دادم اون ویدئو را ببینید تو این ویدئو داخل استدیو که داشتن روی پروژه کار میکردند را نشون میداد که مربوط به کارای گرافیکی و امکانات سلاح ها موجود در بازی . ولی شاهد چیزی شدم که برام جالب بود تصاویر را گرفتم تا همتون ببینید .
اگه تصاویر را دقت کنید تمام وسیله ها در بازی موجوده در تریلر ها دیدید کلت , فانوس , چراغ قوه , فلش و چماق و قلاب ماهیگیری هم دیده میشه .
فقط یه سلاح مسلسل مانند دیده میشه که در تریلر ها ندیدیم که البته ما کل بازی را ندیدیم که alan در طول بازی چه چیزهایی میتونه دستش بگیره !
تصویر دومی را دقت کنید :
7fc287322e.jpg

b74eb7b0af.jpg

73342fabb9.jpg

879bee107a.jpg

فکر کنم یه ار پی جی هم بینشون هست!!!!:confused:

نه دیگه آرپیجی نیست . شاید منظورت چماق یا قلاب ماهیگیریه :biggrin1:
alan مظلوم تر از این حرفاست :biggrin1:
البته بعید نیست شاید آرپیجی بزارن تا شلیک کنی توی جمعی از دشمن تا با روشنایی انفجار نابود بشن :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خیلی خفن میشه این جوری که ولی فکر کنم تیر زیاد نداشته باشه وگرنه دست میزاری روی تیر میری جلو اگرم گیر ادم بیاد اخرای بازی شاید بیاد
اگه 1 کد تقلب هم واسش میزاشتن که
هاله ی نور بیاد دور سرش خوب بود میشد هر کجا که دلش ادم میخواست بره :cheesygri

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستانی که بیماری قلبی دارن توصیه میشه ویدئو رو نبینن!
چون بعد دیدن ویدئو دیگه زنده نیستین!
:biggrin1:
راست میگه- بابا بزرگ منم دید مرد!البته ازرائیل رو:D این رو شک دارم:D

-ولی توصیه میشه حتما ببینید!

---------------------------------
از بحث هایی نظر Hype و مقایسه در این تاپیک -جدا خودداری کنید!
-در صورت انجام این عمل، عواقب بدی در انتظار شما خواهد بود!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر