Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نمی دونم چرا بعضی ها تحمل حرف فنی رو ندارن یا اینکه یه ذره خلاف نظرشون زده شه سریع پستت رو پاک می کنن خدا به هرکی هر پی میده ایشالا جنبشم بده
اره داداش بحث فنی یعنی مقایسه ی bayonetta با کانتر استریک!
بحث فنی یعنی alan wake که شک دارم اصلا بدونی چیه باید از جادو جنبل استفاده کنه و المان های نقش افرینی داشته باشه تا قشنگ باشه lol
بحث فنی یعنی از روی هوا حرف زدن که Aw اخرین بازیه خوبه 360 و بعد میرن نسل بعد از کجا این حرف ها اومده ؟! 100% از روی معده!!
بحث فنی یعنی:

"به نظر شما اگه تو این بازی دست تو بود که روز شب بشه و بر عکس باحال نبود؟ هر وقت تاریکه مثل این بازی ها که توی کتاب میمونه شما تصمیم می گرفتی الان روز یا شب باشه .....بعد تصمیم می گرفتی که با کی مبارزه کنی و همه دشمن ها رو با یه ضربه بکشی"

دوست عزیز با این پست هات باعث میشی دیگران مسخرت کنن یکم رعایت کن!! یکم در مورد چیزی که نمیدونی تحقیق کن بعد پست بده... بخوای همین طوری به پست های خوشحال دادن ادامه بدی شرمندت میشم چون واقعا سطح سایت رو میاری پایین! میتونی اینو به عنوان اخطار اخر در نظر بگیری...
موفق باشیم

• Like
Reactions: aliatlas

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خدایی اگر بازی با این گرافیک خیره کننده روی یک دیسک منتشر بشه باید به شرکت Remedy آفرین گفت ! چون این همه گرافیک - نور پردازی - محیطهای زیبا و پر گرافیک و وسیع - رو در یک دیسک جا دادن کار ساده ای نیست ! البته دقیقا نمیدونم چه مدت این بازی گیم پلیر داره ولی این طور که مشخص هست مدت گیم پلیر هم باید زیاد باشه !!! :eek:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
UE 3

360 تو این نسل 2 تا IP ،فوق العاده بدست اورد GOW و ALAN WAKE اقعا -در حد تیم ملی!
اگه یک FPS فوق العاده عالی دیگه هم در کنار HAlo جور کنه واقعا منفجر میکنه:love:

البته به نظر من به جای یک IP جدید gears of war را ادامه بدن و شماره سوم را بسازن خیلی بهتره .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام , شاید ربطی نداشته باشه به تاپیک ولی ربط داره !

من لینکه دانلوده آخرین فلش پلیر رو میخوام تا بتونم تریلر صفحه قبل رو ببینم لطفا ...

پوستم کنده شد آخرش هم از هیچ جا نتونستم dl کنم ! فکر کنم دستگاهم با سایت مایکرو کلا مشکل داره !

برای دیدن این تریلر ناب به من کمک کنین , هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم !....
این لینک دانلود مستقیم:
Download

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

اين ويدئو که مجيد جان گذاشت را حتما ببینید .

چند ثانيه اي از محيط روز دقيقا گيم پلي که ALAN در محیط روز که تغيرات چرخش روز را هم داره شگفت انگیزه !
محیط ها هم فوق العاده بزرگ بنظر میاد .
بالاخره یه چند ثانیه از محیط روز از گیم پلی بازی را تونستیم ببینییم .

اين تصاوير را ببينيد يعني نصف چيزي که الان تو ويدئو ببينيد هم نيست !

7d3df9ed48.jpg

5ec7d3ad7e.jpg

40f7df48ef.jpg

2258cfde34.jpg

ecc40e1921.jpg

096c69bd77.jpg

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
40f7df48ef.jpg

عمق فاجعه توی این عکس مشخصه! :D زبونم بند اومد!
پ.ن: محض اطلاع منظورم فقط خارق العاده بودن بازی از هر لحاظ (گرافیک که توی تک تک عکس ها مشخصه!) بود! سوءتفاهم نشه! (برای یکی از دوستان پیش اومده!)

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا بابا این تصاویر به خدا چیزی نیست ویدئو را ببینین با این که خیلی کوتاهه ولی بسیار قابل درک تر از حتی این تصاویر !
این remedy فکر کنم گوشه گرافیک بازی را هم نشونمون نداده .

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
عجب نور پردازی خفنی داره جدی میگم اگه این عکسو نشونه کسی بدی اصلا نمیشه تشخیص داد که واسه بازی هست (عجب کتی داره سفید شده :cheesygri) تو عکس بعدی کاملا ضایع هست
2258cfde34.jpg

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
یعنی چنین چیزی وجود خوهد داشت؟!!! :confused:
من تریلرهارو دانلود نکردم ولی وقتی تصاویرو دیدم تا چند لحظه مات ومبهوت مونده بودم:biggrin1:
من که برای اومدنش لحظه شماری میکنم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر