Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این تصویر را قبلا دیده بودید دیگه مربوط به داخل بازی :

attachment.php

اینم مربوط به روزش هست از همون منطقه اگه جرثقیل و چوپها و ....را نگاه کنید :

24804_336087641165_174252906165_3523997_5009445_n.jpg

دقت را حال میکنید دیگه :biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
منم قبلا این مورد را متوجه شدم:D کلا توی شب، اتمسفر خیلی سنگین و عجیب میشه.
http://forum.alanwake.com/showpost.php?p=62002&postcount=17

این تصویر را قبلا دیده بودید دیگه مربوط به داخل بازی :

attachment.php

اینم مربوط به روزش هست از همون منطقه اگه جرثقیل و چوپها و ....را نگاه کنید :

24804_336087641165_174252906165_3523997_5009445_n.jpg

دقت را حال میکنید دیگه :biggrin1:
من نمیدونم شما با این چشماتون چرا عقاب نشدید؟؟!!!!:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منم قبلا این مورد را متوجه شدم:D کلا توی شب، اتمسفر خیلی سنگین و عجیب میشه.
http://forum.alanwake.com/showpost.php?p=62002&postcount=17

خدا بگم چیکارت کنه :biggrin1: چرا نیومدی تو اینجا این چیزه را بگی ؟:biggrin1:
من اتفاقا دیروز خودم داشتم یه چکی میکردم تصاویر را متوجه شدم .

فقط یه چیزی هم که جالبه واقعا همون محیط شب روزهاش هم چقدر میتونه عالی باشه که تو تصویر مشخصه .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
حتما بخونید چیز جالبیه. یه عبرتی هم بگیرید

تا حالا این جور گرافیک و دقتی رو تو هیچ بازی ندیده بودم.چون تو بازی های دیگه میان محیط روز رو فقط نورش رو تغییر میدن و چند تا روشنایی تو شهر میزارن میشه شب.:laughing:
اما تو این بازی واقعا محیط شب حس شب رو به آدم میده و دلهره آور میشه.
مخصوصا جایی که داره تو کوهستان بین درخت ها تو تاریکی میدوه خیلی حس ترس رو به آدم منتقل میکنه.
یادمه چند وقت پیش داشتم میرفتم شهرستان. البته تو خونه گفته بودم قبل از ساعت 10 شب شهرستانم.(برای دانشگاهم) از خونه زدم بیرون تو راه با دوستام قرار داشتم که یه سر بهشون بزنم.اما این قدر با بچه ها مشقول شدم که تنهایی ساعت 12 راه افتادم.ساعت 3 صبح اواخر پاییز تو راه نمیدونم پیچ بود چی بود رفت تو لاستیک ماشین لاستیک ماشینم ترکید.موندم تو جاده. هوای خیلی خنکی بود اما سرد نبود.پیاده شدم تا از یکی که رد میشه کمک بگیرم. هیچ کس نبود.فقط کنار جاده پر از درخت بود.از شانس من یا بهتره بگم از ... من این قدر مشقول بودم که یادم رفته بود بنزین بزنم.ماشین هم بعد 7-8 دقیقه خاموش شد.من بودم یه هوای تاریک تاریک و خنک که هیچ صدایی نمیومد و یه ماشین خاموش.از رومم نمیومد خونه زنگ بزنم.باور کنید تا 20 دقیقه وایستادم حتی یه ماشین هم رد نشد.نمیدونم چی باعث شد احساس کنم کمی داخل اون جنگل اون طرف تر جاده هست شروع کردم رفتم داخل.حدود 10 دقیقه راه رفتم دیدم هیچی نیست.شروع کردم به دویدن حدود 10 دقیقه با تمام قدرت میدویدم احساس کردم که اشتباه کردم دیدم هیچی نیست و من داخل یه جنگل بزرگم.دیگه گفتم هرچر میگن بگن زنگ میزنم خونه.دستم رو تو جیبم کردم دیدم هیچی تو جیبم نیست.احتمالا دویدنی موبایلم افتاده بود.خیلی ترسیدم.شروع کردم به خیال بافی.با تمام قدرت و ترس شروع کردم به دویدن حدود 20 دقیقه دویدم اما به جاده نمیرسیدم.دیگه شروع کردم اشهدم رو خوندم:laughing: بازم میدویدم باور کنید این قدر دویده بودم که کل بدنم درد میکرد.از شانس رسیدم به جاده.اما خبری از ماشین نبود.شروع کردم به طرف پایین جاده راه رفتن که بعد ازیک ساعت راه رفتن ماشینم رو دیدم.نگو پس مایل به طرف جاده حرکت کرده بودم.بالاخره رسیدم به ماشین.همون لحظه یه راننده اسکانیا از اون جا رد میشد.از ترسم رفتم تا وسط جاده که حتما نگر داره اما بعد گفتم نکنه بترسه بزنه لحم کنه.رفتم کنار.دیدم نگر داشت .بالاخره ماشین رو هرجور بود بستیم منم سوار ماشینش شدم که راننده گفت یه بار همچین چیزی براش پیش اومده بود به همین خاطر نگر داشت وگرنه هیچ کس به این جور چیزا اعتماد نمیکنه.(خوب بود راننده هم آدم کش زنجیری در میومد:laughing: اون موقع میشد فیلم ترسناک).
اینا رو گفتم که فقط اینو بگم با دیدن دویدن آلن تو جنگل کوهستانی یاد و خاطره اون شب برام زنده شد و باز هم همون حال و هوای ترس برام ایجاد شد.که همین باعث شد من این همه بنویسم.من این بازی رو حتما میخرم و شما ها هم بازی کردنی یادی از من بکنید که چه حالی داشتم.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
تا حالا این جور گرافیک و دقتی رو تو هیچ بازی ندیده بودم.چون تو بازی های دیگه میان محیط روز رو فقط نورش رو تغییر میدن و چند تا روشنایی تو شهر میزارن میشه شب.:laughing:
اما تو این بازی واقعا محیط شب حس شب رو به آدم میده و دلهره آور میشه.
مخصوصا جایی که داره تو کوهستان بین درخت ها تو تاریکی میدوه خیلی حس ترس رو به آدم منتقل میکنه.
یادمه چند وقت پیش داشتم میرفتم شهرستان. البته تو خونه گفته بودم قبل از ساعت 10 شب شهرستانم.(برای دانشگاهم) از خونه زدم بیرون تو راه با دوستام قرار داشتم که یه سر بهشون بزنم.اما این قدر با بچه ها مشقول شدم که تنهایی ساعت 12 راه افتادم.ساعت 3 صبح اواخر پاییز تو راه نمیدونم پیچ بود چی بود رفت تو لاستیک ماشین لاستیک ماشینم ترکید.موندم تو جاده. هوای خیلی خنکی بود اما سرد نبود.پیاده شدم تا از یکی که رد میشه کمک بگیرم. هیچ کس نبود.فقط کنار جاده پر از درخت بود.از شانس من یا بهتره بگم از ... من این قدر مشقول بودم که یادم رفته بود بنزین بزنم.ماشین هم بعد 7-8 دقیقه خاموش شد.من بودم یه هوای تاریک تاریک و خنک که هیچ صدایی نمیومد و یه ماشین خاموش.از رومم نمیومد خونه زنگ بزنم.باور کنید تا 20 دقیقه وایستادم حتی یه ماشین هم رد نشد.نمیدونم چی باعث شد احساس کنم کمی داخل اون جنگل اون طرف تر جاده هست شروع کردم رفتم داخل.حدود 10 دقیقه راه رفتم دیدم هیچی نیست.شروع کردم به دویدن حدود 10 دقیقه با تمام قدرت میدویدم احساس کردم که اشتباه کردم دیدم هیچی نیست و من داخل یه جنگل بزرگم.دیگه گفتم هرچر میگن بگن زنگ میزنم خونه.دستم رو تو جیبم کردم دیدم هیچی تو جیبم نیست.احتمالا دویدنی موبایلم افتاده بود.خیلی ترسیدم.شروع کردم به خیال بافی.با تمام قدرت و ترس شروع کردم به دویدن حدود 20 دقیقه دویدم اما به جاده نمیرسیدم.دیگه شروع کردم اشهدم رو خوندم:laughing: بازم میدویدم باور کنید این قدر دویده بودم که کل بدنم درد میکرد.از شانس رسیدم به جاده.اما خبری از ماشین نبود.شروع کردم به طرف پایین جاده راه رفتن که بعد ازیک ساعت راه رفتن ماشینم رو دیدم.نگو پس مایل به طرف جاده حرکت کرده بودم.بالاخره رسیدم به ماشین.همون لحظه یه راننده اسکانیا از اون جا رد میشد.از ترسم رفتم تا وسط جاده که حتما نگر داره اما بعد گفتم نکنه بترسه بزنه لحم کنه.رفتم کنار.دیدم نگر داشت .بالاخره ماشین رو هرجور بود بستیم منم سوار ماشینش شدم که راننده گفت یه بار همچین چیزی براش پیش اومده بود به همین خاطر نگر داشت وگرنه هیچ کس به این جور چیزا اعتماد نمیکنه.(خوب بود راننده هم آدم کش زنجیری در میومد:laughing: اون موقع میشد فیلم ترسناک).
اینا رو گفتم که فقط اینو بگم با دیدن دویدن آلن تو جنگل کوهستانی یاد و خاطره اون شب برام زنده شد و باز هم همون حال و هوای ترس برام ایجاد شد.که همین باعث شد من این همه بنویسم.من این بازی رو حتما میخرم و شما ها هم بازی کردنی یادی از من بکنید که چه حالی داشتم.
چه داستان جالبی...خدا بهت رحم کرده...خوشم میومد یه گرگ میومد تیکه تیکه ات میکرد:biggrin1:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
چه داستان جالبی...خدا بهت رحم کرده...خوشم میومد یه گرگ میومد تیکه تیکه ات میکرد:biggrin1:
آخه اون موقع از لذت بازی کردن این بازی محروم میشدم.
اگه خواستی خوب آخر داستانم رو عوض میکنم مینویسم آخرش یه گرگ پیدا شد تیکه تیکم کرد منم مردم.:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
بچه ها تریلر جدید بازی اومده که تو تاپیک تریلر گزاشته بودن واستون اپلود کردم...

http://www.multiupload.com/W548WXZ13X

محیط جدید(مزرعه) رو نشون میده واقعا کفم برید :eek: عجب بازی ساخته!! گرافیک واقعا حرف نداره....
مبارزه با یه کمباین یا یه همچین چیزی رو هم داره :love:

پ.ن: رعد و برق رو عشقه:D

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
اقا ایول دستت طلا.
من که رسما کف کردم. این تریلر جدید رو دیدم. مخصوصا طراحی کمباین، رعد برق، مزرعه اصلا همه چی... خدا به دادمون برسه. من که دیگه طاقتم داره تموم میشه:((

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام

محیط جدید(مزرعه) رو نشون میده واقعا کفم برید :eek: عجب بازی ساخته!! گرافیک واقعا حرف نداره....

دستت درد نکنه امین...ولی کیفیت کمتر از این نبود؟؟!!!:confused:
چقدر سخت شده بود!!!!
ایول کمباین!!!:biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
واقعا رعد و برقش عاااالی بود !!!
تا زد همه جای محیط روشن شد !! خیلی خیلی عالی بود !!
اون تیکه اولش هم خیلی توپ بود که نور چراغ قوه افتاد روی چمتای کف مزرعه !!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سلام

امین کجایی تو ؟! صفخه 46 , 47 :

کلیپ جدید از بازی

البته من خودم هنوز ندیدم، چون فعلا چند روزه از تکنولوژی برتر Dial Up استفاده میکنم!
باید از ***** استفاده کنید .
اینجا:
http://www.dailymotion.com/swf/xcgt66
پستم افتاد اخر صفحه دوباره میزارم :

این تریلر کوتاه را حتما ببینید فوق العادست .
باید از ***** استفاده کنید .
اینجا:
http://www.dailymotion.com/swf/xcgt66

amirsnake1362

کاربر سایت
Feb 16, 2010
12
اره گرافیکش خوبه ...ولی یه بازی فقط گرافیک که نیست.....امیدوارم بازیش مثل wow فوق العاده باشه ..الا همه نگید این جه مقایسه ای است....ولی واقعا اگه مثل واو یه ذره نقش افرینی هم بهش اضافه کنن خوب می شه...مثلا تو شب سرعت دودنت زیاد شه یا وقتی مشت میزنی طرف stun شه....ولی به نظر من بازی بدی مطمئن هستمم از آب در نمیاد چون کلی واسه این بازی وقت و هزینه صرف شده حتما بازی خوبی می سازن که همه بخرن...من که از الان منتظر شماره بعدیشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر