Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
تاپیک رفته بود زیر میرها...
همچنان در حال نزدیک شدن به عرضه بازی هستیم ولی هیچ تاریخ دقیقی از بازی ندادن بیرون!!!!!!!!!!!
بدین منظور گفتم قبل از نمایشگاه یا کنفرانس x10 با کمک مهدی(GENE) براتون چندتا طرح از بازی اماده کنیم!!
احتما تا چند روز اینده تغییر چهره الن را هم خواهم گذاشت(نمونه از heavy raineتو امضام هست)
دیگه زیاد صحبت نمیکنم و عکسها رو براتون میذارم!!!یه چیزی یادم رفت بگم!یه امضا بین طرح ها هست که برای حمایت از بازی میتونید تو امضاتون بذارید که خلی هم جالب شده...

تو عکس بالا قرار شد یه افکت جرقه هم برای قسمت تاریک در نظر گرفته بشه که متاسفانه نشد....

emazaaaaaaaaaaaaaaaaaa545454aaaaaa.jpg

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
یه Art دیگه طراحی کردم که این بار بیشتر حالتی نمادین و سمبلیک داره. نمادی از نور و تاریکی و اشاره به این نکته که هیچوقت در بازی احساس امنیت و آرامش نخواهید کرد، چه روز و چه شب.

"No way out "

چاکریم
icon_cool.gif

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,106
نام
نـــــــویـــــــــد
چاکریم
icon_cool.gif

ما بيشتر
www_MyEmoticons_com__fishing.gif

بسيار عالي شده مثل هميشه ! من موندم تو چرا با اين هواپيماي فرار مغزها از ايران خارج نميشي :biggrin1:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آقا این بازی دقیقا کی میاد؟؟؟؟؟(ساعت چند؟بریم پیش وازش)نمیدونم باز هست یا واز:confused:
جدی کی میاد به شمسی؟
این اندازه ازش تعریف کردیم تو شک هستم گرافیکش چه اندازه خوبه؟میدونم سخت افزار xbox 360 محدوده اما جنگلش در حد crysis هست یا نه؟:confused::biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آقا این بازی دقیقا کی میاد؟؟؟؟؟(ساعت چند؟بریم پیش وازش)نمیدونم باز هست یا واز:confused:
جدی کی میاد به شمسی؟
دوست عزیز تاریخ عرضه ی بازی هنوز مشخص نیست، مطمئن باشید وقتی معلوم بشه اصلا به صورت خبر رسمی توی بخش اخبار منتشر میشه!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من نریلر رو دیدم...:cool:
خارق العاده هست!یه چیزهای جدیدی توش هست که خیلی جالبن!داستان خیلی پیچیده داره میشه!!!
گرافیکش هم کمی بالاتر رفته!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
مو به تنم سیخ شد:D هیچ وقت همچین جوی رو تو هیچ بازی ندیده بودم:)
فوق العادست :love: دم رمدی گرم هر چی هم خبر ندن به نفعمونه چون بازی کلی واسمون سوپرایز داره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر