Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الالن 5 تا تریلر تو gametrailersi موجوده :

دیگه یعنی انتظار چنین گرافیکی را نداشتم . گرافیکه بازی خیلی بالاست .
چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ تکنیکی یه استاندارد کاملا جدید را معرفی میکنه .

مهدی دیدی گفتم عجله نکن :biggrin1: حالا ببین تکسچر های بازی چه غوغایی میکنه .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
فکر کنم یه کم که سرم خلوت بشه بتونم بیشتر پست بدم:biggrin1:
یه تریلر جدید(البته شاید) دیدم که حسابی کف و خون قاطی کردم.تکسچرها از ابر بازیه تکسچر این نسل geow هم بالاتر بود.بدن شخصیت اصلی بازی خیلی خیلی عالی طراحی شده.
motion capture خیلی بینظیره.خیلیها از motion capture بازیه uncharted2 تعریف میکنن ولی اگه ماله این بازیو ببینید تازه میفهمید mc یعنی چی:eek::eek:حرکات شخصیت بازی به طرز شگفت انگیزی واقعیه.اصلا نمیشه وجه تمایزه یه بازیو از واقعیت تشخیص داد:eek:
گرافیکش که...... :eek:فقط حیف که با 30 فریم باید بازی کنیم:(
این remedy مثل اینکه میخواد بهترین بازیه این نسلو عرضه کنه تا همه ناامید بشن:biggrin1:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
منم تریلر ها رو دیدم.صحنه آهسته ها خیلی جالبن و همینطور نور پردازی.صدا گذاری که خیلی تمیزه.حسابی ادم رو میترسونه.چرا بازی با 30 فریم اجرا میشه.چرا 60 تا نمیشه؟

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
بشدت زیبا و وحشت آور بود مخصوصا موسیقی بازی, وقتی که منور شلیک شد برا یه لحظه یه حرکتی زدم اونم برای کسی که تماشاگر نه Player خیلی هیجان انگیز بود.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
فقط حیف که با 30 فریم باید بازی کنیم:(
این remedy مثل اینکه میخواد بهترین بازیه این نسلو عرضه کنه تا همه ناامید بشن:biggrin1:
.چرا بازی با 30 فریم اجرا میشه.چرا 60 تا نمیشه؟

چه توقعاتی دارین ها ... همین 30 فریم هم خیلی زیاده !!! 60 فریم کردن یه بازی
کلا سخته چه برسه به این که چنین محیط عظیمی داشته باشه ...
کلا بازیای 60 فریم محدودن .. بیشتر بازیای ورزشی و کم حجم تر اینجورن ..
البته نظر شخصی من اینه که اگه 60 فریم میشد شاید یکمی از حالت سینماییش
خارج میشد ... (البته نظر شخصیه)

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوتا تریلر دیدم بدون اغراق میگم اصلا حس نکردم دارم تریلر یه بازی میبینم.
خدایا:eek:عجب حس خوفناکی داره این بازی.صداگذاری خیلی عالی کار شده.گرافیک بدون هیچ نقصی بهترین گرافیکی بوده که تو این نسل دیدم.نورپردازی انقدر عالی کار شده که با فیلم سینمایی اشتباهی میگیری.
حس ترس و اضطراب رو تو خون و رگت حس میکنی.
دارم باقیه تریلرهارو دان میکنم.خدایا صبر بده:((

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
صحبت‌های Nightingale در تریلر:

Nightingale
کلانتر بارکر... Nightingale صحبت می‌کنه. ارتباطم با تمام افرادت قطع شده... کار خود Wake ـه... تمام

Braker
چی؟ می‌خوای بگی یه نویسنده به همین راحتی همه افراد منو از بین برده؟ شوخیت گرفته. اصلا تا حالا این یارو را دیدی؟ یه ژاکت فاستونی می‌پوشه... تمام

Nightingale
همونیه که ما داریم دنبالش می‌کنیم. غیر از اون کی می‌تونه باشه، پاگنده؟... تمام

Braker
هنوز مطمئن نیستم. نمی‌خوام زود قضاوت کنم.

--------------------
صحبت‌های Alan در پایان
هر کجا می‌رفتم این ترس را احساس می‌کردم. مرا احاطه کرده بود. وجودش را در سرم احساس می‌کردم، درست مثل یک تومور مغزی. فشار خون بالا گوش‌هایم را موقتا کر کرده بود. مامورین هیچ شانسی نداشتند، آن‌ها به دنبال یک نویسنده بودند نه یک هیولا

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هنوزم تو شکم اصلا باورم نمیشه . اینا چطور تونستن بعد نمایش e3 این همه گرافیک بازی بهتر کنن اصلا بازی یه زرق و برق دیگه به خودش گرفته . هنوزم فکر کنم 5 ماه دیگه همروش کار میکنن تا بازی را عرضه کنن .

برید سایت gametrailer نظرات بقیه را ببینید از تعجب داران به گرافیک بازی فوحش میدن .

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
Alan.....Wake Up
شماها تریلر دیدین داغون شدین.
من همین 3 روز پیش خواب بازی رو دیدم از خوشحالی تو خواب میخندیدم!:biggrin1:
از مهدی بپرسین.در جریان هست!:biggrin1:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شایعه شده بازی در May 2010 منتشر میشه. یعنی 3 ماه تاخیر! Remedy هنوز جوابی نداده.
چیزی که فعلا تایید شده Spring 2010 هست.
وای خدا نکنه واقعیت داشته باشه !:eek:
من دیگه بیش از مارچ رسما صبر نمیکنم، بعدش خودکشی !:biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,672
نام
محمد
سلام!
خب من هم تریلر را دیدم و واقعا لذت بردم. فضا سازی خیلی خاصی داشت و دقیقا یه حس اضطراب را به آدم منتقل می کرد. نوع گیم پلی هم واقعا زیبا کار شده، خصوصا اینکه تو این تریلر برخلاف نمایش های قبلی که نور اسلحه اصلی بود، اینجا باید از نور فرار کنی. امیدوارم که Remedy بتونه کاری کنه که این هیجان در تمام طول بازی به گیمر منتقل بشه.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
به معنای واقعی کلمه , فوق العادست !
یه جو عجیبی داره این بازی که به جرات میشه گفت تو کمتر بازی دیگه ای شاهدش بودیم .
یکی از معدود عنوان هایی هست که به شدت منتظرشم ...

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
تریلر جدید همونیه که صفحه قبل محسن 2 تا گزاشت با همون که فرخ گزاشت؟ چیزی دیگه ای هم هست بدین

gametrailers پنج تا تریلر گذاشته.اگه حوصلشو داری همشو ببین.من خودم 3تاشو دیدم.مشکل این تریلرا اینه که وقتی ببینی از هرچی بازیه زده میشی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر جدید همونیه که صفحه قبل محسن 2 تا گزاشت با همون که فرخ گزاشت؟ چیزی دیگه ای هم هست بدین

آره همین دوتاست البته بازم هست ولی اون یکی ها یکم تکراریه . اما این دوتا را ببین به قول خودت پشم ریزان !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر