Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ این پستتو دیدم منو یاد یه چیزی انداخت. یادمه قدیما سر گرافیک یه بازی خدابیامرزی می گفتی که گرافیک واقع گرا خوب نیست و بازی نباید با واقعیت مقایسه بشه و برترین گرافیک مال بازی هایی هست که گرافیک های هنری و بصری دارن. نمی دونم چی شد حالا به alan wake که رسید گرافیک کاملاً رئال و واقع گرا یکی از مزایای بزرگ بازی شد؟

کی؟
میشه اون پستمو نقل قول کنی و من اصلا چیزی یادم نمیاد :confused:
پستمو کامل بزار ببینم چه خبره !

البته نمیدونم منظورت کدوم پسته ولی یه چیزایی یادم میاد . اگه چنین چیزی گفته باشم منظورم یه چیزه دیگه بوده . منظورم اینه که بازی یا فیلم باید دقیقا مثل چیزی که با چشم خودمون میبینیم نباشه اگه دقت کنی همین کار را دارن روی فیلم ها هم انجام میدن و یه افکتهای مخصوصی روشون قرار میدن . نمیدونم متوجه حرفم هستی یا نه ؟ حالا من نه فیلم سازم و نه فیلم بردار . ولی فیلمو بر نمیدارن همین طوری فیلم برداری عادی کنن یا حالا از تنظیمات خود دوربین هست و یا بعدا براش اضافه میکنن . ولی با این همه حال واقع گرا هستند و حتی تو فیلمها توی محیط از جنبه های هنری هم ازش خیلی استفاده میکنن و این تاثیر مستقیم هم روی دید بصری داره چیزی که ما توی فیلمهای نظیر ارباب حلقه ها هم دیدیم محیطهای عجیب و غریب و با نور پردازی های مخصوص ولی در کل واقع گرا به نظر میان . بالاخره اگه از یه جنگل هم فیلم برداری کنن سعی میکنن یه حال و هوای دیگه براش بدن و کمی ( حالا ترسناک یا رویایی و ...)
اگه من چنین حرفی را زده باشم منظوره همینه که گفتم .

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Alan Wake به نظر من مزیت بزرگی که داره خاص بودنشه!
داستانش کاملا متنوع و جدیده
گیم پلیش هم شاید زیاد خاص نباشه ولی به هر حال با توجه به نوع بازی خیلی زیباست
ظمنا ترسناکی این بازی هم خیلی زیباست
مثل dead space نیست که فقط بترسیم!
بلکه ما به حتی به خاطر اتفاقی که به خاطر همسرمون افتاده شاید بترسیم!
و در آخر من بازیی از هیچ نظر شبیه Alan Wake نمیتونم پیدا کنم!
به غیر از 5 alone in the dark که از نظر خیلیا یه بازی مزخرف یا متوسط بود ولی از نظر من و بعضیا خیلی زیبا بود و حقش بالای 9 بود

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
واسه PC اصلا نمیاد دیگه یا تاریخ ریلیزش مشخص نیست ؟
فعلا مایکروسافت گفته که Alan Wake فقط در انحصار 360 هست و نسخه PC در کار نخواهد بود. Remedy هم الان انحصارا بر روی نسخه 360 بازی کار میکنه. اگر هم قرار باشه نسخه PC داشته باشه، بعد از انتشار بازی بر روی 360 مشخص میشه.

-----------

پ.ن: این Alan Wake for PC که بحث 3 ماه پیش بود،‌ چرا حالا داغ شد!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فکر کنم این بحث واسه pc بازا همیشه داغ باشه!
به نظر من که ارزش 9 به بالا رو داره خیلی قشنـــــــــــــــــــــــــــگه!

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
خوب از یه جهت خیلی به نفع X360 داراست چون بازی پر صروصداییه و کلا خیلی حال میده میگی انحصاری X360 ـه ها!

من میگم اگه بخوایم سخت گیرانه نمره بدیم با کیفیت داستانی که داره ، حد اقل 8.8 از 10 رو می گیره!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
پس به نظر شما آقا فریدون چقدر حقشه؟!
بزارید عرضه بشه، بعد.
علم غیب ندارم که! ولی احتمالا 25 میدم بهش از 20
acigar.gif
.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من میگم اگه بخوایم سخت گیرانه نمره بدیم با کیفیت داستانی که داره ، حد اقل 8.8 از 10 رو می گیره!

پس به نظر شما آقا فریدون چقدر حقشه؟!

من نمیدونم اخه منظور از این جور پستها یعنی چی ؟
یکی براش نمره میده اون یکی هم سوال میپرسه که چقدر حقشه . همون مسئله ی علم غیب !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر