Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
باز ما اومدیم :biggrin1:
ولي فكرش بكن هر شب بايد بري تو خيابون گشت زني هي روح بياد با چراغ بزنيتشون :biggrin1:
خیلی دوست دارم بدونم چطور به این نتیجه رسیدی!!.
Alan Wake توسط یکی از بهترین استدیوهای دنیا داره ساخته میشه، بهترین موزیسین ها و بهترین اهنگسازها روش کار میکن، از کارکشته ترین صدا پیشه ها برای صداگذاری کمک گرفتن، حمایت مالی MGS، همکاری مستقیم MGS برای پیش برد هر چه بهتر این پروژه با Remedy و ... . شما از چی نگران هستید خدا میدونه!!.

پ.ن.
کم چرت و پرت بحث کنید...
ببین چیکار کردید که امین با این خونسرد بودنش شاکی شده :biggrin1:.

XxBraveHeartXx

کاربر سایت
Feb 14, 2008
103
ببين چه جوري برات بگم! من فكر ميكنم منظورم رو خوب نميرسونم.
ببين دقيقا مسئله همين همينقدر كه درباره گيم پلي اعلام شده كه روند خيلي تكراري رو نشون ميده. ببين مثلا AC شايد روي گيم پليش خيلي كار شده باشه ولي خيلي تكراري و يك نواخت است و بعد از چند ساعت برات عادي ميشه. COD4 همينطور وقتي من! توي سختي يكي مونده به آخر اسمش الان يادم رفته بازي رو عصر روز دوشنبه بگيرم آخر شب تمومش كنم نشون ميده كه خيلي كوتاه هرچه قدر هم كه از بازي لذت ببري بايد يك حدي باشه كه تكراري نشه ديگه. حالا باز در COD4 به لطف محيط هاي مختلف اصلا برات جايي تكراري نميشد ولي فكرش بكن هر شب بايد بري تو خيابون گشت زني هي روح بياد با چراغ بزنيتشون :biggrin1:
به نظرت اين حالت چند ساعت تنوع ؟
تو كه هيچ اطلاعي از اين بازي نداري چجوري اين حرفا رو ميزني
اين بازي حدود 300 متر مربع شبيه سازي كامل از محيط امريكا داره بعد تو داري با COD4 مقايسش ميكني؟؟:laughing:
اينو تو از كجا فهميدي ؟ هنوز هيچي از دشمنان اين بازي بطور رسمي معلوم نيست بعد تو ميايي ميگي روح:cheesygri

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کم چرت و پرت بحث کنید...

پ.ن:با تشکر از کسری عزیز
كاملا نظر لطفت! هست.

خیلی دوست دارم بدونم چطور به این نتیجه رسیدی!!.
Alan Wake توسط یکی از بهترین استدیوهای دنیا داره ساخته میشه، بهترین موزیسین ها و بهترین اهنگسازها روش کار میکن، از کارکشته ترین صدا پیشه ها برای صداگذاری کمک گرفتن، حمایت مالی MGS، همکاری مستقیم MGS برای پیش برد هر چه بهتر این پروژه با Remedy و ... . شما از چی نگران هستید خدا میدونه!!.
والا من خودم به شخصه هم از صداپيشگي هاي K&L خوشم اومد هم از اهنگاش! ولي آخرش يك بازي مزخرف شد تازه داستانش هم حرف نداشت.
حمايت هاي مالي ماكروسافت باعث معجزه نميشه. تازه اگرم بشه كار خاصي نكرده! بعدش همه اين هايي كه تو گفتي ربطي به گيم پلي نداشت!

ببین چیکار کردید که امین با این خونسرد بودنش شاکی شده :biggrin1:.
ماشاالله امين جان كه! توي اين مسائل يد طولايي دارند ;)

تو كه هيچ اطلاعي از اين بازي نداري چجوري اين حرفا رو ميزني
اين بازي حدود 300 متر مربع شبيه سازي كامل از محيط امريكا داره بعد تو داري با COD4 مقايسش ميكني؟؟:laughing:
اينو تو از كجا فهميدي ؟ هنوز هيچي از دشمنان اين بازي بطور رسمي معلوم نيست بعد تو ميايي ميگي روح:cheesygri
متاسفانه اين تخصير شما نيست! اصل مسئله اين كه گيمر هاي جديد ايراني! توجه كنيد جديد! كه هنوز شيش ماه نميشه پشت بازي ننشستن فقط به فكر گرافيك هستند. متاسفانه يا خوشبختانه چه 300 متر مربع باشه! چه 3000 متر مربع باعث نميشه بازي تكراري نشه.
ايكاش مثل CoD4 باشه! وگرنه كلا از اين نا اميد ميشدم.
واالا درست اسمي براي دشمن ها انتخاب نكردن ولي وقتي كه روي هوا هستند و تير هم ازشون عبور ميكنه نميتوني اسمش رو بزاريد آدم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
http://www.gamersyde.com/leech_3094_en.html
اين تريلر رو بگيريد براي كنفرانس اينتل است حالا اگر كسي گرفته كه هيچي اگر نگرفتيد و مشتاق اين هستيد كه سيستم گردشي روز و شب در بازي گرد باد و فيزيك فوق العاده اش رو ببينيد ميتونيد اين تريلر كه 14 مگ رو دانلود كنيد البته لينك دانلود توي لينك 24 ساعتي است و عوض ميشه! حداقل اون زمان كه من گرفتم اينجوري بود پس اگر تونستيد با برنامه هايي نظير Flash Get دانلود كنيد كه اگر لينك عوض شد بتونيد لينك جديد رو توش وارد كنيد.:biggrin1:

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود ب همه
یه نگاه به اینها بندازید بد نیست:)

Best of E3 2005, Editor's Choice:
Arguably The Prettiest Game We Sae at E3 This Year

-Game Spy

Remedy Will Likely Have Another Winner on Their Hands
-IGN

I Saw ALAN WAKE at E3 and Literally Couldn't Find a Better-Looking Game at All
-Telefragged

ALAN WAKE Represents Everything That's Exciting About The Future of Video Games
-Infuze Magazine

The Effect in ALAN WAKE are Quite a Bit More Impressive Than What You're Used to.
-Gamespot

One of The Most Eye-Catching Games to Emerge Over E3
-eurogamer

کافیه یا باز بگم :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
بس کنین این بحثهای مسخره رو ! هی یکی میاد میگه بازی خوبه اون یکی میگه بده. وایسین دو تا گیم پلی ازش ببینین بعد نظرتون رو بدین نه روی هوا بگین به خاطر سبکش فلانه و ...
همه هم میدونن سابقه Remedy با ساختن دو نسخه از Max Payne عالی هست و فکر نکنم مایکروسافت پولش زیادی کرده باشه که امتیاز انتشار Alan Wake رو بیخودی بخره. هروقت اولین گیم پلی و اطلاعات کامل و درست و حسابی از بازی اومد با هم دعوا کنین نه الآن.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
یه چیزایی برای من عجیبه
چرا remedy از این بازی اطلاعات جدیدی تو نت نمیزاره؟
remedy اخرین تریلر یا اطلاعاتی که از این بازی داده کی بوده؟
اصلا چرا با این که shane kim گفته این بازی 2008 عرضه میشه ولی هیچ چیزی از این بازی رو نمی کنن؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شاید. فعلا هیجی از این بازی مشخص نیست من نمی دونم
دلیل این کارشون چی بوده
دليل كدوم كارشون؟
چون بازي بخش multi player نداره فكر نكنم تو حجم ايجاد بشه و راحت تو dvd9 جا ميشه:biggrin1:
از دو حالت خارج نيست! يا هرچي تا امروز گفتن كه فلان متر مكعب در بازي شبيه سازي شده! از اين حرفا خالي بنديه! كه اين مورد از عقل به دوره يا اين كه حسابي روي كمپاني هاي Sony رو با اين كارشون كم ميكنند:love:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
سلام خدمت دوستان

من مقاله های زیادی درباره Alan Wake خوندم خیلی زیاد تنها چیزی که تو این مقاله ها به

چشم میخوره فقط تعریف از بازی هست ما فقط عادت کردی که تا اسم Alen Wake میشنویم

بگیم اره این بهترین بازی هست که قراره بیاد فقط هم با دیدن چند تا عکس یا Demo از این
............................

قانون شماره 4) لطفا در هنگام مطرح کردن موضوع خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوع در انجمن ‌های نامتناسب با موضوعتان خودداری نمایید.
تاپیک شما ربطی به اخبار بازی های نداشت برای همین پستتون منتقل شد اینجا.
عکسی هم اگه میزارین به صورت thumbnail بزارین.

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
سلام خدمت دوستان

من مقاله های زیادی درباره Alan Wake خوندم خیلی زیاد تنها چیزی که تو این مقاله ها به

چشم میخوره فقط تعریف از بازی هست ما فقط عادت کردی که تا اسم Alen Wake میشنویم

بگیم اره این بهترین بازی هست که قراره بیاد فقط هم با دیدن چند تا عکس یا Demo از این

بازی!

ما خیلی از گرافیک بازی تعریف کردیم هی گفتیم گرافیکش تکه تا حالا تو هیچ بازی ندیدم و

از این جور حرف ها!

من به تازگی چند تا عکس از این بازی دیدم که نا امیدم کرد خیلی گرافیک بازی رو پایین نشون

میده

به این عکس نگاه کنید خیلی گرافیک بازی پایینه به دسته تعمیرکار و کاپوت و موتور ماشین و چرخ خودرو و در سفید پشت ماشین نگاه کنید

خیلی ضایع هست د فقط کافیه رو عکس زوم کنید

خودتون قضاوت کنید
[/RIGHT]

خوب اين عكسي كه شما گذاشتي نميدونم از كجا اوردي ولي درستش اين عكس زير هستش:
2wmg95j.jpg

فرق اين تو عكس:
1-در ********** AAبازي هستش و شفافيت و... بعد اين چند تا عكس زير رو ببين بعد بگو گرافيك بازي بده:)
اين لينك عكس ها رو هم ببين بعد بگو گرافيك بازي بده:
http://www.tothegame.com/screenshot.asp?id=4221

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
البته باید توجه داشته باشی Lions Gate جان این تعریف و تمجید های که از Alan Wake میشه رو 4 تا فن بوی مثل من نگفتن بلکه بهترین و معتبر ترین مجلات و سایتهای دنیا بعد از نمایش خصوصی این اثر، تفصیر خودشون منتقل کردن که بصورت جالبی همه گی هم عقیده بودن.
درضمن اون شاتی هم که شما داری بهش استناد میکنی مبنی بر " خیلی ضایع هست " به اوایل 2006 تعلق داره.

پ.ن. احتیاج به توضیح بیشتری داشتی بگو.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
به این عکس نگاه کنید خیلی گرافیک بازی پایینه به دسته تعمیرکار و کاپوت و موتور ماشین و چرخ خودرو و در سفید پشت ماشین نگاه کنید
همون طور فريدون جان گفتن اون تصوير جز اولين تصاوير منتشر شده در نمايشگاه X06 هست بازي اونموقع در مراحل اوليه ساخت بوده اگه تصاوير جديدتري كه بعدا منتشر شد رو ببنيد نظرتون عوض ميشه يا اون تريلر كنفرانس اينتل كه فيزيك بسيار عالي اين بازي رو با CPU هاي چهار هسته اينتل به نمايش در آوردند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر