Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان نمیدونم دیدد یا نه ولی آخر توی کردیت توی قسمت Voice Over Direction یه آقایی به نام نوید خوانساری رو نوشته ! :d
کسی اطلاعی چیزی داره یا نه ؟

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان نمیدونم دیدد یا نه ولی آخر توی کردیت توی قسمت Voice Over Direction یه آقایی به نام نوید خوانساری رو نوشته ! :d

این نوید خوانساری که تو همه بازی های این شرکت هست!! فکر می کنم تو مکس پین هم بود!

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
اینم گیهایی که نوید خوانساری توش نقش داشته !
نقش ایشون در در این گیمها کارگردانی بوده !

1. Grand Theft Auto: Vice City Storiesسال (2006)
  2. Grand Theft Auto: Liberty City Storiesسال (2005)
  3. Grand Theft Auto: San Andreas سال(2004)
  4. Max Payne 2: The Fall of Max Payne - A Film Noir Love Storyسال (2003)
  5. Grand Theft Auto: Vice City سال(2002)
  6. Grand Theft Auto 3 سال (2001)
  7. Max Payne سال(2001)
  8. منبع :www.imdb.com
ولی من تو این لیست alan wake رو ندیدم شما خودت دیدی ؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
یادمه شنیدم صدای یکی از تسخیر شده ها رو در می اورد!:d

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
یادمه شنیدم صدای یکی از تسخیر شده ها رو در می اورد!:d
فکر نمیکنم !
ولی توی اون آخر یکی توی بخش Special Thanks ها زده بود و برای استودوی مایکروسافت هم بود ! :d
یکی هم توی قسمت Voice Over Director !
شاید جاهای دیگه هم بود من حواسم نبوده ! :d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان اين دي ال سي جديد كه بياد با توجه به اينكه ماكرو گفته مجاني هستش - و با توجه به اينكه

شخص بنده نسخه كپي بازي رو تهيه كردم امكان خريد اين دي ال سي از بيرون و بازي كردن اون برام وجود داره ؟

لطفا يه نفر شفاف جواب بده !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
دوستان اين دي ال سي جديد كه بياد با توجه به اينكه ماكرو گفته مجاني هستش - و با توجه به اينكه

شخص بنده نسخه كپي بازي رو تهيه كردم امكان خريد اين دي ال سي از بيرون و بازي كردن اون برام وجود داره ؟

لطفا يه نفر شفاف جواب بده !
کی گفته مجانیه؟!
فقط برای اونهایی که Collector Edition بازی رو تهیه کردن مجانی است، نه برای همه! قیمتش هم 560MP است...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
کی گفته مجانیه؟!
فقط برای اونهایی که Collector Edition بازی رو تهیه کردن مجانی است، نه برای همه! قیمتش هم 560MP است...

با همه اينا كه گفتي - من يكم گيراييم ضعيفه ! بالاخره با توجه به اينكه من ديسك كپي تهيه كردم - امكانش هست مثلا از فروشگاهي اين دي ال سي رو بخرم و بازي كنم ؟!

به مجاني يا پولي بودن دي ال سي اصلا مهم نيست- ميخوام بدونم كساني كه نسخه كپي ديسك بازي رو خريدن اين امكان واسشون وجود داره كه بتونن اين دي ال سي رو بازي كنن ؟

ممنون.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
با همه اينا كه گفتي - من يكم گيراييم ضعيفه ! بالاخره با توجه به اينكه من ديسك كپي تهيه كردم - امكانش هست مثلا از فروشگاهي اين دي ال سي رو بخرم و بازي كنم ؟!

به مجاني يا پولي بودن دي ال سي اصلا مهم نيست- ميخوام بدونم كساني كه نسخه كپي ديسك بازي رو خريدن اين امكان واسشون وجود داره كه بتونن اين دي ال سي رو بازي كنن ؟

ممنون.
نه دیگه! DLC رو فقط میشه از Live خرید و دانلود کرد. برای خرید از Live هم باید Microsoft Point داشته باشی. حالا بعدا رو دیسک بیاد یا نه رو من نمیدونم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر