Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

sansiro

کاربر سایت
Jun 12, 2010
6
بازي فوق العاده اي بود ولي پاشنه اشيلش چهره ي كاركتراش بود نبود؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من همه ي وقتشونو گذاشته بودن رو داستان و گيم پلي ديگه كاري به گرافيك كاركترا نداشتن...
دشمناش بعد از 2 3 تا اپيزود عادي ميشدن ديگه ترسناك نبودن(تازه وقتي اون جك جونورارو ميكشتي محيط ترسناك ميشد)
ولي خوب بود ارزششو داشت.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بازي فوق العاده اي بود ولي پاشنه اشيلش چهره ي كاركتراش بود نبود؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من همه ي وقتشونو گذاشته بودن رو داستان و گيم پلي ديگه كاري به گرافيك كاركترا نداشتن...
دشمناش بعد از 2 3 تا اپيزود عادي ميشدن ديگه ترسناك نبودن(تازه وقتي اون جك جونورارو ميكشتي محيط ترسناك ميشد)
ولي خوب بود ارزششو داشت.
بله متاسفانه چهره کارکتر ها مشکلاتی داره که البته سازنده ها قول دادن با دادن یک DLC این مشکل رو رفع کنند..

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
منم بالاخره تونستم شاهکار Remedy رو تجربه کنم . البته فقط اپیزود 1 رو فعلا تموم کردم
واقعا بازی جذاب و گیراست . موقع بازی کاملا ترس رو تو وجودم حس میکنم . کلا با این جور بازی ها خیلی حال میکنم چون ترس رو از طریق بازی با افکار به شخص انتقال میده نه با استفاده از خوت و خشونت بالا !

گیم پلی جذاب , داستان گیرا , گرافیک خیره کننده و ....
به جرات میتونم بگم زیبا ترین گرافیک رو تو بازی های 360 الن ویک داره .
فقط چندتا سوال برام پیش اومد :
تو مرحله اول چرا صاحب پمپ بنزین دنبال الن میافته ؟ (فکر کنم اسمش Stucky بود )
کاغذ هایی که تو بازی پیدا میکنم در حقیقت داستان همون اپیزود رو روایت میکنن . درسته ؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
تو مرحله اول چرا صاحب پمپ بنزین دنبال الن میافته ؟ (فکر کنم اسمش Stucky بود )
کاغذ هایی که تو بازی پیدا میکنم در حقیقت داستان همون اپیزود رو روایت میکنن . درسته ؟
می خواست کلید ها رو بهشون بده! زیرنویس ها رو اگه فعال کنی، قشنگ می فهمی خودت!

دقیقا! اینکه کاغذها داستانِ همون اپیزود رو میگن یا شاملِ اپیزودهای بعدی هم میشه، درست یادم نیست! :D ولی فکر کنم بعضی هاشون هم بودن که نوشته هاشون مربوط به اپیزودهای بعد هم بود!

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
اپیزود 3 هم تموم!رفتم تو 4×
ترسناک و دلهره اور!
شما فکر کنم هر اپیزود که میخوای بری میای اینجا اعلام میکنی ؟؟ آره ؟؟
بابا بس کن دیگه !! که توی صفحه قبل هم داستان رو لو دادی که مدیران پاکش کردن !!

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
می خواست کلید ها رو بهشون بده! زیرنویس ها رو اگه فعال کنی، قشنگ می فهمی خودت!
اونجا رو که خودم متوجه شدم ! منظورم این بود که چرا stucky تبدیل به نیرو های تاریکی میشه و دنبال الن میافته .
اون پیره زنه که کلید کابین رو میده کیه ؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اونجا رو که خودم متوجه شدم ! منظورم این بود که چرا stucky تبدیل به نیرو های تاریکی میشه و دنبال الن میافته .
اون پیره زنه که کلید کابین رو میده کیه ؟
آها! فکر کردم اون قسمتی رو میگی که اَلِن با زنش میرن دنبالِ کلید (توی Dinner)! اشتباه شد! :biggrin1:
تبدیل به نیروی تاریکی شدن که دستِ خودِ فرد نیست! اگه تاریکی کسی رو احاطه کنه و اون فرد نتونه با نور از خودش دفاع کنه، ناخواه تبدیل به Taken میشه!
اون پیرزن رو جلوتر که بری خودت می فهمی! حالا منم برات توی یه اسپویلرِ دیگه می ذارم، اگه خواستی بخون، نخواستی خودت بازی رو تموم کن می فهمی! :D
همین پیرزن یه جورایی رییسِ Taken ها هست! :D دزدیده شدنِ زنِ اَلِن هم زیرِ سرِ خودشه!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها این بازیو می شه با خیال راحت جلو خونواده بازی کرد!؟ یه وقت به سبک Rock Star نباشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر