Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من هم همین مشکل رو داشتم دستگاه رو به Live وصل کردم و همون گزینه Update رو زدم بعد از 30 الی 35 دقیقه آپدیتش تموم شد و راحت دیگه بازی کردم من از اینجا چیزی رو انجام ندادم اکثر نوشته ها خیلی پیچیده هستند باید 1 روز وقت بگذاری پای نوشته ها بعد مخ آدم منفجر میشه :biggrin1:
خوب خودتو خسته نکن.راحت ترین کار اینه که بری بیرون,بگی آقا یه دیسک اکتیو می خوام.هزار تومن هم می شه.می زاریش تو دستگاه,بعد از چند ثانیه یه متنی را نشون می ده,حالا درش میاری وسی دی بازی را می زاری و بازی می کنی...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من Episode One رو تموم کردم ... واقعا زبونم قاصره در مورد این بازی بخوام صحبت کنم.
واقعا هنگ کردم دیشب.
هرچی اینجا مینویسم رو پاک میکنم چون نمیدونم چی باید گفت.

.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من Episode One رو تموم کردم ... واقعا زبونم قاصره در مورد این بازی بخوام صحبت کنم.
واقعا هنگ کردم دیشب.
هرچی اینجا مینویسم رو پاک میکنم چون نمیدونم چی باید گفت.

.
ایضا ...
آدم نمیدونه از کجای بازی تعریف کنه ... :praying:
فقط اینو بگم که داستان و روایت داستان تو این بازی خارق الهاده است یعنی فکر کنم یه همچین بازی رو از هیچ استدیو دیگه ای غیر از remedy نمیشه انتظار داشت که درست کنه.

edward67b

کاربر سایت
Jan 22, 2010
15
alan wake

بازی خیلی خوبی بود داستان بازی حرف نداشت گرافیکا صدا گذاریشم عالی بود ولی دو تا اشکال بزرگ داشت
یکیش این بود که بازی به شدت یک نواخت بود ( من که خیلی حوصلم سر رفت) :-"
دومیشم اینکه چطور ممکنه یه نفر وقتی شات گان می گیره دستش بترسه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ایضا ...
آدم نمیدونه از کجای بازی تعریف کنه ... :praying:
فقط اینو بگم که داستان و روایت داستان تو این بازی خارق الهاده است یعنی فکر کنم یه همچین بازی رو از هیچ استدیو دیگه ای غیر از remedy نمیشه انتظار داشت که درست کنه.

واقعا حس های کهنه Max Panye 1 رو تونست برام زنده کنه ... هر لحظه که بازی میکردم لبخند رو لبام بود.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
بازی خیلی خوبی بود داستان بازی حرف نداشت گرافیکا صدا گذاریشم عالی بود ولی دو تا اشکال بزرگ داشت
یکیش این بود که بازی به شدت یک نواخت بود ( من که خیلی حوصلم سر رفت) :-"

در مورد تكراري شدن بازي بايد بگم كه بستگي به سليقه ي بازيباز داره. و اينكه هيچوقت "به شدت" يكنواخت نميشه, هميشه بازي چيزايي تو آستين داره كه به شدت هيوقت بازي خسته كننده نميشه حالا شايد براي بعضيا كه از اين سبك خوششون نمياد و يا با مكانيزم اكشن بازي ارتباط برقرار نميكنن ويا به داستان بازي علاقه ي خاصي ندارن (يا اصلا داستان رو نميفهمن) مقداري بازي اونم در اپيزودهاي آخر تكراري بشه (كه البته نه براي همه) ولي براي من يكي حداقل حتي يه كمم تكراري و خسته كننده نشد كه هيچ تازه جذاب ترم شد.

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید

شما یه شاتگان بگیر 10-12 نفر که میخوان بهت حمله کنن وچیزی بندازن طرفت واستا ببینم می ترسی یا نه :eek:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اولین شات از DLC جدید بازی:

AlanWake_07_darkplace_720p_editFacebook.jpg

Gee...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ممنون مهدی الان دیدمش خواستم بذارم تو گذاشتی .

فقط خدا کنه یه 3 الی 4 ساعتی گیم پلی داشته باشه ! اینطوری خیلی حال گیری چند ماه چند ماه وایسیم واسه یک dlc .
ما را هم که بدجوری دلمونو برده این بازی !

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام
بچه ها این بازی واقعا فوق العاده بود من چون می خواستم داستان رو زود بفهمم و ببینم آخرش چی میشه 4-5 روزه تمومش کردم البته ناگفته نماند که بازی رو روی نرمال هم بازی کردم ایشالاه امتحانا که تموم شه رو نایتمر هم میرم
(گرافیک بالا و بار داستان قوی و کراکترهای عالی، منو یاد داستانهایی می انداخت که خودم می نویسم;)) اینا دقیقا همون چیزیهاین که از یه بازی میشه انتظار داشت ! من که عاشقش شدم :love:البته اپیزودهای آخر یه ذره بی مزه میشه
حرکات الن ویک هم کاملا شبیه مکس پین هستش اصلا شاید یکی از دلایلی که این بازی اینقدر طرفدار همین باشه!
راستی من یه سوال دارم این Manuspaper ها که در طول بازی پیداشون می کنم باید حتما رو مد نایتمر هم برم تا بتونم همشونو گیر بیارم؟

فکر می کنید برای تابستون هم بازی بیاد که بتونه با الن ویک رقابت کنه و اینقدر طرفدار داشته باشه؟(من بازی های تو این سبک رو خیلی دوست دارم)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
بچه ها این بازی واقعا فوق العاده بود من چون می خواستم داستان رو زود بفهمم و ببینم آخرش چی میشه 4-5 روزه تمومش کردم البته ناگفته نماند که بازی رو روی نرمال هم بازی کردم ایشالاه امتحانا که تموم شه رو نایتمر هم میرم
(گرافیک بالا و بار داستان قوی و کراکترهای عالی، منو یاد داستانهایی می انداخت که خودم می نویسم;)) اینا دقیقا همون چیزیهاین که از یه بازی میشه انتظار داشت ! من که عاشقش شدم :love:البته اپیزودهای آخر یه ذره بی مزه میشه
حرکات الن ویک هم کاملا شبیه مکس پین هستش اصلا شاید یکی از دلایلی که این بازی اینقدر طرفدار همین باشه!
راستی من یه سوال دارم این Manuspaper ها که در طول بازی پیداشون می کنم باید حتما رو مد نایتمر هم برم تا بتونم همشونو گیر بیارم؟

فکر می کنید برای تابستون هم بازی بیاد که بتونه با الن ویک رقابت کنه و اینقدر طرفدار داشته باشه؟(من بازی های تو این سبک رو خیلی دوست دارم)
حتما باید روی نایمیر بری تا همشو بگیری ...
من 103 تاشو گرفتم ...

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
4-5 روزه تمومش کردم
بیخیال تازه این همه اشتیاق داشتی 4-5 روزه رفتی
من در عرض کمتر از 3 روز تموم کردم و هر شب که بازی می کردم خدا خدا میکردم صبح نشه که دانشگاه دیرتر برم.
آخرشم امتحان درس ساختمان داده رو صفر شدم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر