Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
تو حالت nightmare تموم کنیم داستانش بیشتر میشه منظورم دموها هست آخه یک سری دمو رو مه توی یک دمویی از بازی دیدم رو من توی این بازی ندیدم

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
منم با وجود کار و بی وقتی فراوان تونستم بازی رو تموم کنم
بازی فوق لعاده زیبایی بود
داستانش که تا چند سال تو ذهنم میمونه فوق العاده زیبا و جذاب که هر ثانیه آدمو غافلگیر میکنه
گیم پلی جذاب و پر افت و خیز که واقعا به نوعی یک ادرنالین بود و همیشه بهت استرس وارد میکرد
گرافیک خیلی خوب بر خلاف نظر خیلی از دوستان به نظرم افکتهای طبیعت bright falls عالی کار شده بود
انیمیشن صورتها هم خوب بود و به نظرم تکرار نشدنی
موسیقی و صداگذاری رو که چیزی نمیگم به خصوص موسیقی پایان بازی از david bowie بزرگ و old gods of asgard که از وقتی شنیدم طرفدارشون شدم
من به این بازی 9.5 از 10 میدم

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
Second Alan Wake DLC titled 'The Writer'

9aa1dc.jpg

alanwakethewriter.jpg

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
مگه DLC اولیش اومد ؟؟ :biggrin1:
چه جوریه ؟ کی DLC اولیش میاد تا بگیریم چون رایگان هست حبفه اگه نگیریم ! :biggrin1:
دو ماه دیگه. اگه اشتباه نکنم July 27.
سوام جاش اشتباس ولی باید 100% گیمت اوریجینال باشه تا بتونی dlc رو بازی کنی؟
نه فکر نمیکنم ربطی به گیم داشته باشه! فقط از Live باید بخری و دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
داشتم بازی میکردم که:
DSC00003.JPG

(تصویر) تو یکی از اتاق های آسایشگاه، یک Xbox 360 به همراه بازیAlan Wake

آخرین ویرایش:

alexi-laiho

کاربر سایت
Mar 29, 2008
37
بازی وقتی تموم شد شوک بهم وارد شد !!!!! :cheesygri

یه بازی بدون یه مرحله یا به قول خودشون episode تو عراق ؟؟؟

مگه میشه ؟؟!!

اگه یه روزی شما بازی ساختین بزارین یه مرحله دسته کم

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یه تریلر میذارم یعنی 100 درصد ببینید گفتم 100% ! چون واقعا نمیدونم چرا ؟ نبینید خودتون ضرر کردید 10 ثانیه اول بازی همون صحنه فانوس به دست هست که در تریلر های قبل دیدید ولی بقیه .............؟؟!
http://www.youtube.com/watch?v=yxDae5YmGU0
این تریلر جدیدا در youtube لیک شده مربوط به x06 مایکروسافت سال 2006 هست ! الان تو فروم remedy داره دنبال میشه :
http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=4121
جالبه بدونید بازی روی 360 نمایش داده میشه بازی از سال 2006 به بعد افت گرافیک داشته ! صحنه برفی یا snow را در بازی میتونید ببینید که به احتمال قوی در اپیسود دوم بازی که قراره بیاد این مراحل برفی هست ! صحنه های برفی و باران همون صحنه هایی بودن که رمدی قول داده بود در بازی اصلی باشه ! ولی کجاست ؟ اما شک نکنید تو اپیسود های اینده که قرار بیاد اینا را میبینید . اینه که دارم یواش یواش به حرف eurogamer اعتقاد پیدا میکنم !
صحنه هایی میبینید که همگی خذف شدند !
برام واقعا یه علامت ؟هست که چرا اینطور شد !
جالبه بدونید اپیسود 3 بازی هم بنابه گفته kotaku تائید شده .
با دیدن این تریلر شک ندارم که این اپیسود از قبل اماده بودن یعنی شک ندارم و در اخرای عرضه بازی خذف شدند و قرار شده به صورت اپیسودوار عرضه کنند و کمی هم از لحاظ کیفی بالاترش ببرن . ولی به نظر من کار اشتباهی بوده alan wake براحتی میتونست با قرار دادن این اپیسود ها تو بازی اصلیش خیلی چیزها را عوض کنه .
از همه جالبتر افت گرافیکی این بازی نسبت به سال 2006 هست که تو تریلر به راحتی میبینید !

remedy یه اشتباه هایی کرد که باید نمیکرد هرچند که بازی به نظر من فوق العاده بود ولی به نظرم.....اشتباه بزرگی کردند .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پستم افتاد اخر تاپیک اینجا هم میزارم :

یه تریلر میذارم یعنی 100 درصد ببینید گفتم 100% ! چون واقعا نمیدونم چرا ؟ نبینید خودتون ضرر کردید 10 ثانیه اول بازی همون صحنه فانوس به دست هست که در تریلر های قبل دیدید ولی بقیه .............؟؟!
http://www.youtube.com/watch?v=yxDae5YmGU0
این تریلر جدیدا در youtube لیک شده مربوط به x06 مایکروسافت سال 2006 هست ! الان تو فروم remedy داره دنبال میشه :
http://forum.alanwake.com/showthread.php?t=4121
جالبه بدونید بازی روی 360 نمایش داده میشه بازی از سال 2006 به بعد افت گرافیک داشته ! صحنه برفی یا snow را در بازی میتونید ببینید که به احتمال قوی در اپیسود دوم بازی که قراره بیاد این مراحل برفی هست ! صحنه های برفی و باران همون صحنه هایی بودن که رمدی قول داده بود در بازی اصلی باشه ! ولی کجاست ؟ اما شک نکنید تو اپیسود های اینده که قرار بیاد اینا را میبینید . اینه که دارم یواش یواش به حرف eurogamer اعتقاد پیدا میکنم !
صحنه هایی میبینید که همگی حذف شدند !
برام واقعا یه علامت ؟هست که چرا اینطور شد !
جالبه بدونید اپیسود 3 بازی هم بنابه گفته kotaku تائید شده .
با دیدن این تریلر شک ندارم که این اپیسود از قبل اماده بودن یعنی شک ندارم و در اخرای عرضه بازی حذف شدند و قرار شده به صورت اپیسودوار عرضه کنند و کمی هم از لحاظ کیفی بالاترش ببرن . ولی به نظر من کار اشتباهی بوده alan wake براحتی میتونست با قرار دادن این اپیسود ها تو بازی اصلیش خیلی چیزها را عوض کنه .
از همه جالبتر افت گرافیکی این بازی نسبت به سال 2006 هست که تو تریلر به راحتی میبینید !

remedy یه اشتباه هایی کرد که باید نمیکرد هرچند که بازی به نظر من فوق العاده بود ولی به نظرم.....اشتباه بزرگی کردند .

چند وقت پیش شایعه شده بود که 6 تا DLC داره!

اره دیگه همین بازی اصلی قرار بود 12 اپیسود باشه !

این عکسه نیست که همراه با معرفی اپیسود 2 نشون داده شد که صفحه قبل دوستان گذاشتند تو تریلر بالایی که مربوط به 2006 هست این صحنه هست !! :
خب چرا بنظرت ؟!
9aa1dc.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر