Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یکی از بچه ها گفت رجین PAL بازی کنن عرضه شده
دیسکی که من دارم Free هستش
بازی کنیم ؟؟؟؟
دیگه دارم میمیرم اینقدر عکس دی وی دی شو میبینم
اصلا اين بازي عرضش جهاني بوده ! همه فردا ميتونن بازي كنن. شما هم وصل شو و بازي كن . با مسئوليت من :biggrin1:

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فردا مگه عرضه نمیشه ؟ یعنی امروز میشه بازی کرد ؟
مردیم از بس شماها تعریف کردین
آره راست ميگي من فكر كردم 17 ام عرضه ميشه ، نگو 18 ام ميشه ! دوستان فردا ، فردا بازي كنيد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
این هم عکس های گروه Poets of fall که آهنگ war از اونهاست.فکر کنم episode 4 بودش.
هم اپيزود 4 و هم 5 ! اما مال 4 خيلي قشنگه آهنگه : poet &muse .
دوستان اين هم من سرچ كردم مال CE هستش كه آهنگ هاي متن و بقيه آهنگ ها و چند تا عكس داره . 50مگ هم هستش . شامل 10 تا track هستش.

مجموعه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم همین الان تموم کردم ! میخوام نظرمو در باره ی بازی به تفکیک بگم !

در ضمن Voice Over Direction بازی نوید خوانساری بود ( میشناسینش دیگه !! )

داستان :

8 از 10

داستان بازی ابهام زیاد داره ، حل شدن تویست های داستان بازی هم بیشتر سوال جدید به وجود میاره ، شاید نباید خیلی به داستان قسمت اول اکتفا کرد چون اونجوری که سم لیک گفته میخواد سوال هایی رو در DLC و شاید قسمت بعدی جواب بده ! جالبه که این داستان بازی دقیقا مثل داستان یه سریال هست که تو سیزن اولش هرچی اپیزود های اولیه سوال به وجود میارن ، اپیزود هایی که در اخرهای سیزن یک میبینیم هم یه جواب های مبهمی میدن هم یه سری ابهامات برای سیزن بعدی به وجود میارن ! با این تفاوت که در Tv Series ها سیزن بعدی هم در کار هست ، اما در مورد ادامه ی AW ابهام وجود داره ! به طور کل میشه گفت داستان بازی راضی کننده بود ! شاید یه دلیل ابهام تو داستان و برخی اشفتگی ها این بود که ابتدا Remedy میخواست تو همین یه بازی کار رو تموم کنه و کلا Concept اولیه با این چیزی که الان ساختن یه فرق های عمده ای داره .

در ضمن استفاده از منیو اسکریپت ها و رادیو و TV برای گفتن داستان هم کمی کلیشه شده ، نظرِ من برخلاف نظر اریاست که این کار رو راه جالبی میدونست !

گیم پلی :

8.5 از 10

گیم پلی بازی خیلی عالیه البته تا اپیزود سوم یا چهارم ! چون بعدش شما احساس میکنید بازی وارد ورته ی تکرار میشه ! کلا نمیشه یه بازی رو با یه مکانیزم ساده پیش برد ، اونم بازیی که 5 سال در حال ساخت بوده ! به نظرم میشد تنوع گیم پلی رو بیشتر از اینی که هست کرد ؛ ولی با این حال نمیشه از جذابیت مکانیزم روشنایی و تاریکی و نمودش در گیم پلی رو انکار کرد ! بازی به زیبایی تاثیر نور رو تو تک تک لحظات بازی نشون میده !

استفاده از ماشین هم تنوع خوبی بود با اینکه کنترل ماشین خیلی عالی نبود ولی خوب بود ! استفاده از ژنراتور ها و مینی گیم اونها هنگامی که دشمن کنارت بود هیجان خوبی داشت . استفاده از پرنده ها هم تو گیم پلی هم نشون از تاثیر سم لیک از الفرد هیچکاک و پرنده هاش داره ! اینم برام جالب بود .

کلا گیم پلی ایده عالی از Alan Wake دیدم ، البته کمی هم مکانیزم اشنای Remedy توش مخلوط بود که کسی که مکس پین رو بازی کرده باشه با این مکانیزم اشنا هست !

گرافیک :

9 از 10

اول از همه باید بگم من محو طراحی اون طراح جنگل بازی شدم ! بازی از بهترین افکت های گرافیکی استفاده میکرد ولی من واقعا متعجب شدم چرا بازی رو 720P طراحی نکردن ! هرچند ما شرایط اونا رو نمیدونیم و نمیتونیم قضاوت کنیم ! من یه 2-3 باری Screen Tearing رو دیدم ولی زیاد برام مسئله ی مهمی نبود ! بیشتر از اون محو بودن یا تار بودن بازی تو ذوقم زد ! شاید این اثرات همون ترکیب ناموزون رزولوشن بازی بود !
نور پردازی بازی فوق العاده بود ! البته یه بازی که Concept اصلیش در مورد نبرد روشنایی و تاریکی هست باید هم اینچنین هنرمندانه نورپردازی شده باشه . طراحی ابجکت ها با اینکه عالی نبود ولی در حد خوب ارزیابی کردم !

طراحی کرکتر های بازی هم خوب بود البته نه همشون ! کیفیت چهره ها کمی عقب تر از زمان حال بود شاید برا یه عنوان اختصاصی کمی کم کاری شده بود ! موشن کپچر ها نسبتا خوب بود ، انیمیشن ها به نظرم خوب بود ، برخلاف برخی بازی های دیگه وقتی یه کرکتر از پله بالا و پایین میرفت زیاد دقت نمیشد بهش و Remedy خیلی این انیمیشن رو خوب در اورده .

در کل اگه برخی اشکالات تو گرافیک نبود میشد گفت حقش بود بهش نمره ی کامل بدیم و بگیم بهترین گرافیک این کنسول هست .

صدا گزاری و موزیک :

9 از 10

خب باید بگم واقعا صداگزاری و موزیک بازی لذت بخش بود ! افکت های صوتی که هنگام هجوم دشمن میشنیدیم عالی کار شده بود ! یا افکت هایی که موقع تنهایی Alan گذاشته شده بود و شبیه زجه بود هم خیلی جالب بود . موسیقی های بازی هم مثل سریال های جذاب تلوزیونی خیلی جالب و شنیدنی بود . کاری میکرد بعد از پایان هر اپیزود Skip نزنم و بشینم اهنگ ها رو گوش کنم .

Voice Actor الن و Barry هم بسیار عالی کار کرده بودند ! حالت صداهاشون خیلی به واقعی تر شدن بازی و نمود ترس یا احساساتشون در بازی کمک میکرد ! بازی در کل صداگزاری عالی داشت !

جذابیت :

9.5 از 10

بازی بدون شک جذاب ترین بازی برای من رو 360 بود . روایت سینمایی عالی ، گیم پلی عالی ، گرافیک فوق العاده و خیلی چیز های دیگه مثل موسیقی و اتمسفر گیرای بازی ، حس روانشناسانه ، ترس درونی بازی ، همه و همه باعث شد تا این بازی بهترین بازی من روی کنسول 360 باشه . البته باز هم همچین بازی عالیی از Remedy بعید نبود ! این شرکت قبلا هم یکی از بهترین بازی های تموم عمرم رو ساخته بود ! یه نوآر ِ تاریک ! این بار خواست نشون بده اگه بخواد میتونه باز هم یه شاهکار بسازه .

بازی با وام گرفتن سبک و سیاق روایی یه TV Show تونست به زیبایی هم بازی رو جذاب تر کنه هم اینکه داستانش رو سریال وار روایت کنه هم اینکه نشون بده بازی هم مثل فیلم و سریال ، هنر هست .

Overral Rate : 9.5 /10

مرسی Remedy .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آره راست ميگي من فكر كردم 17 ام عرضه ميشه ، نگو 18 ام ميشه ! دوستان فردا ، فردا بازي كنيد
دوست عزیز بازی 3-4 روزه عرضه شده و حتی عکس لانچ هم فریدون گذاشته!نگران نباشید.
کاری به تاریخ ریلیز نداشته باشید.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
گیم پلی بازی خیلی عالیه البته تا اپیزود سوم یا چهارم ! چون بعدش شما احساس میکنید بازی وارد ورته ی تکرار میشه ! کلا نمیشه یه بازی رو با یه مکانیزم ساده پیش برد ، اونم بازیی که 5 سال در حال ساخت بوده !
ایول با این قسمت شدیدا موافقم...

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
"ببخشید Remedy" یا "شرمنده Remedy" یا "متاسفم Remedy" یا "عذاب وجدان گرفتم Remedy"... .
Why ؟ = چطور مگه ؟

من که از اول هم فن AW بودم . خواب نما شدی پسر :biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,134
نام
محمد امین
میگم نیما حالا چرا با این همه تعریف به صدا گزاری 9 دادی..!؟

"ببخشید Remedy" یا "شرمنده Remedy" یا "متاسفم Remedy" یا "عذاب وجدان گرفتم Remedy"... .

روحت قرین رحمت الاهی با این پستی که دادی..:D واقعا باید احساس شرمندگی کرد

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074

Why ؟ = چطور مگه ؟

من که از اول هم فن AW بودم . خواب نما شدی پسر :biggrin1:
نکته ش در عمق مطلب نهفته بود که همه گرفتن الی خودت نیما جون. راستی تو رو با شخص دیگه اشتباه گرفتم. اون دوستمون vivandi یا همچین چیزی ست، عکس اواتار و امضاش لنگه خودته. اشتباه گرفتمت :D. درهرحال اون رو میگفتم.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من تازه بازی کردم ، فحش محش هم ندید عادت ندارم نسخه اصل بخرم ، رفتم اون ور میخرم! :D
کسی به اون Manuscript های Max Payne دقت کرده؟
یعنی الن ویک نویسنده داستان مکس پین بوده or what ! ؟ در کل میخوام بدونم تکلیف مکس پین 3 چی میشه

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
1708_553065.jpg

سلام همگی...
از اونجا که من خوره اینجور بازیام:biggrin1: مثل heavy rain ....alan wake و......... در نتیجه دنباله soundtrack هاش گشتم و گفتم شما هم شاید مثل من باشید در نتیجه اینجا لینک sound track های این بازیه فوق العاده رو میزارم دانلود کنید... در ضمن همینطور که داشتم میگشتم به یک سایت برخوردم که ی پسره یک آهنگ واسه alan wake خونده بود /...قشنگه.. دلم نیومد اونم نذارم...
چاکر همگی..
لینک اصلی sound rack ها: پسورد : mikkisays.net
http://hotfile.com/dl/43312012/24a5688/(Soundtrack)_VA_-_Alan_Wake_OST_(Limited_Edition)_-_2010_MP3_320_kbps_mikkisays.net.rar.html
لینک مستقیم rapidشده ی sound track ها:
http://s55.us.rapidbaz.com/get/_Oro...on)+-+2010,+MP3,+320+kbps+[mikkisays.net].rar
لینک تک آهنگ مورد علاقه من در بین همه آهنگ ها(پیشنهادم اینه که فقط این رو دانود کنید بقیه آهنگ ها واسه فن بازاست:biggrin1:):
http://www.4shared.com/audio/AdoMCoZI/08_-_The_Poet_and_The_Muse.html
لینک آهنگ همون پسر که گفتم:biggrin1::
http://www.4shared.com/audio/RLgSuS0a/Runing_From_The_Dark.html

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر