Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,786
این صفحه های گمشده داستان خیلی جالبن :book:
تو یکیش در مورد اره برقی نوشته بود تا یک ساعت همش می ترسیدم الانه که یکی با اره برقی بپره دو نصفم کنه،همش اره برقی رزیدنت اویل 4 تو ذهنم بود بالاخره این یارو با اره پیداش شد با اینکه در اون لحظه به ترسناکی اره اویل 4 نبود اما چیزی که توی اون صفحه خوندم در طول این یک ساعت آرامش رو ازم گرفته بود.:bash:
واقعا سبک روایت داستان بازی شاهکاره :excited:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
یه سوال
منظور از این جمله اکه الن اخر بازی گفت چی بود؟

It's not a LAKE it is an OCEAN
معنی این جمله این میشه که این یه دریاچه نیست بلکه یه اقیانوسه.
آلن داره به ماجرایی که توش گرفتار شده اشاره میکنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
بچه ها بازی به صورت رسمی عرضه شد ؟
من دو هفته هست بازی رو گرفتم منتظرم عرضه شه بعد بازی کنم به خاطر لایو

جواب بدین ما هم چشم انتظار لایوم

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
niiice

تنها بازی بود که حس بازی های قدیم رو 2باره واسم زنده کرد.خیلی بازی های قشنگ تو این نسل اومد و رفت ولی این بازی واقعآ موندگار هست .اگه این ریمدی نبود واقعآ من یکی که دیگه داشتم دلزده میشدم از این سبک تکراری بازی ها. امتیاز 9.5 از 10 .درسته اشکالاتی داره ولی مهم برای من لذت بی نظیر این بازی هست که به شخصه از هیچ بازی انقدر لذت نبرده بودم.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اقا اينك اهنگ هاي پاياني رو بزاريد.اگه نميشه يكي بگه چطوري ميشه از روش record كرد؟اصلا ميشه يا نميشه؟خيلي اهنگاش خواستار داره.اگه ميشه يكي اقدام كنه.
ممنون

Task Force 141

کاربر سایت
Apr 29, 2010
6
من تازه 360 گرفتم و تنها بازیی که تاکنون رفتم و از لحاظ گرافیکی چیزی از PC کم نداشته همین بوده! واقعا خیلی کارش درسته.
یک سوال off topic از کسایی که ریویوهای gametrailers رو دیدن دارم و اونم اینه که چرا ریزوله بازیهای 360 توی ریویوها بیشتره؟

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
بچه ها بازی به صورت رسمی عرضه شد ؟
من دو هفته هست بازی رو گرفتم منتظرم عرضه شه بعد بازی کنم به خاطر لایو
بستگی داره اگه دستگات رجین پال هست اره منتشر شده اما اگر ntsc uc هست باید تا پسفردا هم صبر کنی

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خبرش را گذاشتند ولی یه بارم اینجا میگم . این DLC که قراره بیاد کاملا رایگان هست و جالبش اینه که گفتند یک بازی کاملا جدا از خط داستانی بازی اصلی هست و کلا یه بازی جدید به حساب میاد و قراره july 27 عرضه بشه .
اسم DLC هم The Signal نام گذاری شده حالا این DLC چند ساعت گیم پلی داره هنوز چیزی نگفتن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر