Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان من آهنگای پایانی اپیزود 4 و 5 رو می خوام! لطف کنه یکی لینک بده.

ضمنا این رمانی که بازی از روش اقتباس شده الان میشه تو ایران هم تهیه کرد؟!؟!؟

اپیزود 5 و 6 فیلمش کی می خواد بیاد؟!؟! اینا مگه قرار نبود Prequel باشن؟؟

آخرین ویرایش:

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم....
به به.... به به!!!!!!
می بینم که بالاخره بچه ها سیستم مبارزه رو یاد گرفتن...خوب خدا رو شکر :cheesygri
عکسای رونمایی بازی رو دیدم...چه دل خرسندی دارن اینا !!
بابا ملت منتظر AW2 هستن....
دیگه aw رو ببوسید و بزارید کنار که کن سه روزه شروع شده....
آقا این آواتاره ما جشنواره امسالو به آتیش میکشه.... حالا ببین من کی گفتم....:cool:
از چیزی که درون تاریکیست نترس...از خود تاریکی بترس !!!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام علیکم....
به به.... به به!!!!!!
می بینم که بالاخره بچه ها سیستم مبارزه رو یاد گرفتن...خوب خدا رو شکر :cheesygri
عکسای رونمایی بازی رو دیدم...چه دل خرسندی دارن اینا !!
بابا ملت منتظر AW2 هستن....
دیگه aw رو ببوسید و بزارید کنار که کن سه روزه شروع شده....
آقا این آواتاره ما جشنواره امسالو به آتیش میکشه.... حالا ببین من کی گفتم....:cool:
از چیزی که درون تاریکیست نترس...از خود تاریکی بترس !!!
واقعا ربطه جشنواره به تاپیک ALAN WAKE چیه؟خواهشا پسته بی ربط ندید!

-----------
ما که بازی برامون با 2 ماه تاخیر عرضه میشه:D فعلا انگشت به دهن موندیم..............

فری چه پسته خفنی دادی- واقعا ادم اشتیاق رو میبینه حال میکنه!یاده عرضه HALO افتادم:D

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
منم بازی رو تمام کردم ! فقط بگم که عالی بود ! این بازی چند ending داره ؟ و اینکه چرا بازی تموم شد هیچی نداد ؟؟؟؟ مثلا اصلحه بینهایت :p یا چراغ قوه غوی تر ؟:p

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
بازی در اینکه عالی بود هیچ حرفی نیست اما یک سری مشکلات داره که دلیل پایین اومدن امتیازاتش همینها هست و گرنه این بازی رو بدی دست یک گیمر عاشق بازی اصلا متوجه اینها نمیشه

1- این بریدگی های تصویر اکثر تو روز و بیشتر موقعی که با ماشین رانندگیمیکنی دیده میشه به طوری که وقتی که از دور نگاه مکنی و میخواد تصویر لود بشه این بردگی وجود داره تو شب و محیط های بسته هم اصلا من ندیدم..
2- این درها خیلی جالبه از هر دو طرف باز میشه..
3- تو بازی چیزی به اسم MELE نداریم و همچنین نمیتونیم از اسلحه سرد استفاده کنیم در حالی که اسلحه سرد خیل میتونست به گیم پلی بازی کمک کنه
4- حضور دشمن ها تابلوهست و خیلی راحت متوجه میشیکه دشمن ها یا اومدن سراغت یا میخوان بیان
به طوری که مثلا وقتی یک محیطی رو میبینی که دو تا کپسول توش هست یعنی 100 درصد دشمن میاد با صدا هم بهت علامت میده که اومدن.. این موضوع جالب نیست و بازی رو از حالت ترسناک به حالت هجان آور میبره که برای آلن خوب نیست.

ولی با این وجود این بازی بهترین بازی هست که بعد از GEOW بر روی XBOX 360 بازی کردم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان من آهنگای پایانی اپیزود 4 و 5 رو می خوام! لطف کنه یکی لینک بده.

ضمنا این رمانی که بازی از روش اقتباس شده الان میشه تو ایران هم تهیه کرد؟!؟!؟

اپیزود 5 و 6 فیلمش کی می خواد بیاد؟!؟! اینا مگه قرار نبود Prequel باشن؟؟
میتونی با ایمیج گرفتن و استخراج آنها با Bink Video ببینیشون. (گوش بدی) همه کات سین ها اونجا هستن.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
3- تو بازی چیزی به اسم MELE نداریم و همچنین نمیتونیم از اسلحه سرد استفاده کنیم در حالی که اسلحه سرد خیل میتونست به گیم پلی بازی کمک کنه
فقط در این مورد یک چیزی بگم.
الن یک نویسنده هست نه یک سرباز که چاقو بدن دستش!
شما اگر هم دقت میکنی به Taken ها برخورد کنی پرت میشی اون ور و از جونت کم میشه و امکان اینکه از نزدیک بهشون ضربه بزنی نیست.تمام اشیایی که تاریکی رفته توی وجودشون هم همنیطوره و نمیشه بهشون خیلی نزدیک شد.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من که از گیم پلی بازی هنوز خسته نشدم ولی از ترس و استرس خسته شدم ...!
شاهکار به معنی واقعی ...!
منم بعد از گیرز! دومین بازی بوده که خیلی داره بهم حال میده ... فقط ضد حالش زبان بدردنخورماست که تا اینجا به زور دیکشنری و ... یک چیزایی دستگیرم شده !
حالا یک سوال :
الان برم لایو مشکلی برام پیش میاد ؟!

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
منم بازی رو تموم کردم یکی از قشنگ ترین بازی های عمرم بود هنوز تک تک صحنه های بازی تو زهنمه!
بی صبرانه منتظر اولین dlc بازی هستم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
بالاخره بعد از کلی طول دادن، تموم شد.

فقط در همین حد بگم، که بهترین بازی X360 در کنار Mass Effect 2 بود. تنها ایراد بازی بعضی انیمیشن ها بودند.
گیم پلی هم به نظر من اصلا تکراری نشد. جو بازی بی نظیر بود. در کل تمام انتظاراتم رو برآورده کرد و در بعضی قسمتها بالاتر هم بود.

9.5/10

درسته امتیازهای فوق العاده بالایی نگرفت، ولی فرق بازیهای Remedy با بازیهای دیگه اینه که تو خاطره آدم میمونه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر