Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کسی میدونه اسم Main theme Soundtrack بازی چی هست؟ منظورم همون آهنگ که برای اولین بار وقتی Bright Falls در بازی معرفی میشه پخش میشه و تو بعضی از تریلرهای این بازی هم وجود داشت و باز هم وقتی در ابتدای بازی بروی لنج در حال رفتن به Bright Falls هستیم به یک صورت دیگه بصورت Background پخش میشه ؟
مرسی
اون قسمتش که از روی کشتی رد میشه رو میگی؟
من از دیسکش ایمیج گرفتم و با نرم افزار wx360 از قسمت movies, کات سین ها رو استخراج کردم. توی یکی از اونها (همون صحنه برایت فالز) فقط آهنگش هست.من با Bink Video (تو اینترنت به راحتی یافت میشه) فیلماشو نگاه میکنم. اکثر کات سین ها و آهنگ ها هم اونجا هستند. مثلا آهنگ پایان اپیزود اول رو تا به حال نگاه کردم خیلی راحت میشه ضبطش کرد. فقط یه مشکلی داره که اونم اولاش هست. اونم خطر اسپویل.
ولی راستش منم کاملش اون تم موزیک رو میخوام.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
فرخ به نظرت اگه remedy یک مقدار 4XAA رو کاهش میداد و به جاش مقداری رزولوشن رو افزایش میداد بهتر نبود؟:confused:

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
بابا این Alan Wake رو باید بازی کنین تا متوجه بشین چقدر عالیه نه فقط از روی 4 تا امتیاز نظر بدین.حالا چون یکمی این امتیازا پایین بوده میگن این بازی خوب نیست و به درد نمی خوره و این حرفا.بشینین بازی کنین حالشو ببرین حالا حالاها بازی به این زیبایی گیرتون نمیاد:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
یعنی عمرا بفهمی این بازی رزولیشن پایینه هرکی ندونه میگه داره رویه 1080p اجرا میشه

ولی هرچی فکر میکنم خیلی شبیح MAX هست مخصوصا جو بازی و مواقعی که با خودش حرف میزنه.. :biggrin1: استیل راه رفتن و پرشش هم که کپه MAX هست.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
بازی های امثال ALAN WAKE هر چند سال یک بار میان و می درخشن. غنیمتی هست که ارزش چند بار بازی کردنو داره
و همچنی شروع یه تریلوژی .!!!
کیه که alan 1 رو بازی کنه منتظر 2 نباشه .
این یعنی بازم یه بازی orginal قراره برای چند سال مارو از کار و زندگی بندازه .
خدا به داد ما ، زمان ، پولامون و دنیای بازی ها برسه :sick:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
فرخ به نظرت اگه remedy یک مقدار 4XAA رو کاهش میداد و به جاش مقداری رزولوشن رو افزایش میداد بهتر نبود؟:confused:
از اونجائی REMEDY از ALPHA TO COVERAGE برای foliage و grassو vegitation استفاده کرد برای از بین بردن alising اون ها حتما حتما نیاز به مقدار زیادی AA داشتن ودلیل اصلی کم شدن رزولوشن به همین خاطر بوده

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
من اصلا شکستگی تصویر ندارم ریختم بازی رو روی هارد الیت بعد با کابل اچ دی ام آی اصلا شکست :love:تصویر ندارم
بازی وافعا خوبه توی این دوره زمونه کمبود بازی درست و درمون

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
شما هنوز دعوا سر گرافیک دارید ؟
حوصله ای دارید ها :biggrin1:
بازی تو محیط های باز گرافیک خیره کننده ای داره. ولی تو محیط های Indoor گرافیک جالبی نداره.
والا کیا بین علما گیم اختلاف پیش اومده !:biggrin1:

جدا حیف نیست 120 صفحه جلو اومدیم همش حرف گرافیک ! این بازی فقط گرافیک داره ؟!

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
منم تموم کردم.بازی در کل خوب بود ولی هیجان و ترس اونچنانی که میگفتند نداشت.اکشن بازی هم یکنواخت و خیلی کم بود.بعضی از قسمتهای بازی هم که حذف شده بود مثل همون قسمتی که آلن با راستی تو یک پمپ بنزین ملاقات میکنه و راستی خون آلود روی زمین افتاده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
منم تموم کردم.بازی در کل خوب بود ولی هیجان و ترس اونچنانی که میگفتند نداشت.اکشن بازی هم یکنواخت و خیلی کم بود.بعضی از قسمتهای بازی هم که حذف شده بود مثل همون قسمتی که آلن با راستی تو یک پمپ بنزین ملاقات میکنه و راستی خون آلود روی زمین افتاده
حذف نشده.اونها مربوط به dlc هاش میشن.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم تموم کردم.بازی در کل خوب بود ولی هیجان و ترس اونچنانی که میگفتند نداشت.اکشن بازی هم یکنواخت و خیلی کم بود.
بعضی از قسمتهای بازی هم که حذف شده بود مثل همون قسمتی که آلن با راستی تو یک پمپ بنزین ملاقات میکنه و راستی خون آلود روی زمین افتاده
اولا که یه تیکه از داستان رو اسپویل کردی. دوما اونجا که گفتی چی حذف شده؟
حذف نشده.اونها مربوط به dlc هاش میشن.
همینجوری میگی یا منبعی چیزی داری؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
اون قسمت Rusty تو پمپ بنزین که بود! فقط دقیقا مثل تریلرها نبود، یه کم فرق داشت! فکر میکنم Remedy از قصد اون تریلرها رو متفاوت ساخته بود تا بعدا کسی بازی کرد، براش اسپویل نشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دقیقا منم میخواستم اینو بگم حداقل نصف تریلر هایی که از شب دیده بودم تو بازی اصلی نبود مخصوصا اون قسمتی که سوار تراموا میشه بعد میره داخل خونه لودر بهش حمله میکنه اینا اصلا نبود کلا خیلی چیزها که دیده بودم نبود .
از این به بعد یادتون باشه هر تریلری اومد در سری بعدی این بازی سریع نگاه کنید چون هیچ گونه اسپویلی نخواهد بود :biggrin1:
----------------------------------------
من یه چیزهایی حدس میزنم در مورد این بازی و dlc هاش ولی مطمئن نیستم و نمیگم چون ممکنه بعضی ها بی جنبه بازی در ارن حالا اگه پایه بودید میگم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر