Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یادمه تو بازی RE5 هم این قضیه پارگی تصویر بودش...
ولی وقتی رزولیشن رو از تو داشبورد تغییر میدادیم مشکل حل میشد..
شما هم یه امتحانی کنید ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یادمه تو بازی RE5 هم این قضیه پارگی تصویر بودش...
ولی وقتی رزولیشن رو از تو داشبورد تغییر میدادیم مشکل حل میشد..
شما هم یه امتحانی کنید ...

اگه به همین راحتی ها که شما میگی بود اونوقت این مشکل این همه سر و صدا نمیکرد .

من خودم با کابل hdmi روی مانیتو 1080p دارم بازی میکنم . متاسفانه این مشکل را من دارم و حتی بعضا زیاد . بعضی وقتی میتونم بگم صفحه 5 تیکه میشه ! ولی ریز هستند که باید دقت کنی ولی من متوجهشون هستم مخصوصا تو اپیسود 3 که داخل خونه بودم خیلی زیاد برام پیش اومد ولی کاها هم هست که این مشکل نیست .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
اگه به همین راحتی ها که شما میگی بود اونوقت این مشکل این همه سر و صدا نمیکرد .

من خودم با کابل hdmi روی مانیتو 1080p دارم بازی میکنم . متاسفانه این مشکل را من دارم و حتی بعضا زیاد . بعضی وقتی میتونم بگم صفحه 5 تیکه میشه ! ولی ریز هستند که باید دقت کنی ولی من متوجهشون هستم مخصوصا تو اپیسود 3 که داخل خونه بودم خیلی زیاد برام پیش اومد ولی کاها هم هست که این مشکل نیست .

اتفاقا من تو یه نقد از همین بازی خوندم که وقتی رزولیشن رو روی 1080i بذاری مشکل
پارگی از بین میره!
حالا یه امتحانی بکنید.. ضرر که نداره .. رو رزولیشن ها و حالت های مختلف بذارید
شاید فرجی حاصل شد:biggrin1:
من خودم به بازی دسترسی ندارم که امتحان کنم :-"
نکته ی جالب اینه که بعضی از بچه ها اصلا با این مشکل مواجه نشدن :-"
به همین دلیل میگم احتمالش هست که درست بشه... :love:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من بازی رو دیروز خریدم. با خودم عهد بسته بودم بازیش نکنم ولی طاقت نیاوردم و نیم ساعتی بازیش کردم. میتونم بگم عالیه فقط این انیمیشن دویدن الن یکم مسخرست به نظرم. حالا هم گذاشتم اون ور تا دو سه روز دیگه بازی کنم. چون قراره یه LCD TV بگیرم تا چند روز میخوام رو اون ادامه بدم.

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سام علیک...
پنج اپیزودشو بازی کردم.
هنوز گیج اپیزوده چهارم :confused: ...
دستام به قلم نمی ره...سیاهی ها دارن بهم نزدیک میشن... خدا این خوابه یا واقعیت...
خوب لامپا روشن شدن و همه چی به حالت عادی برگشت...:cheesygri
الان فهمیدم چرا remedy اینو open world نکرده...
اگه این بازی دنیای باز میشد درب تمام استودیو های بازی سازی رو باید گل میگرفتن !!!
خوب میبنم همه منتظرین که قضیه سایلنت هیلو بگم :cheesygri
اگه خاطرات شکسته (عجب اسمی) آخرین بازی از سری sh رو بازی کرده باشید به شباهت فوق العاده زیادش با aw پی بردین.بازی با نور و تاریکی...چراغ قوه...منورها...دشمنایی که از نور می ترسند و ....
اگه خاطرات شکسته رو با wii بازی کرده باشید یه تجربه بی نظیره.
قطعا remedy یه نیم نگا که چه عرض کنم یه نگاه تمام قد به خاطرات شکسته داشته...
ولی اون نکته اساسیه که گفتم عجیبه اینه که سازنده های خاطرات شکسته سیستم مبارزه رو به کلی حذف کردن...بله درست شنیدین سیستم مبارزه ای در کار نیست !!
شما فقط میتونی از دست دشمن فرار کنی...اوج ترس تو این بازیه...
همین aw با این سیستم مبارزه خفن ببین چقدر بهش ایراد گرفتن...حالا خودتون حساب کنین بازی خاطرات شکسته چه گیم پلی داره که شما رو تا آخر بازی نگه میداره...
آقا سیستم اخطارا اینجا چه جوریه..و 5تا اخطار بازی بعد محروم میشی یا دو اخطار!!!
aw سرآغازه یه شاهکاره :cheesygri

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بلاخره بازی دست ما هم رسید. یک اپیزود رو تموم کردم. تنها چیزی که میتونم بگم اینه: فوق العاده
با رزولیشن 1080i دارم بازی می کنم و مشکل پارگی تصویر تا الان ندیدم. واقعا شاهکاری زیبا از Remedy.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,807
نام
وحید
به نظرم این بازی بسیار عالی بود و بسار خوب روش کار کردن البته بی عیب هم نبود ولی کلا همون نمره 8.5 تا 9 کفایتش میکنه انتظارت من رو براورده کرد دمشون گرم

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
از بازی TEEN بعید بود اینقدر ترسناک و تائیر گذار باشه!
دوتان اونجایی که می خواییم برسیم به ایستگاه گاز و بعد یه موتوری رو روشن می کنیم که بالا سرمون یه چراغ روشن میشه!
وقتی از زیر نور میام بیرون دشمنا میان وقتی میرم زیر نور محو میشن!
چیکار کنم من اینجا رو!
می خوام فرار کنم اما الن خسته میشه و اینا هم خیلی زیادن و ماشاالله تو بازی تیر نبود سنگین تر بود!یه خشاب 12 تایی میده و 4 تا دشمن که هر کدوم 10 تا تیر می خوان!
اونجا رو چی کار کنم من؟
راه دیگه برای کشتن دشمن ها نیست؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
کسی میدونه اسم Main theme Soundtrack بازی چی هست؟ منظورم همون آهنگ که برای اولین بار وقتی Bright Falls در بازی معرفی میشه پخش میشه و تو بعضی از تریلرهای این بازی هم وجود داشت و باز هم وقتی در ابتدای بازی بروی لنج در حال رفتن به Bright Falls هستیم به یک صورت دیگه بصورت Background پخش میشه ؟
باید کار خود Composer بازی یعنی Petri Alonko باشه ولی اگه هر کی تونست این آهنگ بسیار زیبا رو گیر بیاره ممنون میشم اینجا اسمش یا خود آهنگ رو بزاره .
مرسی
تو همون منوی بازی برو قسمت extras بعد soundtrack . همه ی OST ها و LST ها اونجا هستن. ببین کدومه بعد بیا تو نت سرچ کن دانلودش کن!
--------------------------
OST های بازی فوق العاده ان، آهنگای لایسنس شده از اونام بهترن! مثلا haunted از poe که آخر اپیزود 2 پخش شد! من خیلی جاها توی بازی چند دقیقه بدون هیچ کاری می ایستم آهنگای رادیو رو گوش میکنم...
من هنوز همون 3 اپیزود رو بازی کردم

چیکار کنم من اینجا رو!
می خوام فرار کنم اما الن خسته میشه و اینا هم خیلی زیادن و ماشاالله تو بازی تیر نبود سنگین تر بود!یه خشاب 12 تایی میده و 4 تا دشمن که هر کدوم 10 تا تیر می خوان!
اونجا رو چی کار کنم من؟
راه دیگه برای کشتن دشمن ها نیست؟
آقا بگو کدوم اپیزوده؟ اگه 3 تای اول باشه اسپویلر تگ رو میخونم جواب میدم
از بازی TEEN بعید بود اینقدر ترسناک و تائیر گذار باشه!
به نظر من بازی خیلی ترسناک نیست، تعلیق خیلی عجیبی داره
در ضمن T به خاطر نبود blood & gore & nudity و... هست. و اینکه بازی رو درجه ی نرمال، آسونه

آخرین ویرایش:

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
سام علیک...
پنج اپیزودشو بازی کردم.
هنوز گیج اپیزوده چهارم :confused: ...
دستام به قلم نمی ره...سیاهی ها دارن بهم نزدیک میشن... خدا این خوابه یا واقعیت...
خوب لامپا روشن شدن و همه چی به حالت عادی برگشت...:cheesygri
الان فهمیدم چرا remedy اینو open world نکرده...
اگه این بازی دنیای باز میشد درب تمام استودیو های بازی سازی رو باید گل میگرفتن !!!
خوب میبنم همه منتظرین که قضیه سایلنت هیلو بگم :cheesygri
اگه خاطرات شکسته (عجب اسمی) آخرین بازی از سری sh رو بازی کرده باشید به شباهت فوق العاده زیادش با aw پی بردین.بازی با نور و تاریکی...چراغ قوه...منورها...دشمنایی که از نور می ترسند و ....
اگه خاطرات شکسته رو با wii بازی کرده باشید یه تجربه بی نظیره.
قطعا remedy یه نیم نگا که چه عرض کنم یه نگاه تمام قد به خاطرات شکسته داشته...
ولی اون نکته اساسیه که گفتم عجیبه اینه که سازنده های خاطرات شکسته سیستم مبارزه رو به کلی حذف کردن...بله درست شنیدین سیستم مبارزه ای در کار نیست !!
شما فقط میتونی از دست دشمن فرار کنی...اوج ترس تو این بازیه...
همین aw با این سیستم مبارزه خفن ببین چقدر بهش ایراد گرفتن...حالا خودتون حساب کنین بازی خاطرات شکسته چه گیم پلی داره که شما رو تا آخر بازی نگه میداره...
آقا سیستم اخطارا اینجا چه جوریه..و 5تا اخطار بازی بعد محروم میشی یا دو اخطار!!!
aw سرآغازه یه شاهکاره :cheesygri
تایید میشه.
من همزمان دارم هم آلن ویک رو بازی می کنم و هم خاطرات شکسته رو.ازبابت نورپردازی هردو خوب عمل کردن ولی آلن ویک بهتر از خاطرات شکسته است.
در مورد داستان هم من چون Listening ام زیاد خوب نیست چیز زیادی از داستان آلن ویک نمی فهمم و فقط اون کاغذهای پراکنده رو می خونم ولی از داستان خاطرات شکسته بخاطر زیر نویسش راحت اطلاع پیدا کردم.خاطرات شکسته نوآوری های بیشتری نسبت به آلن ویک داره.حداقل در زمینه حل معما ولی آلن ویک هم خوب کار کرده و نمیشه بهش ایرادی گرفت.به نظر من عمق داستان خاطرات شکسته خیلی بیشتر از آلن ویک هست.توی آلن ویک اصلاً حسی به نام ناامیدی وجود نداره و نور همیشه مثل روزنه امید توی بازی وجود داره(البته واقعاً بازی برای من که دارم روی حالت NightMare میرم مرگبار هستش)ولی توی سایلنت هیل روشن کردن چراغ قوه یعنی دیده شدن توسط دشمنان و آغاز بدبختی.توی سایلنت هیل شما هیچ راهی برای شکست دادن دشمنانتون ندارید همونطور که برای گناهانتون هیچ دلیل موجهی ندارید ولی در واقعیت هم میشه با کابوس مبارزه کرد و آلن ویک به این جمله رنگ واقعیت بخشیده که این خیلی جالبه.
درکل هردو بازی های شاخی هستن.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
آره سه تای اوله!!
هونی که از اونجایی شروع میشه که الن افتاده تو دره!!
خب اونا نمیتونن زیر نور بیان دیگه! به خاطر همین محو میشن.
مشکل شما اینه که نمیدونی چطور باید از بین ببریشون. ببین وقتی نور میندازی باید خیلی سریع بهشون شلیک کنی. البته اونا دستشون رو میگیرن جلو صورتشون و اونموقع شلیک کردن فایده نداره و به قول خودت 10 تا تیر میخواد تا از بین برن. بهترین کار اینه. شما سعی کن زیاد حرکت کنی(بخصوص عقب عقب)بعد بزار یکیشون بهت نزدیک بشه. وقتی فاصله اش باهات خیلی کم شد و میخواست حمله کنه سریع نور رو بنداز رو صورتش (LT) و همزمان هم شلیک کن(RT). اگه درست قبل از اینکه دستشون رو جلوی صورتشون بگیرن شلیک کنی با یکی دو تا تیر نابود میشن! فرار کردن هم خیلی آسونه! سعی کن در بری و هر چند لحظه یه بار نور رو بنداز تو صورتشون! اگر هم بهت نزدیک شدن باید جاخالی بدی(LB). البته میتونی همشونو نابود کنی. از بقیه ی تجهیزاتش هم استفاده کن. (بمب نوری و منور و...) (RB) سعی کردم خیلی ساده توضیح بدم.

در مورد داستان هم من چون Listening ام زیاد خوب نیست چیز زیادی از داستان آلن ویک نمی فهمم و فقط اون کاغذهای پراکنده رو می خونم
خب زیرنویس ها رو برای همین گذاشتن دیگه!

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من تا الان 1.5 اپیزود بازی کردم کلی باهاش حال کردم ولی نمیدونم چرا بعضی از دوستان از گرافیک بازی ایراد میگرن !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
اتفاقا من تو یه نقد از همین بازی خوندم که وقتی رزولیشن رو روی 1080i بذاری مشکل
پارگی از بین میره!
حالا یه امتحانی بکنید.. ضرر که نداره .. رو رزولیشن ها و حالت های مختلف بذارید
شاید فرجی حاصل شد:biggrin1:
من خودم به بازی دسترسی ندارم که امتحان کنم :-"
نکته ی جالب اینه که بعضی از بچه ها اصلا با این مشکل مواجه نشدن :-"
به همین دلیل میگم احتمالش هست که درست بشه... :love:

هیچ فرقی نداره ، من امتحان کردم ، بعضی جاها اصلا وجود نداره بعضی جاها زیاده ... به نوع حرکت دادن دوربین و کرکتر هم بستگی داره ... فهمیدنش هم اگه شخصی حساس نباشه و یا بی دقت باشه ممکنه اصلا نفهمه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر