Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
میتونم بگم خداااااااااااااااااااست این بازی .از هر نظر که بگی یه شاهکاره به تمام معناست.داستانش که خفن قشنگه گرافیکشم که چیزی نگم بهتره:love:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اپيزود 5 هستم واقعا نميتونم بيام چيزي نگم ! بازي بس خفن ساخته شده چيزي انتظار داشتم ولي در اين حد !
فقط به قول آريا بعد از عرضه رسمي بازي بحث هاي بسيار زيادي در فروم ها به خاطر امتيازات خواهد شد !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
يه زحمت به خودتون ميداديد 3صفحه قبل رو بازديد ميكرديد متوجه ميشديد ... 6 اپيزود.
نمیدونم کی میخواد توی این سایت فرهنگ استفاده از اسپویلر جا بیفته! بعد از عمری اومدم یه سر به این تاپیک زدم نرسیده یه اسپویلر اومد وسط اونم با خط رنگی و درشت!:mad:
حالا نیاید بگید این اسپویلر نبود و ....
هر کی برسه به این اپیزود می فهمه آخرش هست و کلی از لذت بازی از بین میره!:mad:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
فرخ جان میفهمم چه لذتی داری میبری.منم مثل خودت دیوونش شدم.الان برای بار دوم دارم بازی میکنم.یه پیشنهاد برای تمام کسانی که میخوان این بازی رو به صورت حرفه ایی انجام بدن دارم.من بار اول که این بازی رو تموم کردم-با داداشم و چندتا از برو بکس فامیل انجام دادم.
برای همین زیاد حس ترس بازی بهم منتقل نشد.اما این دفعه دارم تنهائی اونم تو یه اتاق تاریک تو شب و با هدفون بازی میکنم.واقعا باید بگم وحشتناک میشه بازی.فوق العاده ترسناک هست.
واقعا چند جا بدجوری از رو صندلی پریدم و جیغ زدم.الان هم داشتم بازی میکردم که دیگه از شدت ترس نتونستم دووم بیارم از بازی رفتم بیرون-زدم چراغها رو روشن کردم.:biggrin1:خیلی خدائی بازیش خوفه.فرخ جان حتما اینجوری بازی کن.تا قشنگ بفهمی remedy چه شاهکاری تحویل داده.:love:

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سام علیک...
چار اپیزودشو بازی کردم.
خوشمان آمد.
این اپیزوده 4
یعنی با اعصابو روانت بازی میکنه بد فرم. مخصوصا اون جا که تو مزرعه ذرت آسمون قرومبه:cheesygri میاد!؟
اونجا هم که زهره ماری میخورن و همه چیز روشن میشه واقعا یه شاهکاره...
بعد ایبرت میگه گیم هنر نیست. آخه لامصب پ هنر چیه ؟
بازم میگم سایلنت هیل تو بازیهای horror و روانشناسانه به یه چیزی رسیده که واقعا عجیبه!!! بعدا توضیح میدم.
aw سرآغازه یه شاهکاره...:cheesygri
AW عالی هست واقعا دم رمدی درد نکنه همونی هست که فکرشو میکردم اما تو تاریکی بازی کردن خیلی خوفه:eek:
ولی سایلنت هیل یچیزه دیگست خدایش

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گرافیکش چی به پای heavy rainمیرسه؟

تو بعضی از جهات باید بگی بازی هست که بپاش برسه! مطمئن باش از لحظ environmental effects بازی نیست بهتر از این باشه . به قول Eurogamer یک جهش روبه جلو در هر گیم که تا حالا دیدید . زیبای همراه با جزئیات و ابجکتهای محیطی و بسیار پهن با نورپردازی شگفت انگیز این بازی نظیر نداره.تو بازی از تکنیکهایی استفاده شده نظیرش تا الان دیده نشده . مخصوصا محیط شبش که که واقعا استثنایی کار شده .
فقط اگه این مشکل انیمیشنها حل بود حرفی برای گفتن نمیذاشت البته مشکل پارگیه تصویر هم هست که برعکس بعضی ها زیای به چشم من میخوره ! به احتمال خیلی زیاد این مشکلات طبق گفته خودشون در DLC از بازی حل میشه .

آخرین ویرایش:

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
بازی رو گرفتم!:cheesygri
اپیزود 1 ام! تا اینجا که بازی خیلی گنگ و نامفهوم بود واسه من!(داستانش)
اما خود بازی حرف نداره.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
کسی میدونه اسم Main theme Soundtrack بازی چی هست؟ منظورم همون آهنگ که برای اولین بار وقتی Bright Falls در بازی معرفی میشه پخش میشه و تو بعضی از تریلرهای این بازی هم وجود داشت و باز هم وقتی در ابتدای بازی بروی لنج در حال رفتن به Bright Falls هستیم به یک صورت دیگه بصورت Background پخش میشه ؟
باید کار خود Composer بازی یعنی Petri Alonko باشه ولی اگه هر کی تونست این آهنگ بسیار زیبا رو گیر بیاره ممنون میشم اینجا اسمش یا خود آهنگ رو بزاره .
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر