Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
يادمه 2صفحه قبل تاپيك هم 3تا اپيزود بازي كرده بودي ! اونموقع يادت نبود نظره قشنگتو بدي ؟! داستان ميشه گفت

خطيه ... شما اول كل بازي رو بازي كن بعد اگه ناراضي بودي بيا بگو بد بود برادر من ...

من نميدونم اين خطي بودن چه مشكلي داره كه همه گير دادن بهش ؟!

حالا يه عقل كمي اون اول اومده يه شايعه اي راه انداخته !...

بعدشم , شما به نظر عاشق سايلنت هيل هستي و هي مياي تز مقايسه اين دوتارو تو تاپيك الن ويك ميدي !

نميشه يه بازي سال2005 رو با يه بازي 2010 مقايسه كرد و جاش هم اينجا نيست , ولي چون خيلي اصرار داري :

به نظر من سايلنت هيل اصلا با الن ويك قابل مقايسه نيست , نه از لحاظ نور نه از لحاظ داستان ... (نه از هر لحاظ ديگه)

يه جورايي الن ويك سايلنت هيل رو قورت ميده! (با توجه به اينكه سايلنت هيل 2005 توليد شده گفتم)
بابا بی خیال .
اون جمله فلسفیه رو ندیدی ها؟ من واسه هر بازیی از این کلمات قصار تراوش نمیکنم ها...:cheesygri

Rashid

کاربر سایت
Sep 1, 2007
66
هیچ جوانمردی پیدا نمی شه داستان بازی رو برای کسایی مثل من که زبانشون خوب نیست به صورت اپیزود اپیزود بگه ؟؟؟؟
اینطوری خیلی خوب میشه بعد از تموم شدن هز اپیزود میریم و داستان مربوط به اون بخش رو می خونیم و از بازی بیشتر لذت می بریم و کلی دعاش می کنیم
من تا آخر اپیزود 2 رفتم و کم و بیش یه چیزایی دستگیرم شد فقط یه سوال :
اینایی که الیس رو دزدیدن کیا هستن ؟ و در مقابل برای آزادیش از آلن چی می خوان ؟؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
Alan Wake: Illuminated Art book

amazon.com
100508075522862764.jpg

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من طاقت نیاوردم و اپیزود اولو بازی کردم.
فقط یه چیزی. حالا که خیلی ها تموم کردن و داستان هم کمی پیچیده است دقت کنید چیزی از داستان اسپویل نشه. بخصوص وقتی از آخر بازی حرف میزنید. البته دوستان تا اینجا رعایت کردن ولی گفتم که فکر ماها که امتحان داریم هم باشین. ممنون
دو سه تا نظری (نقد) که دوستان در مورد بازی دادن خیلی خوب بود ممنون. ولی کسی به مشکل AI دشمنان اشاره نکرد. تو همین یه اپیزود یه بار یکیشون تو دیوار گیر کرد. کلا هم حرکاتشون شبیه همه! البته تا آخر بازی نمیشه نظر کامل داد. در ضمن به نظرم اگر گیم پلی همین باشه ممکنه تکراری بشه!
نقاط قوت گرافیک بخصوص نورپردازی رو دوستان گفتن ولی من مشکل tearing رو ندیدم و رزولوشن هم کلا احساس نمیشه (مانیتور 22 خیلی فرقی براش نداره)
مشکل بزرگ گرافیک بازی همون انیمیشن صورت هاست که ضعیفه!
اختلاف CG ها با صحنه های بازی هم همونطور که اشاره شده بود زیاده ولی به نظر من اصلا ایراد نیست.
جو بازی فوق العاده است.
دوبله ی بازی خیلی فوق العاده است.
روایت داستان از طریق رادیو و تلویزیون و دست نوشته و بخصوص مونولوگ های الان شدیدا یادآوره مکس پینه و من نمیتونم احساس خودمو در این مورد بیان کنم!:love:
روایت داستان سعی شده که سینمایی باشه! یکی از دلایل خطی بودن بازی هم همینه به نظرم.
در مورد داستان که اصلا نمیشه نظر داد ولی فکر کنم ساختار اپیزودیک جالب باشه!
در کل مجددا تاکید میکنم که این نظرات فقط با بازی کردن اپیزود اول هست.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هیچ جوانمردی پیدا نمی شه داستان بازی رو برای کسایی مثل من که زبانشون خوب نیست به صورت اپیزود اپیزود بگه ؟؟؟؟
اینطوری خیلی خوب میشه بعد از تموم شدن هز اپیزود میریم و داستان مربوط به اون بخش رو می خونیم و از بازی بیشتر لذت می بریم و کلی دعاش می کنیم
من تا آخر اپیزود 2 رفتم و کم و بیش یه چیزایی دستگیرم شد فقط یه سوال :
اینایی که الیس رو دزدیدن کیا هستن ؟ و در مقابل برای آزادیش از آلن چی می خوان ؟؟

من هم با ایشون موافقم
فقط اگه میشه توی اسپول بزارید که دوستانی که نمی خوان داستان بازی لو نره نخونن

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
همین که Alan Wake پتانسیلشو داره و میتونه در حده یه فرنچایزه عالی رویه 360 و کنسوله بعدیه مایکرو ظاهر بشه خودش یعنی موفقیت. واقعا گیم پلیه جذاب و خاصی داری. این بازی تو هر جهتی که بگین جذاب و خاص هست. واقعا تعجب میکنم بعضی سایتها یکم نمراته پایینتر از انتظار دادن. تا اینجا برایه من بهترین بازیه سال بوده حتی بهتر از ME2 و HR. واقعا گیم پلیه روون و جذابی داره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یک جا گیر کردم .
توی اپیزود 4 اونجا که یک گوی به سمتمون حرکت میکنه نمیدونم باید چی کار کرد . یعنی یه کاری میکنم به دره بخوره که بشکنه ولی نمیشکنه .
چی کار کنم ؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
شایعه شده بازی 12 تا اپیزود هست که 6 تاش تو DLC ـها میاد به صورت هر DLC یک قسمت از بازی البته Remedy قبلا گفته به ترتیب با این DLC ـها باگهای بازی برطرف میشه و گرافیک بالاتر میره...
فکر کنم اینم یه راه حل جدید مایکروسافتی ($M) برای بازی هست ناقص دادن بازی از روی عمد بعد کامل کردنش با پول بیشتر گرفتن....
اگه اینجوری باشه حتما باید برم یه ارجینال بخرم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر