Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
منم دارم شبی یه اپیزود بازی میکنم شده تا 3 رفتم ولی د کل همین چند تا دشمن رو داره .
بنظرتن تو تعدد دشمن یکمی ضعیف عمل نکردن .
در کل بازیه خوبیه ولی در حد اون همه تبلغاتی که خود ایرانیهای این سایت برا ش کردن نبود .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
در کل بازیه خوبیه ولی در حد اون همه تبلغاتی که خود ایرانیهای این سایت برا ش کردن نبود .

يه جورايي قبول دارم ! ميدوني چيه من خودم تصوري كه از اين بازي پيدا كرده بودم يه شاهكار بود ولي بعد از پايان بازي

ديدم شاهكار نيست ولي فوق العاده هست ! ...

در كل بازيش خيلي حال داد . خداروشكر , چون با اين ذهنيت شاهكار كه من داشتم از اين بازي, جاي شكرش باقيه باوجود

شاهكار نبودن بازي بازم خيلي خيلي باهاش حال كردم ...

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب دوستان ما هم بازی تا مرحله سوم رفتیم ! بازی بسیاز زیباست و از تمام جهات عالی کار شده !!! داستان هم عالی هست !!!

همچیز بازی عالی هست ولی به نظر من این بازی اونطور که شایع شده بود به هیچ عنوان ارزش 5 ساله رو نداشت ( یعنی به طور 100% روی این بازی 5 سال کار نشده ) و چیزی نهایتا 2 سال زمان برده ! به هر صورت امور تبلیغاتی ماکرو قوی هست !!!

اما تفاوت alan wake با یازی های انحصاری ps3 !!!

خیلی از دوستان به این باور هستند که بازی ها انحصاری ps3 از لحاض گرافیکی در حد بسیار بالایی هستند و بهترین بازی های انحصاری این نسل رو در کنسول ps3 میبینند ! موضوع این هست که در نوع ساخت این دو کنسول تفاوتهایی هست که بازیهای انحصاری این دو کنسول رو از هم مجزا کرده ! بازی همچون Uncharted 2 که قطعا روی کنسول 360 قابل اجرا نیست و بازی همچون alan wake قادر به اجرا شدن در کنسول ps3 نیست ! پس نمیشه گفت که مثلا بازی Uncharted 2 بهترین بازی این نسل هست ! کنسول 360 در نور پردازی یک کنسول برتر هست و ps3 معمولا در براق بودن و نشان دادن جلوهای گرافیکی برتری داره ! در کل بازیهای انحصاری در هر دو کنسول از لحاض گرافیکی برتری هر مورد از کنسول خود رو نشون میده و کنسولها بسته به نوع ساختشون دارای قابلیتهایی هستند که در خود جای دادن و نمیشه بازی رو برتر از دیگری دونست ! در کل alan ثابت کرد که مسئله بالا و قدرت x360 هنوز که هنوزه پابرجاست و این نور پردازی محشر در alan نشون داد که این نور پردازی در هیچ کنسول فعلی موجود قابل اجرا نیست !!!!!!!!!!!!!!! این مسئله در طراحی آب و زمین بخصوص در روز کاملا برتری داره و کاملا مشهود هست !!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
همچیز بازی عالی هست ولی به نظر من این بازی اونطور که شایع شده بود به هیچ عنوان ارزش 5 ساله رو نداشت ( یعنی به طور 100% روی این بازی 5 سال کار نشده ) و چیزی نهایتا 2 سال زمان برده ! به هر صورت امور تبلیغاتی ماکرو قوی هست !!!

بي انصافي ميفرمايين برادر ! مگه تيم سازنده Alan wake چند نفر بودن كه مثل بازي هاي ديگه تو حدودا 2سال يه بازي درست حسابي بدن بيرون ؟!

شما همه چيز رو در نظر بگير بعدا يه گروه و شركت حرفه اي رو ببر زيره سوال ...

لطفا اين بحث هارو راه ننداز كه اينجا هم مثل اونجا بسته ميشه ! (تاپيك امتيازها)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آخه داداش شما از یه شرکتی که کلا 60 نفر بیشتر نبودن چه انتظاری داری ؟؟
همینم برو خدا رو شکر کن !!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
با توجه به تیم کوچیک رمدی و اینکه همه چیز بازی رو از اول ساختن (انجین بازی) و یه سری تغییراتی که در روند ساخت بازی بوجود اومد 5 سال خیلی هم زیاد نیست
خیلی از دوستان به این باور هستند که بازی ها انحصاری ps3 از لحاض گرافیکی در حد بسیار بالایی هستند و بهترین بازی های انحصاری این نسل رو در کنسول ps3 میبینند ! موضوع این هست که در نوع ساخت این دو کنسول تفاوتهایی هست که بازیهای انحصاری این دو کنسول رو از هم مجزا کرده ! بازی همچون Uncharted 2 که قطعا روی کنسول 360 قابل اجرا نیست و بازی همچون alan wake قادر به اجرا شدن در کنسول ps3 نیست ! پس نمیشه گفت که مثلا بازی Uncharted 2 بهترین بازی این نسل هست ! کنسول 360 در نور پردازی یک کنسول برتر هست و ps3 معمولا در براق بودن و نشان دادن جلوهای گرافیکی برتری داره ! در کل بازیهای انحصاری در هر دو کنسول از لحاض گرافیکی برتری هر مورد از کنسول خود رو نشون میده و کنسولها بسته به نوع ساختشون دارای قابلیتهایی هستند که در خود جای دادن و نمیشه بازی رو برتر از دیگری دونست ! در کل alan ثابت کرد که مسئله بالا و قدرت x360 هنوز که هنوزه پابرجاست و این نور پردازی محشر در alan نشون داد که این نور پردازی در هیچ کنسول فعلی موجود قابل اجرا نیست !!!!!!!!!!!!!!! این مسئله در طراحی آب و زمین بخصوص در روز کاملا برتری داره و کاملا مشهود هست !!!
خدا آخر عاقبت این نظر کارشناسانه رو بخیر کنه!!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

مردونه عجب چيزي گفتي :cheesygri:cheesygri:cheesygri, خدا كنه يه سري از بچه هاي سايت اون پست رو نبينن وگرنه چه شود !...

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با توجه به تیم کوچیک رمدی و اینکه همه چیز بازی رو از اول ساختن (انجین بازی) و یه سری تغییراتی که در روند ساخت بازی بوجود اومد 5 سال خیلی هم زیاد نیست

ببینید دوستان حرف شما کاملا درست ولی به نظر من این شرکت 50 یا 60 نفری که شما میگید درسته که کم هستند ولی به قول گفتنی خودتون میگید که این شرکت هیچ فعالیتی نداشته ! 5 سال برای یک بازی انصافا زیاد هست ! یا به نظر من عمر کار مفید بر روی این پروژه بیشتر از 2 سال نمی ارزه !!!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ببینید دوستان حرف شما کاملا درست ولی به نظر من این شرکت 50 یا 60 نفری که شما میگید درسته که کم هستند ولی به قول گفتنی خودتون میگید که این شرکت هیچ فعالیتی نداشته ! 5 سال برای یک بازی انصافا زیاد هست ! یا به نظر من عمر کار مفید بر روی این پروژه بیشتر از 2 سال نمی ارزه !!!!
مرد مومن (مومنی؟:biggrin1:) گرشاسپ 3 ساله در حال ساخته!اینکه جای خود داره!
دقت کردی به حرفم؟ گفتم انجین رو خودشون نوشتن!
در هر صورت اگر نظر شما اینه که زمان ساختش باید 2 سال می بود محترمه. بیخیال، تاپیک رو منحرف نکنیم.
ببخشیندا:mrgreen: ! این dlc کی میاد ؟ ببخشیندا :mrgreen:مجانی هست ؟ ببخشیندا :mrgreen:!
صفحه ی قبل گفتم، اولین DLC برای اونایی که نسخه ی CE بگیرن فری هست ....

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی

با شما کاملا موافقم. بررسی های علمی روی این 2 کنسول همین چیزی که شما میگین رو ثابت کرده

در ضمن من 1 نکته رو بگم.من در مورد بازی نظری ندارم.راستش هنوز بازی نکردمش.ولی این که میگن تیم 60 نفره هست و نباید انتظار داشت فلان باشه و عالی باشه رو قبول ندارم. اول اینه برای اکثر بازی های حتی بزگ یه تیم در همین تعداد دارن. مسلما شرکت ea بزرگ تر از remedy هست(برای مثال.)ولی همزمان مثلا رو 20 تا بازی اونم واسه کنسول های مختلف و pc و حتی موبایل کار میکنه.نه رو 1 بازی.اونم فقط واسه xbox. پس اگه انتظار از 1 بازی که 5 سال روش کار شده بالا باشه کاملا به حق هستش.مخصوصا شرکتی که قبلا بازی max payn رو داده بود بیرون.اگرم 60 نفر کمش بود میتونست استخدام کنه.این که مشکل ما نیست;) مشکل خودشه.چطور همه موقع تبلیغات برای بازی رو 5 سال مانور میدادن نه رو مثلا60 نفر!؟! (از این عدد هم من اطلاعی ندارم.دوستان چون گفتن منم گفتم)
بازم میگم.من بازی رو بازی نکردم.قضاوت نمیکنم ارزش 5 سال رو داشت یا نه.فقط میگم مثل همه شما منم با انتظار بالا میخوام برم ببازی کنمش.به امتیازات هم کاری ندارم.مهم خودمم که باید خوشم بیاد.متاسفانه تا 8 خرداد باید صبر کنم. (امتحان IELTS دارم)
نوشته شده توسط Ooops:
]
مرد مومن (مومنی؟:biggrin1:) گرشاسپ 3 ساله در حال ساخته!اینکه جای خود داره!
چه ربطی داره!مثل این میمونه که مثلا بگی تونل توحید 8 سال کار برده. یه تونل تو اروپا هم پس 8 سال کار میبره. کلا هیچ چیزو با اینجا مقایسه نکن که عجیب غریبیم;)

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خدایی سم لیک قشنگ ملتو سر کار گزاشت با داستانش :D اینهمه بد بختی و فکر و مشغول شدن ذهن آخرشم:

خواب بودید :D

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
خدایی سم لیک قشنگ ملتو سر کار گزاشت با داستانش :D اینهمه بد بختی و فکر و مشغول شدن ذهن آخرشم:

خواب بودید :D
آخه با این اوج تو داستان مخصوصا تو اواسطش نمیشد هیچ جور دیگه جز خواب و کابوس بودن همه این اتفاقات داستان رو تموم کرد
[/QUOTE]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر