Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
بالاخره من هم بازی رو تموم کردم!!!
خیلی حال داد!!!واقعا فکر میکردم دارم سریال بازی میکنم!!!!!!!!!!!!!
اگه من بخواهم نمره به بازی بدم اینا رو میدم:
*داستان:9----داستان زیبا و بینهایت جذاب هست ولی داستان پردازی کمی ضعیف بود!!!
*گرافیک:9.5----واقعا محشر بود!!!تا تجربه نکنید متوجه نمیشید!!!من بیشتر از حرکت درختان در حین وزیدن باد خوشم میاد!!!جزئیات محیط هم که....
*گیم پلی:8.5-----بعد مدتی کمی خسته کننده و یکنواخت میشه!!!رانندگی بینهایت زجر اور!!!!
موزیک و صداگذاری:10----واقعا تو این یکی دیگه هیچ کس نمیتونه نه بیاذه!!!!واقعا موزیک ها و صداگذاری ها بی نظیر بود!!!
جذابیت:10-----واقعا هم داستان جذابی داشت و هم صداگذاری حرفه ای به جذابیت بازی کمک کرده بود!!! گرافیک محیطی هم خیلی وهم برانگیز بود!!!

اغراق نمیکنم!!!تا بازی نکنید نمیفهمید با چه ابر بازی ای طرفید!!!!!!

یکی جوابِ این کاربَر محترم رو بده
اولین فایده ش اینه که اگه زیاد بگیری ازش بهت اچیومنت میده!!:D
دومین فایده ش فکر میکنم نفس بیشتر در دوسدن ها هست!!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
DLC اول بازی برای دارندگان CE مجانی هست. بقیه باید پول بدن ... اونطور که گفته شده هر DLC در حد یک اپیزود از بازی هست!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
خب من اوله اپیزود سه بازی هستم و نظراتمو تا حالا بگم:
همونطور که دوستان گفتن انیمیشنه صورته کاراکتر ها خوب کار نشده (شاید برایه 3-4 سال پیش خوب باشه ولی نه برایه الان). داستان تا اینحا گیرا هست و محیط و جوه بازی کاملا با داستان تطابق داره. گرافیکه محیط بسیار عالی طراحی شده ولی خب من پایین بودنه رزلوشنه حس میکنم (رو LCD چهل اینچ HD بازی میکنم). نورپردازی فوقالعادس. گیم پلی بازی ررون و جذابه. درجه سحتی بازی کاملا مناسبه. واقعا ایراده خاصی جز همون انیمیشن صورته کاراکترها نمیتونم بگیرم. در ضمن من اصلا مشکلی با Screen Tearing نداشتم . اصلا حس نمیکردم چون واقعا کم بود و فریم ریته بازی هم کاملا ثابت و روونه و تا اینحا اصلا مشکلی با فریم ریت و Screen Tearing نداشتم. (در ضمن من خیلی رو این مسئله حساسم ولی واقعا راضیم).
تا اینجایه کار انتظارم از این بازی برآورده شده...

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
همین را بگم که آنقدر این بازی عالی است و داستان و گیم پلی عالی دارد که تا این موقع صبح من بازی کردم:laughing:

آخرین ویرایش:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
بازی را دیدم :eek::eek::cool: شدم از گرافیک......ادامه دادم دیدم داستان و گیم پلی و جذابیت بازی گرافیک را محو می کنه.در یک کلام عالی!
(یک دوگانگی جالب برام اتفاق افتاده چون قبل از این داشتم Convictionبازی می کردم و همیشه دنبال تاریکی و سایه بودم ولی حالا توی این بازی از سایه باید به سمت نور فرار کنم...خیلی با حاله...)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

بنظر من 8 بیشتر حقش نیست هنوز uncharted 2 بهترین گرافیک این نسله

به قول Eurogamer باید دوسال پیش میومد :p:p:p:p
شما مطمئنی که بازی Alan wake را خریدی؟
(با خواندن نظرات بقیه میشه با توجه به رای اکثریت درباره این بازی قضاوت کرد و فن بوی های PS را هم تشخیص داد! :mad:)

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بنظر من 8 بیشتر حقش نیست هنوز uncharted 2 بهترین گرافیک این نسله

به قول Eurogamer باید دوسال پیش میومد :p:p:p:p

خوشگل پسر لطفا چرت و پرت نگو و نظرهاي قشنگتو واسه خودت نگه دار ! ديدي كه بقيه سايتها چه امتيازي دادن و مشخص شد كه الي خانم

مخشون تعطيل تشريف داره يا با رمدي يه پدر كشتگي دارن ...

--------------------------------------

من هم بازي رو تموم كردم , واقعا كه فوق العاده بود ...

داستان 9.5 , واقعا داستان زيبايي داشت , داستان خيلي خوب شروع شد و ادامه پيدا كرد

به نظرم يه جاي كوچولو دچار افت شد ولي باز قوت گرفت و فوق العاده به پايان رسيد به نظر من ...

خراب اون كلمه آخر Alice شدم : ... Alan Wake up

گرافيك 9 , يه سري چيزاي كوچيك رو فاكتر بگيريم تو بعضي جاهاي بازي ميشه گفت عالي بود.

تو اپيزود 4 و 6 نورپردازي , دوجا داشت من رو ديوونه ميكرد , انصافا رمدي تركوند.

گيم پلي 8.5 , گيم پلي هم به نظر من خوب بود و براي من اصلا خسته كننده نبود فقط واقعا رانندگي

با ماشين اصلا روش كار نشده بود (نكه اصلا ولي واقعا ضعيف بود).

صدا 9.5 , صداگزاري هم واقعا عالي بود و ميشه گفت حرفي توش نيست ...

امتياز كل : 9.1
--------------

نبردها بعضي وقتها واقعا حيجان انگيز ميشد و خيلي استرس ايجاد ميكرد تا جايي كه من سره اين بازي

فكر كنم بيشتر از 100بار (گلاب به روتون! :biggrin1:) رفتم دستشويي !

در آخر هم اينكه ,به نظر من هركس يك بار Alan wake رو بازي نكنه مطمئنا ضرر كرده و يك بازي با يه سبك
فوق العاده و زيبا رو از دست داده ...

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان .
هنوز نرفتم بازیو بگیرم .
ولی با این تریلرا که از بازی دیدمو و .... یه مقدار یاد ALone In The Dark می افتدم .
درسته ؟
فکر کنم یه مقدار شبیهن ؟
البته اینم بگم که ALone In The Dark بازی بدی نبود ولی رو اعصاب بود . (من که خوشم اومده بود بر خلاف خیلیا )

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سام علیک...
اولش بگم که من خوره این جور بازیام و به نظرم تنها سبکی که میتونه با سینما رقابت کنه و حتی از اون سبقت بگیره همین سبک ترسناک روانشناسانه هست. سه اپیزود از الن رو هم بازی کردم. کاری با خوب و بد بازی هم ندارم .فقط بی زحمت یه مقایسه با homecoming بکنید بخصوص از لحاظ نور پردازی و داستان.(این هم در نظر داشته باشید که سال 2005 ساخته شده)
خواهشن از رو شکم حرف نزنید. اگه بازی رو دارید همین الان یه دس بازی کنید. نظرتونو بگید. منتظرم.:-"
جمله آخر : aw سرآغازه یه شاهکاره.:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر