Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بچه ها ببخشیدا که اینو میگم ولی بعضی ها یه جوری مینویسن و حرف میزنن ادم از هرچی نظرو . . . حالش به هم میخوره خدایی 10 صفحه اخرو بخونید یکی میگه خوبه یکی میگه عالیه یکی میگه بد بود یکی صفحه قبل رفته اماره یکی دیگرو گرفته که چرا تو که ps3 نداری عکسش تو اواتارت هست و . . .
20 بار ما اومدیم نظر بدیم
بعضی ها یکاری کردن ادم میمونه نظر بده یا نه هی میگیم شر نشه نپرن بهمون
اینکه ادم به چیزی علاقه داشته باشه خوبه اما یه عده طوری دفاع میکنن انگار نظره طرف الان امار فروش بازیو میاره پایینو شرکت پدره عزیزشون بسته میشه
چقدر تعصب الکیو بی جا
بابا یه چیزی تو ذاته ادما هست که اسمش سلیقس
این کارا چیه این حرفا چیه
ببخشید بچه ها ولی خودتونو بذارید جای کسی که باید 100 صفحه بگرده 4 تا نظره درس حسابی و مفید پیدا کنه

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
بازیرو بازی کردم. به نظرم هر کی اومده از بازی بد گفته ، اولویت براش تو این بازی یه گرافیک غول بوده که با توجه به هایپ این بازی مخصوصا گرافیکش تو این سایت خورده تو ذوقش. بازی بسیار گیراست. از ایناست که بشینی پاش نمیتونی پاشی. گیم پلیش هم بد نیست. صداگذاری هم عالیه.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
منم اپیزود 1 بازیرو تموم کردم تا اینجا بازی خیلی قشنگ بود . از نظر گرافیکی بازی خیلی خوبه ولی عالی نیست . گیم پلی بازی یکم سخت ولی به مرور روون میشه . ولی انیمیشن های بازی یکم زیاد مشکل داشت !! مثل حرکت ماشین که واقعا بد بود . یا بالا رفتم alan از سخره ها . ولی درکل تا اینجا باهاش حال کردم

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
شما بازی را از کجا میخرید من که هر جایی میرفتم بهم میخندیدند میگفتند 9 روز از تولید بازی مونده ! :D

شما باید به این آدما که این حرفو بهت زدن بخندی چون یقینا چیزی سرشون نمیشه...
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif

بازی اومده !
clap.gif

ضمن اینکه اینجا ایران هستش ! اکران اصلی بازی چند روز دیگست اما چه فرقی به حال ما میکنه آخه
hanghead.gif

ما که تو کار کپی هستیم !
19.gif

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
اگه تو بازی سیستمی بود که نمیزاشت بیشتر از یک اپیزود در روز بازی کنی دیگه کاملا میشد سریال .
پیشنهاد فوق العاده ایه! من همین کارو میخوام بکنم! البته بعد از 30 اردیبهشت که امتحانا تموم بشه:((

در ضمن تاریخ عرضه ی بازی تو بعضی جاها جلو افتاده و الان تو خیلی از کشورهای اروپایی بازی رسما عرضه شده! زیاد نگران لایو نباشید.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مدیرهای گرامی که لطف میفرمایند تاپیک را قفل میکنن : اینا را هم داشته باشند که ایراد هاش چی بوده که نتونه بهترین باشه از نظر کلی

I haven't finished Alan Wake, but I have played enough of it to have a good idea of how it looks. And it looks great, thanks to incredibly lighting and shadows. Great art design, and a wonderful, cohesive look. It is not, however, on par with the most visually intensive games on the market. The character models are troublesome, and the lip synching looks odd at times, as if everyone had just had a shot of botox and their faces aren't working properly. The textures also tend to be flat, which is particularly noticeable when the camera zooms about during cutscenes. Make no mistake: Alan Wake looks wonderful. But it doesn't look as good as, say, Batman: Arkham Asylum or Resident Evil 5. It seems unlikely that you would see Alan Wake on any publication's "best technical graphics" top 5 at the end of the year.

اون مشکلها مشکلهایی هستند که به راحتی در dlc ها میشه برطرف کرد و به سخت افزار هم ربط نداره( که remedy خودش اعلام کرد که داره روی انیمیشن ها کار میکنه حتی گرافیک بازی ). مثلا گفته همگان نبودن لب زدن ها و طراحی صورت ها و حالا بزاریم انیمیشن که ربط به گرافیک بصری داره ok ؟ من کل بحثم فقط و فقط گرافیک محیطی بوده که چقدر بینظیر عمل کرده . که هر سایتی از بینظیر بودن محیطهاش گفته از جزئیات بی سایقش گفته .
و اینم یادتون باشه این سایتها ها که از بازی تعریف کردند و از بهترین ها دونستند منظورشون کل این نسل بوده نه فقط روی کنسول . ok ؟
بازم بگید که من منظورم گرافیک کلی هست !

ویرایش :
تو این تاپیک هم بعضی ها خیلی دوست دارن اون فن بودن خودشون را اثبات کن : مثلا گرافیک بازی میشه گفت خوبه یا خوبه ولی عالی نیست ! looooool
همه کف کردن از گرافیک بازی اینا اونوقت ؟حسن این تاپیک اینه که فن ها را خیلی راحت میشه شناخت ! بالاخره حرف زدن خیلی راحته ولی عاقبتش نه !

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
منظور گرافیک کلی هستش :D
حرفت رو قبول دارم گرافیک محیط فوق العاده هستش . ولی به نظرم در روز اون جذابیت شب رو نداره . حالا چرا تاپیک رو ببندن ؟ ما اینجا میایم نظرمون رو درباره بازی میگیم . نیازی به بستن تاپیک نیست . میشه یه تاپیک زد رسما واسه
بحث و تبادل نظر راجع به گرافیک alan wake !!! اینجا هم فقط درباره بازی بحث کنیم

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Gartall جان این قسمت از متن گواه همه چیز هست؟ چرا دوست داری بحث رو الکی کشش بدی ؟

Alan Wake looks wonderful. But it doesn't look as good as, say, Batman: Arkham Asylum or Resident Evil 5.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان
یک کتاب همراه اون ورژنی از بازی که گرون هستش نمیدونم بهش چی کیگن مثلا colector version، آیا pdf ی از اون کتاب توی نت هستش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر