Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,855
نام
پدرام
اگه قبل از ریلیز بازی alan awake بطور رسمی من نسخه ای که الان تو بازار موجود هستش رو بازی کنم بصورت آفلاین روی کنسولم و بعدا بخام انلاین بازی کنم روی live ،ممکنه بن بشم؟
آخه دوستم میگه چون تاریخ اچیومنت های بازی که روی سیستم ثبت میشه قبل از تاریخ ریلیز بازی خواهد بود باعث میشه بدون بروبرگرد مایکروسافت اونو کپی تشخیص بده و کنسول رو بن کنه
حالا این حرف درسته؟یعنی تا ریلیز رسمی بازی باید صبر کنم؟؟؟
کنسول من LT 1.0 هستش

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
اگه قبل از ریلیز بازی alan awake بطور رسمی من نسخه ای که الان تو بازار موجود هستش رو بازی کنم بصورت آفلاین روی کنسولم و بعدا بخام انلاین بازی کنم روی live ،ممکنه بن بشم؟
آخه دوستم میگه چون تاریخ اچیومنت های بازی که روی سیستم ثبت میشه قبل از تاریخ ریلیز بازی خواهد بود باعث میشه بدون بروبرگرد مایکروسافت اونو کپی تشخیص بده و کنسول رو بن کنه
کنسول من LT 1.0 هستش
دقیقا ... اگه قبل تاریخ عرضه بازی اچیو ثبت بشه ، امکان خیلی زیاد بن میشی.
بنظرم کمی صبر کن.

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
خوب من هم تمومش کردم بازی کوتاهه. گرافیکش هم بد نیست اما انتظار 5 ساله را براورده نکرد گیم پلیش هم جذاب وقتی تیرت تموم میشد باید از دست اینا در میرفتی خیلی هیجانی میشد داستان هم خیلی کلیشه ای . کلا بازی خوبیه اما بنظر من بازی کاملا سلیقه ای
و یک چیز دیگه که من هرچی فکر کردم نفهمیدم این که این همه تاخیر برای این بازی برای چی بود؟ ایا واقعا این بازی ارزش 5 سال کار را داشت ؟ بنظر من که تو 1 سال میتونستند درست کنند

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
داستان خیلی هم کلیشه ای
و یک چیز دیگه که من هرچی فکر کردم نفهمیدم این که این همه تاخیر برای این بازی برای چی بود؟ ایا واقعا این بازی ارزش 5 سال کار را داشت ؟ بنظر من که تو 1 سال میتونستند درست کنند
1از نظر داستان به نظر من فوق العاده بود 2 خوده سازنده هم گفت که به دلیل اینکه اول میخواستن بازی رو open World کنندچند سال رو حروم کردن و باعث شد که عقب بیفتند سازندها در کل هم که به نظر من عالی بود:love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
جالب ترین قسمت توی اپیزود 1 اونجاست که :
طرف با تبر میزنه به در و الن به فیلم Shining و قسمتی که جک نیکلسون با تبر در رو خورد میکنه اشاره میکنه :D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم امروز بازی رو گرفتم و دو تا چپتر بازی کردم .
باید بگم واقعا با شاهکار تاریخ بازی های رایانه ایی روبرو هستیم .
گرافیک فوق العاده
داستان پردازی وحشتناک قوی
صداگذاری محشر
واقعا نمیشه روی این بازی ایراد گرفت .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من هم بازي رو گرفتم الان 90 درصد اينستال شده ...

بريم بازي كنيم اين شاهكار رمدي رو ...

تا آخر بازي با تاپيك خدافظي مي كنم ...

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام . بازي رو گرفتم.چند دقيقه بازي كردم.فوق العاده بود.يه شاهكاره.
واقعا عالي بود.نمره هايي كه بهش دادن واقعا براي اين چيزي كه ديدم پايينه.
ايراداتي كه ازش گرفتن فقط يكيشون كه مي گفت گرافيك كات سين با گرافيك بازي خيلي تفاوت داره به چشم مي خورد.و در مورد tearing.من تا حالا پارگي تصوير نديدم.(كسي تا حالا ديده؟)
ما كه رفتيم بازي كنيم.

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
یه زمانی مانیتورم مشکل داشت مجبور بودم رزولیشن رو مجبور بودم حد اکثر رو 600*800 بازی کنم خیلی زدحال بود (خدا سر هیچکی نیاره) آیکونا گنده می شدن و تصویر یه طوری بود بعد از اینکه یه مانیتور درست گرفتم تازه فرقاشو فهمیدم. امروز که بازی رو گذاشتم دیدم بازم همون بلا سرم اومد.
واقعا این بازی از دهن XBOX گنده تره.

محیط و سبک بازی واقعا مخصوص سبک Triller ه. واقعا تجربه باحالیه. داستانم تا اونجایی که من رفتم یه کم تخیلیه ولی باحاله.(اپیزود 1)

در جمع بیخیال بازی شدم. اینو یا تو کامپیوتر بازی می کنم یا کلا بازی نمی کنم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازي به اين توپولي رو ول كردي!!!!:eek::eek:ديگه از يه بازي چي مي خواي؟
کات سِن های بازی ربطی به گرافیک ingame نداره!اونا رو به قول معروف ارایششون کردن:D
ولی گرافیک داخل بازی هم تا حدی چشم کو کنه!کلا چشمه خیلی ها رو دراورده!نیازی به کات سِن نیست!

یه زمانی مانیتورم مشکل داشت مجبور بودم رزولیشن رو مجبور بودم حد اکثر رو 600*800 بازی کنم خیلی زدحال بود (خدا سر هیچکی نیاره) آیکونا گنده می شدن و تصویر یه طوری بود بعد از اینکه یه مانیتور درست گرفتم تازه فرقاشو فهمیدم. امروز که بازی رو گذاشتم دیدم بازم همون بلا سرم اومد.
واقعا این بازی از دهن XBOX گنده تره.

محیط و سبک بازی واقعا مخصوص سبک Triller ه. واقعا تجربه باحالیه. داستانم تا اونجایی که من رفتم یه کم تخیلیه ولی باحاله.(اپیزود 1)

در جمع بیخیال بازی شدم. اینو یا تو کامپیوتر بازی می کنم یا کلا بازی نمی کنم
میخوام ببینم مردی یا فقط حرف میزنی!

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
کنسول من LT 1.0 هستش
سلام. این روش رو mohammad_twe به من پیشنهاد داده و منم قصد دارم از همین روش استفاده کنم.
شما یه پروفایل جدا از پروفایل اصلیت بساز و بازی رو روی اون انجام بده. وقتی بازی رو به طورِ کامل تموم کردی، پروفایل رو کاملا پاک کن و بعد میتونی به لایو وصل بشی! فقط تا وقتی اون پروفایل یدکی که برای AW میسازی روی حافظه ی کنسول موجوده، به لایو وصل نشی مطمئن تره!
شرمنده بابت پستِ آف-تاپیک! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر