Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
دقیقا نوید درست میگی. من هم تو قسمت آخر پست قبلم به این موضوع اشاره کردم که برای به دست آوردن درک بهتری از داستان بازی و روایت های داخل بازی باید آیتم هایی رو در داخل منطقه پیدا کنی که خودش باعث طولانی تر شدن بازی میشه. فقط تنها چیزی که من ازش نگران هستم اینه که مجبورم باشیم بیش از حد و بیهوده تو جنگل راه بریم تا به جایی برسیم. چون فکر کنم دیشب تو یکی از نقدها به این موضوع اشاره شده بود. اگه این طور باشه مقدار پرت زیادی در زمان بازی داریم که بیهوده داره هدر میره.
دقیقا همینطوره
حالا نمیدونم که این رو باید از نکات مثبت دونست یا منفی چون سازنده ها این قدر جنگل رو خوب ساختن که بعضی اوقات مثل واقعیت واقعا راهت رو گم میکنی و اگه حواست به راهنما نباشه به کل گم میشی.مثل واقعیت که شب تو جنگل همه جا شبیه همه:((

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من امروز اپیزود 1 رو بازی کردم!
باید بگم عالیه...:love:
دقیقا اون چیزی بود که من میخواستم!!!:love:
من نه توقعم رو از بازی بردم بالا و نه بازی رو دسته کم گرفتم که همین طور هم شد!!!!:laughing:

واقعا گرافیک بازی زیبا و صداگذاری بی نظیری داره!!!
حرکات درختها در حین وزیدن باد دیوانه کننده هست!!!!

بازم من میگم به این نقدهای مسخره توجه نکنید!!!حتما اول بازی بکنید و بعد تحت تاثیر نقدها قرار بگیرید!!!

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
دوستان خواهش میکنم دیگه تا این اندازه اقراق نکنید
گرافیک بازی به غیر از نور پردازیش اونجوری که میگید بالا نیست

واقع بین باشید

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من تا اخر اپیزود 3 رفتم .باید بگم برخلاف انتظاراتی که از گرافیک بازی داشتم اصلا گرافیک خارق العاده ای نداره کاملا مشخصه که بازی رزولوشن hd را ساپورت نمیکنه و گیم پلی هم بعد از یه مدت خسته کننده میشه کسانی که یه مقدار تو بازی پیش روی کنند متوجه منظور من میشن.در کل بازی همون چیزی در حد 8 تا 8.5 است که اکثر سایت ها هم همین حول و حوش امتیاز دادند.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اِ اِ اِ پنج سال زحمت این همه ادم رو به باد دادید زبونتونم درازه؟!
نظر شخصیتون هر چقدرم "جالب" باشه محترم، ولی زبان به انتقاد نگشائید که خنده/گریه رو باهم میاره.
خجالتم خوب چیزیه.

m64m64

کاربر سایت
Apr 20, 2010
31
نام
Mills
من که زیاد از این جور بازی ها خوشم نمیاد از این بازی خوشم اومد بعد از مکس پین 2 بازی ای مثل این نکرده بودم. بازیش حرف نداره

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب بازی رو گرفتم و مقداری هم بازی کردیم ! باید گفت که خیلی عالی هست ! گیم پلیر - گرافیک - و داستان - موزیک ! همچیز در حد عالی کار شده و بسیار خوب !

ولی نمیدونم چرا امتیازها پایین هست
! البته بازید به این نکته اشاره کرد که شاید تنها ضعف بازی تکراری بودن روند کار در مراحل شب هست ! البته به نظر من که اصلا ضعف نیست و کاملا هم زیبا کار شده !!!!

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
فوق العاده خیره کننده و زیبا و داستانی ...
2vsj1nm.gif

نمره و امتیاز و معدل و میان ترمو کارنامه رو بیخیال شید
تا بازی نکنید متوجه ارزشش نمیشید
نور پردازی فوق حرفه ای بازی منو روان کرده
bliss.gif

داستان بازی رو که دیگه نگو
jawsmiley.gif

محیط ها و تکسچر های فوق خفن
afro.gif

من تو این 2 ساعتی که پاش نشسته بودم مات و مهبوت فقط داشتم نگاه میکردم به محیط
worship.gif

انگار نه انگار داری بازی میکنی انگار فیلمه سریاله یه همچین چیزیه ....
hmm.gif

خود گیم پلی بازی از نظر من یه نوع کار جدید هست که با چراغ قوه میجنگه
hanghead.gif

وقتی که آلن منور را آتیش میکنه کل LCD که قرمز میشه دوس دارم با کله برم تو شیشه LCD
frustratedf.gif

در نهایت اینکه این شاهکار رو هیچ رقمه از دست ندید
bighug.gif

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
کلا بازی فقط یه مشکل حاد داره !
شروعش طوفانی و عالیه ! اما بعد کم کم خسته کننده میشه و اشکالاتش میاد تو چشم ! تنوع کم تجهیزات هم به مرور بیشتر باعث خسته شدن میشه !

البته اینا نظر شخصیم هست

.:Arash:.

.: Big Boss :.
کاربر سایت
Mar 26, 2006
618
عزیز چند ساعته تمام کردی ؟؟ حداقل چند ساعت گیم پلی داره ؟
تقریبا تو 10 ساعت تمومش کردم و 80% آیتم هاش رو هم گرفتم.

ببخشید یعنی شما از کی داری بازی میکنی که تمومش کردی؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused:
آخه تا اونجایی که من اطلاع دارم بازی تازه یک روزه اومده
بازی 3شنبه شب رسید دستم و دیشب تمومش کردم.

جوک نگو برا خودت خط داستان بازی حدودا اگه اشتباه نکنم 15 ساعتی داره بعد میشه اخر بازی رو برام پ خ کنی البته اگه داری راست میگی :biggrin1:
----------------------------------
من که تا پایان بازی دیگه تو این تاپیک پیدام نمیشه همه دارن چرتو پرت میگن
یا حق.............
مثل اینکه شما بلد نیستی درست حرف بزنی!
همون بهتر که دیگه تو تاپیک نمیایی.

تو پ.خ جوابتون رو دادم. خلاصه ای از پایان هم براتون نوشتم.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من بازیو تموم کردم پایانش به نظر من چندان جالب نبود این جریان اپیزود اپیزود کردن بازیم هم یه جورایی جالبه هم یه جورایی عجیبه.
در کل بهترین گرافیکی که تا به الان روی یه کنسول دیدم این بازیه بدون هیچ شکی (نظر شخصیمه) بازی خیلی واقعی هست و مثل آنچارتد 2 و GOW3 سبک کارتونی نداره و کاملا فتوریلیستیک کار شده ضمن اینکه از نظر افکتهای به کار رفته همه این بازیارو شرمنده میکنه راجب رزولوشن دوستانی که این بازیو بازی نکردن یا HDTV ندارن نظرای قشنگ ندن چون اگر گرافیک بازی Sub HD هم باشه آپ اسکیلر 360 اینقدر قوی هست که فقط تو تی وی های 50 -60 اینچ به بالا بشه تشخیص داد ضمن اینکه هنوزم معلوم نیست رزولوشن واقعی بازی چقدره.
در کل اگر این بازیو نبینید نصف عمرتون به فناس برید بخرید بازی کنید.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
من ایزودپ دوم رو تموم کردم فوق العاده هست اصلا خسته کننده نیست گرافیک خوبی هم داره نصبت به بقیه بازیها ...در کل حرف نداره هر کی هم چیز دیگه ای میگه یا بازی رو بازی نکرده یا ازا ین سبک خوشش نمیاد مثلا من از سبک بازی هالو دید اسپیس و اینا خوشم نمیاد حالا حتی اگه فیلم باشن ....
در کل بازی هیجان انگیز خفن میخواید همین بازی من رو یاد سایلنت هیل 1 و 2 و رزیدنت 1 2 میندازه از نظر هیجانی بودن وافعا ترسناکه :evil:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
جوک نگو برا خودت خط داستان بازی حدودا اگه اشتباه نکنم 15 ساعتی داره بعد میشه اخر بازی رو برام پ خ کنی البته اگه داری راست میگی :biggrin1:
تا جایی که من می دونم این یک بزرگ نمایی بودش که بازی خیلی طولانی هست. این جور که بعضی از سایت ها میگن میشه 8-9 ساعته تمومش کرد. البته به احتمال زیاد برای اینکه به عمق بیشتری از داستان دست پیدا کنی لازم چیزهایی رو تو بازی پیدا کنی که می تونه باعث طولانی تر شدن بازی بشه.
خوب بازی هم تموم شد!

پایانش مالی نبود زیاد ولی اواخر بازی داستان به اوج خودش رسید بازی زیاد به اون صورت چیزای پیدا کردنی نداره!

اِ اِ اِ پنج سال زحمت این همه ادم رو به باد دادید زبونتونم درازه؟!
نظر شخصیتون هر چقدرم "جالب" باشه محترم، ولی زبان به انتقاد نگشائید که خنده/گریه رو باهم میاره.
خجالتم خوب چیزیه.
شما اصولا در سطحی نیستی که بخوای تعیین کنی که حق انتقاد کی داره و کی نداره پس لطفاً یکمی قبل از حرف زدن دقت کنید حرفی که میزنید در اندازتون هست یا نه!

ازی خیلی واقعی هست و مثل آنچارتد 2 و GOW3 سبک کارتونی نداره و کاملا فتوریلیستیک کار شده ضمن اینکه از نظر افکتهای به کار رفته همه این بازیارو شرمنده میکنه
راجب رزولوشن دوستانی که این بازیو بازی نکردن یا HDTV ندارن نظرای قشنگ ندن چون اگر گرافیک بازی Sub HD هم باشه آپ اسکیلر 360 اینقدر قوی هست که فقط تو تی وی های 50 -60 اینچ به بالا بشه تشخیص داد ضمن اینکه هنوزم معلوم نیست رزولوشن واقعی بازی چقدره.
آخی متوسط سایز تلوزیون خونگی 40 اینچ ـه بعد بازی رو یه جوری ساختن رو 60 اینپ نشون میده خودشو؟؟؟؟

اون قسمت قرمزم فقط میشه گفت : آنچه عیان است چه حاجت به بیان است خود بازی ها و نمره ها موجوده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر