Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
امروز بعضی از review منتشر میشن .
اینطور که kotaku تو twitter گفته :
Oh, ho ho. They just tweaked the Alan Wake embargo a bit. Got some stuff to post Monday
از الان باید نفسهاتون را حبس کنید برای امتیازات و به ارزوی نقدهای بزرگ و عالی :biggrin1:
یه حسی بهم میگه میانگینش تقریبا 97-98 میشه.مطمئنم بیشترین امتیازات رو میگیره.اصلا نگران نباش فرخ:biggrin1:البته این بین چند عدد سایت و مجله گوساله هم پیدا میشن:biggrin1:ولی زیاد جای نگرانی نداره.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
دوستان خواهشن بی جنبه گری و مسخره بازی درنیارین داستان اسپویل کنید (مثل قبل عید )
هرکه یه تیکه داستانم بگه طرف حسابش امین ی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
عجب ویدئو ملسی بود جدا reaction توپی داشت وقتی گفت پریویسلی ان الن ویک
ترکیدم از خنده:D
خدایش صحنه های توپی داشت!حال کردم!
چپتر اول هم یک ساعتو خورده ای هست !

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
شماره جدید مجله آلمانی Gamepro چهارشنبه منتشر میشه. یکی توی فروم AW شایعه کرد که این مجله امتیاز 87 به بازی داده.
طرف طوری حرف میزنه که گویا از مشترکین مجله هستش. بزارید ببینیم اسکن میده یا هذیون گفت.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
البته همینطور که مهدی گفت این مجله طبق شایعات به گرافیک بازی داده 10 و به صدا داده 9 !! ولی در جمع امتیاز بازی شده 8.7 !!

البته اضافه کنم طبق گفته ها فردا ساعت 11pm که به وقت ما نیدونم کیه؟ ign نقد میکنه بازی را .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در کل خیلی خودتون رو شهید نکنید سره امتیاز- برای من داستان مهمه- و گیم پلی که انشاا... خوبه اونا!

راستی فرخ برای امتیاز دادن -داستان-گیمپلی-گرافیک و صدا رو در نظر میگیرن!یعنی یکی از اینها اینقدر نابود بوده که 87 شده:D

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
خطر...خطر...خطر....100درصد اسپویل
ly5cimcbbzik34hxzht1.gif
ly5cimcbbzik34hxzht1.gif
ly5cimcbbzik34hxzht1.gif

t7qo4rh8yary7qycoin.png

jDhbUXlHR.png

SPOILERS

Episode 5 Walkthrough ~ Part 1 | Part 2 | Part 3 | Part 4

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
فقط دارم به این فکر میکنم که این بازی چه نقطه ضعفی میتونه داشته باشه که پاشنه اشیلش بشه و بعضی سایتها امتیاز کاملو ندن.
گرافیکش که بهترینه صداگذاریش که بهترینه داستانش که اصلا نمیشه توصیف کرد وقتی remedy انقدر از داستانش تعریف میکنه یعنی بینظیره گیم پلیش با چیزایی که من دیدم سراسر جذابیت و هیجانه.پس باید یک مولفه های دیگه ای باشه تا بهترین امتیازات ممکن رو نگیره.حالا اون مولفه ها چی میتونه باشه؟:confused:نمیدونم:confused:
نمیخوام این بازیه بینظیرو به صرف چندتا امتیاز ببینم ولی دوست دارم در امتیازات هم بهترین بشه.یه حس عجیبی دارم.تعصبی شدم:biggrin1:

التهاب زیادی دارم.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
یه فروشگاه بازی توی ایالت میشیگان، از دیروز شروع به فروش بازی کرده. چشم‌بند‌ها را ببندید. هر لحظه ممکنه لینک‌های بازی برسه.
images

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
یه فروشگاه بازی توی ایالت میشیگان، از دیروز شروع به فروش بازی کرده. چشم‌بند‌ها را ببندید. هر لحظه ممکنه لینک‌های بازی برسه.
images
Midwestern Wal-mart competitor Meijer has broken the Alan Wake street date and started selling copies of the game early.

24gual3.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بازی هنوز نیومده ؟؟
ما که رفتیم تو کف :biggrin1:
افرادی که قلب باتریی دارند هم میتونن این بازی رو بگیرن ؟؟؟:biggrin1:
تایید میشه:biggrin1:
یه سایتی یکی از نکات منفی این بازی رو این نوشته بود که بازی خیلی زیادی ترسناکه:eek::((خوب اگه اینجوری باشه که این نکته مثبته و خیلیم حال میده:biggrin1:

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
تایید میشه:biggrin1:
یه سایتی یکی از نکات منفی این بازی رو این نوشته بود که بازی خیلی زیادی ترسناکه:eek::((خوب اگه اینجوری باشه که این نکته مثبته و خیلیم حال میده:biggrin1:
پس باید بعد 5 سال بی خیال بازی بشم !!!
قلب من با باتری کار می کنه !!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر