Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یکی از شکایتهایی که خیلی از سایتها از گرافیک بازی میکنن tearing تصویر هست که تو تریلر ها دیدید بعضا تصویر دو نصف میشه . REMEDY گفته بود که این مشکل حل میشه ولی ظاهرا نشده !

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
واقعا صحبت در مورد داستان بازی سخته. من موندم آخرش چجوری میخواد تموم بشه؟تاثیر مواد و این چیزا که پست ترین احتمالاته. این که الن قاطی کرده (از این مریضیهای روانی) بهتره ولی چیزی که من دوست دارم توطئه است!
یه توطئه که الیس هم توش دست داشته باشه. اون تریلر رو دیدین که الیس وقتی میگه الان ویک اپ صداش شبیه صدای سگ میشه؟ تو یه تریلر دیگه هم انگار که الان هیپنوتیزم شده بود.
البته باید دید مسیر داستان چطوری پیش میره!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
یکی از شکایتهایی که خیلی از سایتها از گرافیک بازی میکنن tearing تصویر هست که تو تریلر ها دیدید بعضا تصویر دو نصف میشه . REMEDY گفته بود که این مشکل حل میشه ولی ظاهرا نشده !
فرخ جان ولی فکر کنم تو نقد یکی از سایتها بود که نوشته بود این بازی به هیچ وجه tearing نداره.فکر کنم خودت گذاشته بودی.شایدم اشتب میکنم!:confused:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
منم دیگه نمیتونم صبر کنم. جلویه LCD چهل اینچ با سیستمه Home Theater و تو یه اتاقه تاریک. بعد از مدتها یه حاله درست حسابی با یه بازی میکنیم. میخوام با ثانیه ثانیه این بازی حال کنم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا صحبت در مورد داستان بازی سخته. من موندم آخرش چجوری میخواد تموم بشه؟تاثیر مواد و این چیزا که پست ترین احتمالاته. این که الن قاطی کرده (از این مریضیهای روانی) بهتره ولی چیزی که من دوست دارم توطئه است!
یه توطئه که الیس هم توش دست داشته باشه. اون تریلر رو دیدین که الیس وقتی میگه الان ویک اپ صداش شبیه صدای سگ میشه؟ تو یه تریلر دیگه هم انگار که الان هیپنوتیزم شده بود.
البته باید دید مسیر داستان چطوری پیش میره!
آقای Ooops شما در مورد اون سطری که داخل اسپویلر گذاشتین مطمئن که نیستین ؟ همینجوری حدس زدین دیگه
در ضمن اون ویدیویی که در اسپویلر بحث کردین تریلر بود یا لیک ؟
یه لحظه نگران لو رفتن داستان شدم واسه همین پرسیدم . مرسی

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
آقای Ooops شما در مورد اون سطری که داخل اسپویلر گذاشتین مطمئن که نیستین ؟ همینجوری حدس زدین دیگه
در ضمن اون ویدیویی که در اسپویلر بحث کردین تریلر بود یا لیک ؟
یه لحظه نگران لو رفتن داستان شدم واسه همین پرسیدم . مرسی
آره همش حدسه:biggrin1:
اونام تریلر بودن

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
yvv5msyb1oq1h3uymp5s.png

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
با این امتحانا خدا میدونه کی بازی کنیم!!!!!!!!!!!!! من نمیتونم تا آخر خرداد صبر کنم بعد A.W رو بازی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::((

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
امروز بعضی از review منتشر میشن .
اینطور که kotaku تو twitter گفته :
Oh, ho ho. They just tweaked the Alan Wake embargo a bit. Got some stuff to post Monday
از الان باید نفسهاتون را حبس کنید برای امتیازات و به ارزوی نقدهای بزرگ و عالی :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر