Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
ویدئو رو دیدم. فوق العاده بود. انصافا دیدنش رو به همه توصیه میکنم.
فقط من موندم اون سیستمی که نشون داد طرف داره با ادیتور به اون راحتی و اونقدر روان کار میکنه مشخصاتش چیه؟ بنظرم از ویدئو جالبتر قدرت اون سیستم طراح محیط بازی بود.
ادیتور روی PC که به Developer Kitـه 360 متصلِ اجرا میشه. اعمالی که روی ادیتور انجام میشه بصورت Real-time روی Xbox 360 Developer Kit رندر میشه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,625
نام
کورش
ادیتور روی PC که به Developer Kitـه 360 متصلِ اجرا میشه. اعمالی که روی ادیتور انجام میشه بصورت Real-time روی Xbox 360 Developer Kit رندر میشه.

حدس میزدم این جواب رو بگیرم. این جواب وقتی درسته که تصورمون از DK یک دستگاه عجیب و غریب باشه در صورتی که اینطور نیست و DK بسته ای شامل نرم افزار های مورد نیاز برای ساخت بازی بر روی اون کنسول ـه. وجود DK سیستم رو بی نیاز از داشتن VGA , CPU و رم نمیکنه و سوالم من این بود مشخصات این CPU , VGA چیه. ادیتور وقتی روی یک PC اجرا میشه از منابع اون سیستم استفاده میکنه نه از منابع سیستم بغل دستیش.

ادیت: http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Development_Kit

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حدس میزدم این جواب رو بگیرم. این جواب وقتی درسته که تصورمون از DK یک دستگاه عجیب و غریب باشه در صورتی که اینطور نیست و DK بسته ای شامل نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز برای ساخت بازی بر روی اون کنسول ـه. وجود DK سیستم رو بی نیاز از داشتم VGA , CPU و رم نمیکنه و سوالم من این بود مشخصات این CPU , VGA چیه. ادیتور وقتی روی یک PC اجرا میشه از منابع اون سیستم استفاده میکنه نه از منابع سیستم بغل دستیش.
خوب خودت باید حدس بزنی با چه سیستمی طرفی ،حتما چیز خریه که این کارو میکنه!!
من موندم اگه این بازی برای PC هم میومد اونوقت چی کار میکرد!فکر میکنم -اونجا وحشتناک گرافیک میداد بیرون از خودش:D

بهتره بحث رو به کرایسس و بعدش کیلزون و گاداو وار نکشیم. هنوز نمیدونیم این کیفیت بالا رو در چه حجم محیطی بنمایش میزاره و بقیه فاکتور های دیگه پس مقایسه جز ایجاد دعوا سودی نداره.
توصیه میکنم بریم تو نخ خود بازی و ازش لذت ببریم.
با اجازه -ویرایش کردم!راست میگی-جز دعوا چیزی نداره!

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,625
نام
کورش
ن موندم اگه این بازی برای PC هم میومد اونوقط crytek چی کار میکرد!فکر میکنم -اونجا وحشتناک گرافیک میداد بیرون از خودش
بهتره بحث رو به کرایسس و بعدش کیلزون و گاداو وار نکشیم. هنوز نمیدونیم این کیفیت بالا رو در چه حجم محیطی بنمایش میزاره و بقیه فاکتور های دیگه پس مقایسه جز ایجاد دعوا سودی نداره.
توصیه میکنم بریم تو نخ خود بازی و ازش لذت ببریم.

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
حدس میزدم این جواب رو بگیرم. این جواب وقتی درسته که تصورمون از DK یک دستگاه عجیب و غریب باشه در صورتی که اینطور نیست و DK بسته ای شامل نرم افزار های مورد نیاز برای ساخت بازی بر روی اون کنسول ـه. وجود DK سیستم رو بی نیاز از داشتن VGA , CPU و رم نمیکنه و سوالم من این بود مشخصات این CPU , VGA چیه. ادیتور وقتی روی یک PC اجرا میشه از منابع اون سیستم استفاده میکنه نه از منابع سیستم بغل دستیش.

ادیت: http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Development_Kit
من فکر کردم منظورتون عملکرد DKـه چون چیزی که در ادیتور انجین دیده میشه فقط برای ادیته، خیلی از فاکتورهای گرافیکی در ادیتور غیر غعال میشه چون نیازی بهشون نیست مثل افکتهای Post-processing و چیزی هم که در ادیتور دیده میشه رو PCـه که Run میشه. ولی رندر کردن به عهده 360ـه چون مربوط به ادیشنِ 360ـه.
DK این امکان رو هم میده که بوسیله PC رندرِ360 رو Stream کرد یعنی PC کار رو monitor میکنه و سخت افزار 360 کار رندر رو انجام میده.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ببینید من چقدر شما را دوست دارم :biggrin1: دانلود کنید فوق العاده کیف کنید !
محتویات :
- High Resolution Alan Wake logo renders
- High Resolution character renders of Alan and Barry
- High Resolution Alan Wake promo shot
- 13 High Resolution background renders
- 12 Alan Wake Screenshots
- 3 Wallpapers
- Synopsis
- Links
لینک دانلود تصاویری هست رندر شده از محیط alan wake و همچنین بک گراند های فوق العاده و شخصیت ها :
http://forum.alanwake.com/files/Official_Alan_Wake_Fansite_Kit.zip

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
ببینید من چقدر شما را دوست دارم :biggrin1: دانلود کنید فوق العاده کیف کنید !
محتویات :
- High Resolution Alan Wake logo renders
- High Resolution character renders of Alan and Barry
- High Resolution Alan Wake promo shot
- 13 High Resolution background renders
- 12 Alan Wake Screenshots
- 3 Wallpapers
- Synopsis
- Links
لینک دانلود تصاویری هست رندر شده از محیط alan wake و همچنین بک گراند های فوق العاده و شخصیت ها :
http://forum.alanwake.com/files/Official_Alan_Wake_Fansite_Kit.zip
زنده باد :D.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
مرگ من اون تریلری که فرخ گذاشته برو ببین بعد نظرت عوش میشه.الکی چیه؟hype کیلو چنده؟:biggrin1:تو برو ببین مثل من میشی:biggrin1::((

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,625
نام
کورش
من فکر کردم منظورتون عملکرد DKـه چون چیزی که در ادیتور انجین دیده میشه فقط برای ادیته، خیلی از فاکتورهای گرافیکی در ادیتور غیر غعال میشه چون نیازی بهشون نیست مثل افکتهای Post-processing و چیزی هم که در ادیتور دیده میشه رو PCـه که Run میشه. ولی رندر کردن به عهده 360ـه چون مربوط به ادیشنِ 360ـه.
DK این امکان رو هم میده که بوسیله PC رندرِ360 رو Stream کرد یعنی PC کار رو monitor میکنه و سخت افزار 360 کار رندر رو انجام میده.

قسمت اول رو موافقم یعنی چیزی که در ادیتور میبینیم دقیقا همون چیزی نیست که هنگام اجرای بازی رندر میشه و افکتها غیر فعاله که باعث سبکتر شدن پردازش میشه ولی این رو هم باید در نظر بگیریم که حتی بدون افکت هم احتمالا حجم خیلی سنگین از اطلاعات باید پردازش بشه و فکر میکنم مشخصات سیستمی که روشون این ادیتور رو اجرا میکنند جالب باید باشه. با مراجعه به ادیتور بازیهای قدیمی واقعا میشه دید اون حجمی که اینا روش کار میکردن واقعا بنظر سنگین میاد.
قسمت دوم رو موافق نیستم چون بعید میدونم 360 توانای رندر کردن کل محیط رو به این صورتی که در ادیتور دیدیم داشته باشه ( البته نظر فنی نیست و حدس میزنم) در واقع اینکه PC مونیتور کنه و 360 رندر کنه بنظرم غیر ممکنه و فقط زمانی استفاده میشه که بخوان از لحاظ اجرا روی 360 تست کنن که ایا قابل اجرا هست یا نه که معلومه اونجا نیازی به لود کردن کل محیط نداریم.(تمامش حدس)

پ.ن: عزیزانی که الان احتمالا به رگ غیرتشون بر میخوره تو این بحث با دوستمون چیزی رو مقاییسه نکردیم که 360 بهتره یا بدتر.بحث سر ساختن بازی بود.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
نکته جالب برای من نورپردازیه ، واقعا رمدی در این زمینه شاهکار کرده !
میشه گفت برای خودش اصلا یک بخشه جداست !

مرگ من اون تریلری که فرخ گذاشته برو ببین بعد نظرت عوش میشه.الکی چیه؟hype کیلو چنده؟:biggrin1:تو برو ببین مثل من میشی:biggrin1::((
انقدر جو زده نشو ، یهو سکته میکنی ، اونوقت Alan Wake پَر !:biggrin1:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
ممنون از فرخ...
من هم ظهری بیکار بودم...اینده نگری کردم و این عکس رو ساختم!!!
alan wake in abgx!!!!!!!!!!!!!

96cmckgp9ujoi49rlda.png

i33k0ertv8dt0n3q1kz5.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
یه سول برام پیش اومده.:confused:
بدون شک قدرت برنامه نویسی remedy مهمترین بخش از خلق این شاهکاره که تونسته برای 360 همچین تصاویری خلق کنه.حالا اگه این انجین مولتی بشه چی میشه؟اصلا میشه؟سازگاری داره؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر