Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بابک دمت گرم.:eek::eek:این واقعا بازی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیکار کرده این remedy.واقعا 360 رسما ترکوند:eek::eek:.
خفن ترین گرافیکی هست که تا بحال دیدم.چه رو pc و کنسول رقیب نداره.انگار این بازی برای نسل بعد هست.خیلی وحشتناکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:eek::eek::eek::eek:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
گيم پلي بازي , ويدئو اولي را كه فكر كنم كسي نديد جزء من ؟! كه با BARRY هست واقعا مكانيزم و جذابيت گيم پلي قويتر از حتي شوتر هايي مثل GEARS OF WAR هست ! واقعا فكر نميكردم گيم پلي بازي به اين حد ممكن كامل باشه .

صدا گذاري هم ديگه سنگ تموم گذاشتند صدا گذاري محيط كه به كنار اون اتمسفر بازي را بيان ميكنه جالبتر از اون قدم نهادن ALAN روي هر چيز صداي خاص و بسيار دقيق خودش را داره. صداي بازي تكميل ترين صداي 3D در اين نسل را داره كه حالا حالا ها بايد تلاش كرد بهش رسيد !

در مورد گرافيك چيزي نميتونم بگم ولي تا اينجا كه ديدم و اگه اتفاقه خاصي نيفته دوست دارم ببينم عكس العمل سايتها در اين بخش به بازي چيه همين !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,103
نام
نـــــــویـــــــــد
يكي ازون gif هايي كه بابي گذاشته بود طراحي آب حداقل توي كنسول بي نظير بود . اون يكي هم كه نورپردازي تركونده رسما ! تا اينجا بهترين گرافيك كنسولي ( از نظر من , منتقدان بازي هيجان زده نشن )

http://store.alanwake.com/

WOW . چقدر زيبا بيدن !

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
آخه چرا این بازی خفن و RDR باید با هم ریلیز بشن؟
البته معلومه 360 دارها اول میرن سراغ کدوم!

من تصمیم دارم از چند روز قبل از ریلیز رسمی بازی دیگه بازی ای رو انجام ندم و به جاش برم دوباره مکس پین رو بازی کنم! قشنگ برم تو جو:cheesygri! احتمالا ارتباط داستانی هم دارن!!پس هر کس مکس پین (PC) رو داره به داد برسه وگرنه باید برم دانلود کنم!

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آخه چرا این بازی خفن و RDR باید با هم ریلیز بشن؟
البته معلومه 360 دارها اول میرن سراغ کدوم!

من تصمیم دارم از چند روز قبل از ریلیز رسمی بازی دیگه بازی ای رو انجام ندم و به جاش برم دوباره مکس پین رو بازی کنم! قشنگ برم تو جو:cheesygri! احتمالا ارتباط داستانی هم دارن!!پس هر کس مکس پین (PC) رو داره به داد برسه وگرنه باید برم دانلود کنم!
یکسر برو انقلاب مثل نقل و نبات میرزن رو لبات!اونجا پر از اثاره 10-20 سال پیشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یک Hands-On فوق العاده از g4tv با Oskari Hakkinen مربوط به ویدئو اولی که گذاشتم که barry باهاش بود اون صحنه ها را تیکه تیکه نشون میده .
http://g4tv.com/videos/45608/Alan-Wake-Hands-On-Preview/
از دستش ندیدید .به نوع کمبت ها و هوش مصنوعیه دشمنا توجه کنید . حرکت کردن دشمنا غیب شدنشون و با سرعت بسیار زیاد خنجر را میکشن زمین وجرقه زنان به اینور اونور میرن .

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام . چرا تاپیک مهم نمیشه؟
چون بازی عرضه نشده!اینجا که بخش PS3 نیست از 2 سال قبل از عرضه بازی مهم بشه مردم دور هم چت روم راه بندازن!

-انشاا... بازی لیک بشه- تاپیک مهم میشه!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
چون بازی عرضه نشده!اینجا که بخش PS3 نیست از 2 سال قبل از عرضه بازی مهم بشه مردم دور هم چت روم راه بندازن!

-انشاا... بازی لیک بشه- تاپیک مهم میشه!

آخ کاپیتان قربونت برم که حرف دل مارو زدی:biggrin1:ماشااله اونجا برای بازیهای دسته چند کلی قبل از عرضه بازی تاپیک مهم میشه.اما برای alan که به نظر بزرگترین بازی تاریخ میشه هنوز تاپیک مهم نشده.امین کجائی تو:biggrin1:مگه نگفتی حق هیچ 360 فنی نمیزاری ضایع بشه.بیا دیگه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر