Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
من عمرا این بازی رو کپی بخرم ! وقتی بازی کپی روی 360 میگیرم اصلا رغبت نمیکنم طرفش برم. در مورد این بازی ، کپی خریدن نامردیه .
نمیدونم اون سایت اسپانیایی چه فکری کرده به گرافیکش اون نمره رو داده . نورپردازیش کیلزون هم میذاره جیب بغلش .
آقا ما که طرفدار بازی هستیم. ولی شما که بازی رو بازی نکردید.فقط چند تا ویدئو دیدید. از کجا میدونید مثلا گرافیکش کیلزون رو میزاره تو جیبش.اگه نذاشت تو جیبش چی؟!!(البته منم فکر کنم میزاره تو جیبش ولی هنوز هیچی معلوم نیست) اینقدر انتظارا اینجوری از یه بازی بالا میره که اگه خوب هم باشه یازم ته دلت به دل نشینه. امیدوارم بترکونه. ولی فقط فن ها اونم از نوع بی منطق این حرفا رو میزنن. از رو تعصب نگید. لا اقل صبر کنید بازی بیاد بازی کنید بعد بگین شاهکاره.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آقا ما که طرفدار بازی هستیم. ولی شما که بازی رو بازی نکردید.فقط چند تا ویدئو دیدید. از کجا میدونید مثلا گرافیکش کیلزون رو میزاره تو جیبش.اگه نذاشت تو جیبش چی؟!!(البته منم فکر کنم میزاره تو جیبش ولی هنوز هیچی معلوم نیست) اینقدر انتظارا اینجوری از یه بازی بالا میره که اگه خوب هم باشه یازم ته دلت به دل نشینه. امیدوارم بترکونه. ولی فقط فن ها اونم از نوع بی منطق این حرفا رو میزنن. از رو تعصب نگید. لا اقل صبر کنید بازی بیاد بازی کنید بعد بگین شاهکاره.
البته ایشون خودشون فن کیلزون هستن.:smile:
با همین چند تا ویدیو این کاملا مشخصه.نور پردازی بازی بی نظیره.چون کلا این بازی به نور و تاریک مربوطه برای همین رو این قسمت خیلی کار شده.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,901
نام
کیارش
دیگه کم مونده بود به ما بگن فن و متعصب 360 !
من گفتم نورپردازی ! نه گرافیک ! هیچ وجه اشتراکی هم از نظر حرف با هم ندارند.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
نميدونم چرا عادت كرديم كه هي بازيارو با هم مقايسه كنيم!!؟؟ الان دوباره اسم كيل زون آومد چند نفر ميپرن وسط (نارنجك به كمر بسته, حسين فهميده بازي) اين بازي هر چي هست اصلا هيچ وجه اشتراكي حتي تو نورپردازي و ... با بازي هاي ديگه نداره اگرم داشت ديگه خواهشا اين بازيا رو نياريد وسط كه تاپيك بشه مقايسه , بزن بكش بازي.

شرمنه از اف ...

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان این پک بازی که تو فیلمی که دوستان گذاشته بودند کدوم نوع پکشه؟ کسی خبر داره؟ من که پک رو دیدم رسما کف کردم. خیلی چیز تمیزی بود.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
دوستان این پک بازی که تو فیلمی که دوستان گذاشته بودند کدوم نوع پکشه؟ کسی خبر داره؟ من که پک رو دیدم رسما کف کردم. خیلی چیز تمیزی بود.
این نسخه معمولی بود!!!
نسخه ی Limited Edition به غیر از اینهایی که توش بود شامل 2 dvd دیگه و یه کتاب اصلی alan wake و چند مورد دیگه از جمله اواتار و تم برای 360 میشه!!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,901
نام
کیارش
نميدونم چرا عادت كرديم كه هي بازيارو با هم مقايسه كنيم!!؟؟ الان دوباره اسم كيل زون آومد چند نفر ميپرن وسط (نارنجك به كمر بسته, حسين فهميده بازي) اين بازي هر چي هست اصلا هيچ وجه اشتراكي حتي تو نورپردازي و ... با بازي هاي ديگه نداره اگرم داشت ديگه خواهشا اين بازيا رو نياريد وسط كه تاپيك بشه مقايسه , بزن بكش بازي.

شرمنه از اف ...
من پستم رو زدم تموم شد و رفت ! کسی هم چیزی نگفت . گفتم نورپردازی این بازی به خوبی کیلزون و بهتر است. دقیقا همین پست های Off Topic امثال شما هست که بحث رو کش میده .

تمومش کنید بره . یه غلطی کردیم اومدیم تعریف کردیم. بعضیا به خاطر اینکه یه چیزی گفته باشن میگردن یه سوژه تو پست آدم پیدا میکنن. غلط کردم .

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لطفا نورپردازی این بازی را با بازیهای دیگه مقایسه نکنید که واقعا مثل یه جک بزرگ میمونه !

یک تریلر جدید و خطرناک برای اسپویل بازی off-screen ورژن جاپنیش چند دقیقه اول بازی تکراری همون تریلر روزش هست ولی بعدش شب هست دوستش چاقه با اون چراغ های کریسمسش کنارش هست که تو تصاویر دیدید. روند و گرافیک و گیم پلی بازی غیر قابل بیان هست .
خیلی دوست دارم نظر سایتها در این بازی را ببینم .

!!!very fantastic

http://www.youtube.com/watch?v=NTb8jkld-SM

امین بیا این تریلر را اپ کن :biggrin1: واقعا من موندم که اینجا این همه ادم یه برنامه برای شکستن فیل ندارن ! یا مشکل دانلود دارن یا مشکل فیل !

ویرایش :
اصلا اسپویل نداره خواستید ببینید !

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واقعا قشنگ بود من که دیگه نمیتونم صبر کنم:biggrin1:
این دوستانی که همیشه لینکای بدون هیتلر میخوان یعنی یه نرم افزار هیتلر ش*ک*ن ندارن؟؟!! اگه ندارن پس چجوری تو این دوره زمونه تو اینترنت میچرخن؟!:biggrin1:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان دستم به دامنتون!!!!!!!

من ف.یلتر شک.ن دارم و میرم تو GT اما بازم نمی تونم دانلود کنم! دانلود منیجرم IDM هستش! لطفا راهنماییم کن که چیکار کنم بشه دانلود کرد!؟؟!؟!؟!؟!!
یکی گفت باید گزینه پ.روکسی HTTP رو تیک کنم منم این کارو می کنم اما کلی جاخالی داره که USer & Pass می خواد!!
خواشها یاری کنید! :(

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
Map بازی!

47rt37cx4nxqi64sz.jpg

بابی کمی تا قسمتی ابری دیر رسیدی ...
رضا عکس بزرگتر MAP بازی رو گذاشت:biggrin1:
e اصلا دقت نکردم:D
حالا بی خیال! واسه Dial Upـی ها بهتره:D

آخرین ویرایش: