Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سايت capsulecomputers يه مصاحبه با Matias Myllyrinne داشته و ميگه اون داشت يكي از مراحل بازي را انجام ميداد كه ديدن و اينو گفتن .

Graphically the game looks absolutely amazing, the attention to detail is outstanding.
The story feels like it has a purpose and is very solid,
Alan also has a support staff of NPC’s that help him through the game at certain parts with combat but also provide great storytelling
and dialog conversations which breathes even more life into the game.

Most importantly the game-play is outstanding.

بريد حاش را بكينيد .

http://www.capsulecomputers.com.au/...g-director-of-remedy-games-matias-myllyrinne/

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
Graphically the game looks absolutely amazing, the attention to detail is outstanding.
The story feels like it has a purpose and is very solid,
Alan also has a support staff of NPC’s that help him through the game at certain parts with combat but also provide great storytelling
and dialog conversations which breathes even more life into the game.

Most importantly the game-play is outstanding.

بريد حاش را بكينيد .

http://www.capsulecomputers.com.au/...g-director-of-remedy-games-matias-myllyrinne/
یارو فَکِش افتاده زمین!.
آقا من 30 min باید برم یک جایی کار دارم . لطفا جا نزن . شیرینی هم هر چی تو گفتی . بقیه هم شاهد .
تفاوت چت روم و فروم براتون تعریف شده ست؟!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان اگر فرض کنیم تمام این صحبتها در مورد رزولوشن این بازی حقیقت داشته ایا امکان داره سایتها با یک نگرش منفی نسبت به این قضیه نگاه کنن و تاثیرشو در نمره دهی ببینیم؟
Graphically the game looks absolutely amazing
کفم برید

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوستان اگر فرض کنیم تمام این صحبتها در مورد رزولوشن این بازی حقیقت داشته ایا امکان داره سایتها با یک نگرش منفی نسبت به این قضیه نگاه کنن و تاثیرشو در نمره دهی ببینیم؟
من که فکر نمیکنم. این بازی اونقدر بزرگ هست که کسی موقع بازی کردنش اصلا به یاد رزولوشنش نمیوفته.تا حالا هم که هرکی تجربش کرده بدون توجه به رزولوشن از گرافیکش تعریف کرده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
رزوليشن ربط انچناني به گرافيك بازي نداره .
يكي تو فروم REMEDY قشنگ گفت .

CRYSIS =720P
HALF LIFE 2 =1080P
SO
HALF LIFE2 > CARYSIS ?

تمام كساني كه از نزديك بازي را انجام دادن همش گفتن فوق العاده و شگفت انگيز بوده و كسي در مورد رزوليشن كوچكترين شكايتي نداشته .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
4536566491_f3d18f8c37_o.jpg

:D
حالا بگید این چیه:D

یک سازمانی برای تست میزان تاثیرگذاری بازی، 6 نفر استرالیایی رو به یه مکان مجهز در سیدنی برده که اونجا این افراد Alan Wake بازی کنند. دوربین ها و تجهیزاتی که تعبیه شده اونها رو زیر نظر میگیرند و نهایتا نتیجه رو به محققان این سازمان گزارش میدن! گزارشاتی مثل نوار مغزی طرف، ضربان قلب، تاثیرات روحی و واکنش و ....

این 6 نفر:
headshot01.jpg
headshot02.jpg
headshot03.jpg
headshot04.jpg
headshot05.jpg
headshot06.jpg

اینم دو تا عکس دیگه:
u0nmgy9x926r6r4cy0kh.jpg
76753vdncqd2i39h6p3m.jpg

این هم صفحه پروژه در سایت رسمی Xbox

اولین نتیجه این آزمایش هم 30 آپریل (مصادف با 10 اردیبهشت:D)، اعلام میشه.

مثل اینکه با یک بازی روانشناسانه ی واقعی طرفیم...

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
این remedy هم خیلی کارش درسته . فکر کنم با نوار مغزی و نوار قلبی که میگیرن میخوان ظرفیت تحمل بازیکن ها رو موقع بازی بفهمن . فکر کنم بازی رو واسه اونایی که سابقه بیماری قلبی یا مغزی دارن ممنوع کنن . :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر