Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
به هر حال دیگه...:D
اصلا اینطور نیست، معمولا نسخه ای از بازی رو زودتر از عرضه به دست برخی منتقدین میرسونن تا اونا نظرشون رو در مورد بازی اعلام کنن. برای همینه که همیشه قبل از ریلیز بازی امتیازاتی از اون بازی توی سایت ها به چشم میخوره...
منم گفتم که نقدش میکنن . آره حرفت درسته قبل از release نهایی نسخه هایی بدست منتقدا میرسه ولی هیچ وقت تا release نشه امتیاز نمیدن . چون اصلا هدف دادن بازی بدست منتقدا تغییرات نهاییه .

ویرایش : لطفآ آخر هر نوشته عکس و متن بی ارتباط به تاپیک قرار ندین. میتونین وقتی امضاتون فعال شد اینها رو داخل امضاتون بذارین
با تشکر

Last edited by a moderator:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
منم گفتم که نقدش میکنن . آره حرفت درسته قبل از release نهایی نسخه هایی بدست منتقدا میرسه ولی هیچ وقت تا release نشه امتیاز نمیدن . چون اصلا هدف دادن بازی بدست منتقدا تغییرات نهاییه .
داداش اولا که این به اصطلاح امضات رو لطفا درستش کن و اون عکس رو بزار توی امضات نه توی هر تاپیک بذاری !!
بعدم مگه بازیه SC نبود که حدود 2 3 روز قبل انتشار رسمی امتیازاش اومد ؟؟ فق بغضی سایتها هستش که بعد ریلیز امتیاز میدن مثل GS !!

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
داداش اولا که این به اصطلاح امضات رو لطفا درستش کن و اون عکس رو بزار توی امضات نه توی هر تاپیک بذاری !!
بعدم مگه بازیه SC نبود که حدود 2 3 روز قبل انتشار رسمی امتیازاش اومد ؟؟ فق بغضی سایتها هستش که بعد ریلیز امتیاز میدن مثل GS !!
عزیزم حرف از 2 یا 3 روز نزن چون این تاریخ انتشار بازی ها حتی تا 1 هفته تو کشور های مختلف فرق داره منظور ماها بازه زمانی بیشتر بود .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
عزیزم حرف از 2 یا 3 روز نزن چون این تاریخ انتشار بازی ها حتی تا 1 هفته تو کشور های مختلف فرق داره منظور ماها بازه زمانی بیشتر بود .
دوست عزیز برای خیلی از بازیها یکی دو هفته قبل از انتشار امتیازها داده میشه. ربطی هم به کشورها نداره. سایتها نقدشون رو آماده میکنن و در یک روز خاص و یک ساعت خاص به اصطلاح embargo برداشته میشه و در عرض یکی دو ساعت ده ها نقد از بازی می بینیم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

ویرایش : لطفآ آخر هر نوشته عکس و متن بی ارتباط به تاپیک قرار ندین. میتونین وقتی امضاتون فعال شد اینها رو داخل امضاتون بذارین
با تشکر

شما خواهشا در رابطه با چیزی که اطلاع نداری چیزی نگو!
بازی رو میدن که ایراد بگیرن؟این چه حرفیه داری میزنی؟بازی Gold شده الانم زیر چاپ و رایت و بسته بندیه!شما داری میگی...........:D ساخت بازی تموم شد!شام-پای-ینشم خوردن رفت کجا بودی شما:laughing:
امتیاز ها هم قبل از ریلیز بازی بیرون میاد و ملاک مردم برای خرید بازی این امتیاز ها و تریلر های بازی هم هست!
اونی که شما میگی اسمش Tester هست!که اون قضیش اینجا نیست!:smile:

تغییرات نهایه دیگه چیه؟بازی ساخته شد و تمام!

این بحث رو برید تو تاپیک امتیازات بازی بکنید!فقط همین کوچه رو از سایت بلدید؟یا این تاپیک یا تاپیک GeOW فقط هم بپرید به بازیها!و اطلاعاتتون رو دُر افشانی کنید تو این دو ترد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158

95% سایتهای معتبر قبل از انتشار بازی Review رو میزارن! حتی GS که اون دوستمون هم اشاره کرد یکی دو روز قبل از release میزاره، دیگه خیلی دیر بشه همون روز عرضه.
امتیاز دادن بعد از Release که فایده ای نداره...

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
دوست عزیز برای خیلی از بازیها یکی دو هفته قبل از انتشار امتیازها داده میشه. ربطی هم به کشورها نداره. سایتها نقدشون رو آماده میکنن و در یک روز خاص و یک ساعت خاص به اصطلاح embargo برداشته میشه و در عرض یکی دو ساعت ده ها نقد از بازی می بینیم.
عزیزم اگه دقت کنید همه سایت ها یک بخش از قسمت امتیاز دهیشون مربوط به نظر کاربر میشه . یعنی میانگین نمره کاربر ها رو با نمره منتقد های خودشون میدن . اگه دقت کنی میبینی منم دارم همین رو میگم .

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
عزیزم اگه دقت کنید همه سایت ها یک بخش از قسمت امتیاز دهیشون مربوط به نظر کاربر میشه . یعنی میانگین نمره کاربر ها رو با نمره منتقد های خودشون میدن . اگه دقت کنی میبینی منم دارم همین رو میگم .
نمره کاربر اصلا به حساب نمیاد! چون هر کس سلیقه ای داره ولی وظیفه ی منتقد ،نقد کردن بازی نه کاربری که اصلا بازی رو ندیده و نه خریده میاد Rate میده به بازی!
میانگین نمره کاربر هم هویج تشریف داره!و به اون صورت توجهی روش نمیشه!
بدون دقت هم میشه فهمید حرفت عوض شده!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

خداییش این چه ربطی به جواب Dinosaur داره؟؟!! اول اومدی گفتی که کلا منتقدا تا بازی عرضه نشه به بازی نمره نمیدن!!! بعد وقتی اومدن جوابت رو دادن از جمله ایشون، حالا میایی حرف خودت رو میپیچونی!! اخه امتیاز کاربرا چه ربطی به امتیاز منتقدین داره اخه؟؟ شما بیا اینجا ربطش رو بگو!

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
خوبه دیگه پس یعنی نظر من و تو هویجه . من در جواب Dinosaur گفتم نه در جواب تو . حالا که انقدر خوب دقت میکنی یک سری یه IGN یا GAmespot بزن ببین نظر چند هزار تا هویج رو تو نمره دادنشون تاثیر میدن

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خوبه دیگه پس یعنی نظر من و تو هویجه . من در جواب Dinosaur گفتم نه در جواب تو . حالا که انقدر خوب دقت میکنی یک سری یه IGN یا GAmespot بزن ببین نظر چند هزار تا هویج رو تو نمره دادنشون تاثیر میدن
خُب تا حدودی درسته که نظرا کاربر ها صحه ای بر ارزش بازی ـست اما نمیتونه به اعتبار امتیاز سایت ها و مجلات برسه!

پ.ن: این که بگیم User Score تو امتیاز نهایی سایت هایی مثل GS , IGN و... دخیل هست جوکی بیش نیست البته! :)

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:laughing: هیچ تاثیری نداره!جالبه از این به بعد -بعد از المانهای گیمپلی و داستان و گرافیک و صدا -امتیاز نظرات مردم رو هم جمع میکنن!(در حالی که هیچ کدوم بازی رو انجام ندادن!:D)بعد تقسیم بر تعداد میکنن و نمره میدن:D
خُب تا حدودی درسته که نظرا کاربر ها صحه ای بر ارزش بازی ـست اما نمیتونه به اعتبار امتیاز سایت ها و مجلات برسه!
ایشون داره میگه اونم دخیله!مگه مردم بازی رو انجام دادن که تراز نمره ای ازش بگیرن!اینم در حاله که میتونه هر کسو ناکسی نمره بده(هر کس و ناکس یعنی بازی کرده باشه و یا نکرده باشه!)
پ.ن:میدونم باز حرفش عوض میشه!

بهتره این بحث امتیازات بره به تاپیک امتیاز بازیها!- نمیدونم چرا هر بحثی میشه میان تو تاپیک ALAN WAKE بیچاره:D گناه داره بخدا!بزارید این چند روزه رو در صلح بخوابه -بزودی براتون Wake up میکنه -همتون کف بر بشید:D

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی

بنده سوالی از شما دارم :
مگه نقد و امتیاز قبل از اومدن بازی داده نمیشه ؟ اصولا نسخه Review به گوش شما خورده ؟ بازی قبل از عرضه امتیاز هاش رو میدن تا ملت برن بر اساس الگوی امتیازی سایت مورد نظرشون اگه دوست داشتن بخرن !

حالا امتیاز اون همه هویج به قول شما چطوری میشه روی میانگین تاثیر بذاره ؟ مگه اون امتیاز کاربر ها نیست ؟ و اینجا این سوال هست که مگه قبل از عرضه کسی هم بازی کرده که بخواد بیاد امتیاز بده ؟ تاز اونم قبل نقد خود سایت ها ؟! اگه آره پس این وسط فایده نقد و امتیاز و این حرف ها چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر