Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من اين عکس رو ميبينم يه حال :sick: بهم دست ميده اين کجای بازيه انقدر افتضاحه؟

http://img7.imageshack.us/img7/684/alanwakescreenshotsxboxs.jpg
خیلی هم خوبه اتفاقا. چشه مگه؟

پ.ن: این که میگن پای شتر مرغ رو ول میکنن پای مورچه رو میچسبن اینه ها...:smile:
این همه عکس خفن از بازی اومده بیرون که همه اندر کف گرافیک و نورپردازیش و... موندن، شما عدل گشتی به این گیر دادی؟!:-"

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
اگه این حرفایی که میزنبد شما درست باشه و بازی 720 باشه نباید انتظار یک بازی حیرت آور رو داشته باشید . به نظرم یک جورایی دارن alan wake رو زیادی بزرگش میکنن . اگه 720 باشه گرافیکش در حد یک بازی معمولیه و نه بیشتر . من که روش شرط نمیبندم .

دوست عزیزم!
شما تریلر رو اگر با چشمان مبارکتون میدید مثل ما برای مدت چند روز و چند شب بی خوابی میکشیدی!!
معمولی!!؟؟؟
این بازی پر گرافیک تر از هچی که دیدی و حیرت اور تر از هر بازی ای که ساخته شده هست...
ای کاش تریلر رو حذف نکرده باشن و شما ببینییش اونوقت حرفتو پس میگیری...
چه رزولیشن 720 باشه چه 540 مطمئن باشید این بازی شاهکار میشه...شرط میبندم...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اگه این حرفایی که میزنبد شما درست باشه و بازی 720 باشه نباید انتظار یک بازی حیرت آور رو داشته باشید . به نظرم یک جورایی دارن alan wake رو زیادی بزرگش میکنن . اگه 720 باشه گرافیکش در حد یک بازی معمولیه و نه بیشتر .
شما این نظر گرانبهایت را برای خودت نگه دار ! بذار تو قاب صندوق مواظب باش میدزدنش !
من که روش شرط نمیبندم .
نه ببند لطفا؟!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
اگه این حرفایی که میزنبد شما درست باشه و بازی 720 باشه نباید انتظار یک بازی حیرت آور رو داشته باشید . به نظرم یک جورایی دارن alan wake رو زیادی بزرگش میکنن . اگه 720 باشه گرافیکش در حد یک بازی معمولیه و نه بیشتر . من که روش شرط نمیبندم .
دوست من متوجه ای چی میگی؟بر فرض که گرافیک این بازی در حد اتاری ولی این بازی چیزهایی داره که کمتر بازی بتونه باهاش رقابت کنه.
در مورد گرافیک هم به زعم خیلیها aw بهترین گرافیک کنسولیو عرضه میکنه حالا باید دید این بحثهای رزولوشن به کجا میکشه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
--------------------------------

------------------------------------
you should know not fear that one day you have to die
AW رو بزرگ نمیکنن چون خودش بزرگ هست.;) حالا بازی اگه 720 باشه مگه تو گیم پلیش و سایر المان هاش تغییر به وجود میاد که میگید نباید انتظار یه بازی حیرت آور داشت؟!:confused: از کی تا حالا 720 بودن یا نه نبودن بزرگی یه بازی رو رقم میزنه؟!

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,021
نام
محمد
از کی تا حالا 720 بودن یا نه نبودن بزرگی یه بازی رو رقم میزنه؟!
از همون موقعي كه چشم بيشتر از 12 فريم رو تشخيص نميده:biggrin1:

ولي جدا از شوخي گرافيك بازي يكي از بهترين هاي اين نسل هست.و از اين نظر ايرادي بهش وارد نيست;)

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
حالا چرا شماها انقدر به خودتون میگیرید ؟ :) من از نظر گرافیگی گفتم حیرت آور نمیشه . از نظر گیم پلی ، سناریوو ، موزیک و ... ممکنه چیز تاپی بشه . که البته برا فهمیدنش باید 1 ماه دیگه صبر کنیم . بعدشم من خودم به شدت منتظر این بازیم ولی بیخودی هم ازش طرفداری نمیکنم
---------------------
heath-ledger-dead_l.jpg

-----------------------

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نظر شما خلاف نظر همست !

این تیکه از حرف IGN را اگه نمیتونی معنی کنی بگو برات انجام بدم ! البته قسمتهای دیگش را هم نوشته :

Why It's Hot: Alan Wake has been in the works for a long time,
but the wait looks to be worth it. Gorgeous graphics, a unique light-based combat system,
and a heavy emphasis on storytelling make this one stand out from the crowd as fresh and exciting.
This is one mind-bending experience you don't want to miss

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خیلی هم خوبه اتفاقا. چشه مگه؟

پ.ن: این که میگن پای شتر مرغ رو ول میکنن پای مورچه رو میچسبن اینه ها...:smile:
این همه عکس خفن از بازی اومده بیرون که همه اندر کف گرافیک و نورپردازیش و... موندن، شما عدل گشتی به این گیر دادی؟!:-"

این خوبه؟؟؟؟؟ پله هارو ببین نرده هارو ببین! من موندم جاهای دیگه بازی خیلی عالی بود ولی این یکی....

نگشتم فریدون گزاشته صفحه قبل!

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
هنوز هيچ امتيازي از هيچ جا در نيومده؟
تا بازی رسما release نشه بهش امتیاز نمیدن . فقط نقد میکنن . تو امتیاز دهی پارامترایی مهمه که تا نسخه نهای بیرون نیاد ، امتیاز نمیدن بهش .
-----------------------
heath-ledger-dead_l.jpg

---------------------------

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
تا بازی رسما release نشه بهش امتیاز نمیدن . فقط نقد میکنن . تو امتیاز دهی پارامترایی مهمه که تا نسخه نهای بیرون نیاد ، امتیاز نمیدن بهش .

شما مطمئني ؟!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
نگشتم فریدون گزاشته صفحه قبل!
به هر حال دیگه...:D
اصلا اینطور نیست، معمولا نسخه ای از بازی رو زودتر از عرضه به دست برخی منتقدین میرسونن تا اونا نظرشون رو در مورد بازی اعلام کنن. برای همینه که همیشه قبل از ریلیز بازی امتیازاتی از اون بازی توی سایت ها به چشم میخوره...
ولی هیچ وقت تا release نشه امتیاز نمیدن .
:confused:
پس امتیازهای SC: C قبل ار عرضش چی بودن؟!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
عزیزم اگه قرار باشه بعد از ریلیز بازی امتیاز بدن که دیگه گیمرها حق انتخاب ندارن;)قبل از ریلیز امتیازات داده میشه تا گیمر بتونه تصمیم درستی بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر