Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام به دوستان
ببخشيد تو بازي آلن ويك فكر كنم آخر اپيزود 4 وقتي كمباين به سمتم مياد بايد چيكار كنم؟
با تشكر.
باید با چراغ قوه روش بندازی تا از بین بره یا با اون flare ها هم میتونی این کار رو بکنی.>:d<

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
فلش های پلیسی رو اگه داری استفاده کن ...تا میتونی هم از دستش در رو و برو سمت قاتلان ( :D)
اگه به اونا بخوره اونا هم میمیرن کارت هم راحت میشه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آره خیلی بازی قشنگی بود حالا هرچی هم که میخوان بگن...:p
فقط یکمی زیادی راحت بود.:d

با کجاش راحت بود اونقدرا هم راحت نبود بازی راحت فقط پرینس آف پرشیا سیختم فقط نینجا گایدن 2 ولی اونجاهایی که تیر تموم می کردی دهنت سروس می شد .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بعد از دو روز همین الان Episode 5 رو تموم کردم این Cut Scene آخر رو متوجه نشدم ! :D
سوالمو تو SP میگم تو اسپویلر هم جواب بدید :
قضیه این Thomas Zane چیه !؟ :D من متوجه نشدم این یارو داستان Alan Wake نوشته ؟ Alan داستان چی رو نوشته حسابی گیچ شدم ! :D کلا در مورد Cut Scene آخر EP5 یه توضیح بدید که بقیه داستان اسپویل نشه !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
بعد از دو روز همین الان Episode 5 رو تموم کردم این Cut Scene آخر رو متوجه نشدم ! :D
قضیه این Thomas Zane چیه !؟ :D من متوجه نشدم این یارو داستان Alan Wake نوشته ؟ Alan داستان چی رو نوشته حسابی گیچ شدم ! :D کلا در مورد Cut Scene آخر EP5 یه توضیح بدید که بقیه داستان اسپویل نشه !
شما بشین EP6 رو هم برو همه چیز برات روشن میشه ! :d
فقط اینا بدون که توماس زین این وسط خیلی کارا کرده !

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
شما بشین EP6 رو هم برو همه چیز برات روشن میشه ! :d
فقط اینا بدون که توماس زین این وسط خیلی کارا کرده !
والا اپیزود 6 که زد داغونمون رد!آخرش هیچی نفهمیدم.
عد از دو روز همین الان Episode 5 رو تموم کردم این Cut Scene آخر رو متوجه نشدم ! :biggrin1:

ببین,اپیزود آخر را هم برو,بعد یه تاپیک داریم به اسم داستان alan wake,برو اونجا ببین چند تا تئوری راجع به اینکه توماس کی هست نوشته!طبق اطلاعات خود بازی توماس هم یک نویسنده بوده که قبلا تو کلبه زندگی می کرده به همراه باربارا(زنش)که همون اتفاقات برای توماس می افته و تاریکی زنش را می گیره و توماس مجبور به نوشتن داستان می کنه,بعد توماس هم فرار می کنه اما آخر سر نمی تونه به کلبه برگرده و داستان را برگردونه....
حالا تاریکی الان تو جلد باربارا هست.اون نامه ی آخر اپیزود نوشته شده توسط توماس هست,که می گه کسی به نام آلن میاد,می گه او باید با کلیکر تاریکی که در جسم باربارا هست را نابود کنه و به کلبه برگرده تا داستان را خوب تموم کنه!
اما خیلی تئوری ها هست که می گه توماس چه جوری از قضیه ی کلیکر خبر داشته و اصلا توماس دست اون چی کار می کنه!یه سری می گن توماس بابای آلن هست.من یه تئوری دارم که توماس را خود آلن اونجایی که داستان را می نوشته وارد داستان کرده....خلاصه بلبشویی داره آخرش...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
والا اپیزود 6 که زد داغونمون رد!آخرش هیچی نفهمیدم.

ببین,اپیزود آخر را هم برو,بعد یه تاپیک داریم به اسم داستان alan wake,برو اونجا ببین چند تا تئوری راجع به اینکه توماس کی هست نوشته!طبق اطلاعات خود بازی توماس هم یک نویسنده بوده که قبلا تو کلبه زندگی می کرده به همراه باربارا(زنش)که همون اتفاقات برای توماس می افته و تاریکی زنش را می گیره و توماس مجبور به نوشتن داستان می کنه,بعد توماس هم فرار می کنه اما آخر سر نمی تونه به کلبه برگرده و داستان را برگردونه....
حالا تاریکی الان تو جلد باربارا هست.اون نامه ی آخر اپیزود نوشته شده توسط توماس هست,که می گه کسی به نام آلن میاد,می گه او باید با کلیکر تاریکی که در جسم باربارا هست را نابود کنه و به کلبه برگرده تا داستان را خوب تموم کنه!
اما خیلی تئوری ها هست که می گه توماس چه جوری از قضیه ی کلیکر خبر داشته و اصلا توماس دست اون چی کار می کنه!یه سری می گن توماس بابای آلن هست.من یه تئوری دارم که توماس را خود آلن اونجایی که داستان را می نوشته وارد داستان کرده....خلاصه بلبشویی داره آخرش...
من 2 خط اسپویلتو خوندم خوبه گفتم یه جوری بگید که داستان برام اسپویل نشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر