ADSL2+ Wireless Router For PS3

ADSL2+ Wireless Router for PS3

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
تورج جان WL-AM604g اسوس مودم بسیار خوبی هستش و کاورج WiFi ـش هم بسیار خوبه. من کلا با اسوس حال می کنم و از نظر کیفیت هم خیلی خوبه تو برنامه سوم توسعه قرار داره اول باید یه PSP یا DSi بگیرم، بعدش یک عدد i900 خوب همه اینا WiFi میخوان در نتیجه WL-AM604g میخوان که برنامه سوم توسعه است.

http://www.asus.com/Product.aspx?P_ID=KBqxb0ubowlvZR3P&content=specifications

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
به نظر من Linksys از همه نظر سر هست...
مدل هم بستگی به بودجه و سلیقه خودتون داره...
دمن خودم در حال حاضر یک WAG200G دارم. که البته الآن دیگه تولید نمیشه.
از چهار پورت Ethernet 2 تا مشغوله.
4 کلاینت هم wireless وصله.
عملکرد مودم هم در مورد تقسیم پهنای باند عالیه و به بهترین نحو ممکن کارش رو انجام میده.
پورت های مورد نیاز هر برنامه رو هم بصورت خودکار باز می کنه و شما اصلا نیازی به فعال کردن DMZ ، Port Triggering/Forwarding نخواهید داشت.

UI مودم هم کاملا ساده و رسا است و از اصلا باعث سردرگمی شما در صفحه Config مودم نخواهد شد.

این تجربه بنده از یک Wireless Router از رده خارج LinkSys بود...;)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
به نظر من Linksys از همه نظر سر هست...
مدل هم بستگی به بودجه و سلیقه خودتون داره...
دمن خودم در حال حاضر یک WAG200G دارم. که البته الآن دیگه تولید نمیشه.
از چهار پورت Ethernet 2 تا مشغوله.
4 کلاینت هم wireless وصله.
عملکرد مودم هم در مورد تقسیم پهنای باند عالیه و به بهترین نحو ممکن کارش رو انجام میده.
پورت های مورد نیاز هر برنامه رو هم بصورت خودکار باز می کنه و شما اصلا نیازی به فعال کردن DMZ ، Port Triggering/Forwarding نخواهید داشت.

UI مودم هم کاملا ساده و رسا است و از اصلا باعث سردرگمی شما در صفحه Config مودم نخواهد شد.

این تجربه بنده از یک Wireless Router از رده خارج LinkSys بود...;)

درود،

بابت پاسخگوی سپاسگزارم...

من خودم linksys رو داشتم تا چندروز پيش... لحاظ سرعت تو شبکه عالی بود... از لحاظ سيگنال و coverage فوق الاده بود...
ولی يک مشکل داشتم... با ps3 همخوانی نداشت!!! سرعت اينترنت ام افت داشت توی PS3...

ولی تو شبکه فوق الاده بود سرعت ... در واقع برای network خانگی ... عاليه ... ولی برا ps3 خير!!!

مدلی که داشتم WAG160N بود!

شما مدلی که داريد رو با PS3 امتحان کرديد ؟ يا خير...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
مال منم linksys مدل wag200g هست.
خیلی هم خوب میباشد همچنین راحت.برای وصل کردن هم به ps3 برای بار اول نیازی به دستکاری تنظیمات نبود تا کابل رو زدم بهش درجا وصل شد نت.
به همین راحتی به همین خوشمزگی :biggrin1:
سرعتشم خوبه مشکلی هم نداشتم تا حالا باهاش

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
درود،

بابت پاسخگوی سپاسگزارم...

من خودم linksys رو داشتم تا چندروز پيش... لحاظ سرعت تو شبکه عالی بود... از لحاظ سيگنال و coverage فوق الاده بود...
ولی يک مشکل داشتم... با ps3 همخوانی نداشت!!! سرعت اينترنت ام افت داشت توی PS3...

ولی تو شبکه فوق الاده بود سرعت ... در واقع برای network خانگی ... عاليه ... ولی برا ps3 خير!!!

مدلی که داشتم WAG160N بود!

شما مدلی که داريد رو با PS3 امتحان کرديد ؟ يا خير...

نه خیر ، بنده اصلا PS3 ندارم...

مشکل شما دقیقا چی بود؟! یعنی منظورتون از اینکه میگید همخوانی نداشت چیه؟!

چون افت سرعت در بازی صرفا به مودم مربوط نیست. شما باید ارتباط ethernet رو هم با PS3 امتحان می کردید ، تا ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر...

چون اگر مشکل از مودم باشه باید وضعیت فرق کنه.
شاید مشکل شما از خط باشه! شاید هم از Host بازی باشه.

ولی از این بابت مطمئنم که Linksys هیچ مشکلی از نظر Local Networking نداره...

برای وصل کردن هم به ps3 برای بار اول نیازی به دستکاری تنظیمات نبود تا کابل رو زدم بهش درجا وصل شد نت.

جناب akiba منظور ایشون در حالت Wireless بود ، نه اتصال Ethernet .

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نه خیر ، بنده اصلا PS3 ندارم...

مشکل شما دقیقا چی بود؟! یعنی منظورتون از اینکه میگید همخوانی نداشت چیه؟!

چون افت سرعت در بازی صرفا به مودم مربوط نیست. شما باید ارتباط ethernet رو هم با PS3 امتحان می کردید ، تا ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر...

چون اگر مشکل از مودم باشه باید وضعیت فرق کنه.
شاید مشکل شما از خط باشه! شاید هم از Host بازی باشه.

ولی از این بابت مطمئنم که Linksys هیچ مشکلی از نظر Local Networking نداره....

مرسی بابت پستی که داديد...

جناب بنده هم از ethernet استفاده کردم و عالی بود افت سرعت نداشتم ... ... ولی من دليل خريدم تنها برای اين بود که ps3 رو وصل کنم... که متأسفانه جواب نداد...

اتفاقاً جناب ... مشکل از مودم بود... شما يک search کنيد :
http://www.google.com/search?q=WAG160N+PS3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t
http://www.google.com/search?hl=en&q=WAG160N+PlayStation&btnG=Search

متوجه ميشيد تو خود انجمن linksys هم چند نفر اين مشکل رو گزارش کردند...

مشکل : افت سرعت شديد در اينترنت که بين ps3 و مودم!!!

بازم ميگم... همه چيزش عالی بود... جز اين 1 مورد!!!

من فردا ميرم پايتخت و مودم asus رو ميگيرم البته به احتمال 95% !!!!

در هر حال... لازم به درست کردنش نيست چون خود مسئول ساپورت linksys رو سايت ( online ) گفت مشکل report داده شده از چند نفر ... البته اونها ميگن مشکل از طرفه سونی هست... ولی واقعيت اينه که مشکل از جانب linksys هست :smile:

البته مودم رو هم فروختم... فقط ميگم خيلی جالبه مودمی که اينهمه کيفيت network و مسائل ديگش عاليه... چرا تو اين 1 مورد ؟ شانس گند بنده بود...

مرسی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
مگه میشه به صورت wireless از طریق ps3 به اینترنت وصل شد؟
اگر میشه راهنمایی بکنید.البته نه نیازی نیست چون با لب تاب به صورت wireless وصلم و نیازی به کابل ندارم برای همین میزنم به ps3 .
اینم بگم که wireless ـش هم مشکلی نداره خیلی هم خوب میباشد و ازش راضیم :biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
مرسی بابت پستی که داديد...

جناب بنده هم از ethernet استفاده کردم و عالی بود افت سرعت نداشتم ... ... ولی من دليل خريدم تنها برای اين بود که ps3 رو وصل کنم... که متأسفانه جواب نداد...

اتفاقاً جناب ... مشکل از مودم بود... شما يک search کنيد :
http://www.google.com/search?q=WAG160N+PS3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t
http://www.google.com/search?hl=en&q=WAG160N+PlayStation&btnG=Search

متوجه ميشيد تو خود انجمن linksys هم چند نفر اين مشکل رو گزارش کردند...

مشکل : افت سرعت شديد در اينترنت که بين ps3 و مودم!!!

بازم ميگم... همه چيزش عالی بود... جز اين 1 مورد!!!

من فردا ميرم پايتخت و مودم asus رو ميگيرم البته به احتمال 95% !!!!

در هر حال... لازم به درست کردنش نيست چون خود مسئول ساپورت linksys رو سايت ( online ) گفت مشکل report داده شده از چند نفر ... البته اونها ميگن مشکل از طرفه سونی هست... ولی واقعيت اينه که مشکل از جانب linksys هست :smile:

البته مودم رو هم فروختم... فقط ميگم خيلی جالبه مودمی که اينهمه کيفيت network و مسائل ديگش عاليه... چرا تو اين 1 مورد ؟ شانس گند بنده بود...

مرسی

این مدل لینکسیس همونی که طراحی فضایی داره رو ما شرکت داریم کلا وایرلس اکسس پوینتش مورد داره. خود ساخت سیستم هم نتونست مشکلش پیدا کنه و نتونستن کانفیگش کنن برای همین من خیلی راحت بهت میگم ولش کن. مگر که یه خبره پیدا کنی که کاملا ساختار مودمای ساخت سیستم رو درک کنه بتونه درست کانفیگش کنه با DSL ـت من میدونم منظورت وایرلس قضیه اس و الا LAN همشون یکین. ما الان مجبوریم وقتی وایرلسامون مختل میشه هی مودمو خاموش روشن کنیم با ریفرش هم درست نمیشه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این مدل لینکسیس همونی که طراحی فضایی داره رو ما شرکت داریم کلا وایرلس اکسس پوینتش مورد داره. خود ساخت سیستم هم نتونست مشکلش پیدا کنه و نتونستن کانفیگش کنن برای همین من خیلی راحت بهت میگم ولش کن. مگر که یه خبره پیدا کنی که کاملا ساختار مودمای ساخت سیستم رو درک کنه بتونه درست کانفیگش کنه با DSL ـت من میدونم منظورت وایرلس قضیه اس و الا LAN همشون یکین. ما الان مجبوریم وقتی وایرلسامون مختل میشه هی مودمو خاموش روشن کنیم با ریفرش هم درست نمیشه.

خدا رو شکر من تو اون مدتی که استفاده کردم مشکلی اينطوری نداشتم و الی ديوانه شده بودم .:biggrin1:.. رو Network عالی بود تو اون مدت مشکلی نداشتم من يکی ... البته انقد که پشيمون هم شدم از فروشش ولی 1 بار با همين Ethernet وصل کردم به PS3 ... احساس بدی بهم دست داد گفتم اينهمه پول دادم باز بايد PS3 رو اينطوری وصل کنم ؟

ولی يک مسئله اي ... شما Firmware رو به روز کرديد ؟؟

من اينکار رو کردم که ببينم تاثير ميزاره رو کيفيت با PS3 يا نه... متأسفانه خير... تأثير رو هرچی گذاشت... الی اين يکی PS3 !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج جان WL-AM604g اسوس مودم بسیار خوبی هستش و کاورج WiFi ـش هم بسیار خوبه. من کلا با اسوس حال می کنم و از نظر کیفیت هم خیلی خوبه تو برنامه سوم توسعه قرار داره اول باید یه PSP یا DSi بگیرم، بعدش یک عدد i900 خوب همه اینا WiFi میخوان در نتیجه WL-AM604g میخوان که برنامه سوم توسعه است.

http://www.asus.com/Product.aspx?P_ID=KBqxb0ubowlvZR3P&content=specifications

سياوش جان... جدا از برنامه سوم توسعه :biggrin1:... رو برنامه اول توسعه که PS3 داری :biggrin1:... افت سرعت داری توی اينترنت PS3 منظورم هست باهاش يا نه ؟

مرسی

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان

من از مدل D-Link ADSL2+ Wireless Router 2640T استفاده میکنم حدود یکسال و نیم و کمال رضایت دارم اما راستش چون به کامپیوتر با کابل وصل و ps3 از کامپیوتر دور هست به خاطر همین مجبورم برای ست کردن با ps3 تا نزدیکش ببرم که بیشتر موقع ها هم به صورت wire به ps3 وصل میکنم wireless هم تست کردم خوب جواب میده.در کل عالی.سرویس اینترنت رو هم از آسیاتک میگیرم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
افت سرعت ندارم نه ^^

:biggrin1: مرسی

با همين نظری که دادی... 100 تومان سود کردم!!!! :biggrin1:

الان ميرم مانيتور امروز ميخرم... w2261 :biggrin1:

خدا عمرت بده جوون

منم از همین مدل داشتم، سرعتش تو دانلود از PSN کم میشد... الان عوضش کردم یه Simens Gigaset 540 AGU گرفتم.
البته هنوز با PS3 چیزی دانلود نکردم که تستش کنم.

من هم رو PSN مشکل داشتم...

راجع به زيمنس... تو ايران مودم هاش پيدا نميشه ...

مرسی کيوان جان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر